Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

Tazzman czyli jak Pani powie że mam jej dać woreczek, że bla bla coś tam jej nie będzie pasowało i będzie stosowała technikę zastraszania...mogę sobie spokojnie liczyć swoje klepoki w samochodzie tudzież przy motocyklu i mieć słowa groźby w poszanowaniu? odliczyć 6,5 (jeszcze) i oddać należną zapłatę za przejazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tazzman czyli jak Pani powie że mam jej dać woreczek, że bla bla coś tam jej nie będzie pasowało i będzie stosowała technikę zastraszania...mogę sobie spokojnie liczyć swoje klepoki w samochodzie tudzież przy motocyklu i mieć słowa groźby w poszanowaniu? odliczyć 6,5 (jeszcze) i oddać należną zapłatę za przejazd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje dwie lekturyhttp://www.gddkia.gov.pl/article/informacj...0f3781793f1f721http://www.autostrada-a4.pl/index.php?gid=36jakie wnioski :kompletny brak kontroli państwa na autostradami czyli jak będzie prezes chciał żeby auta jeździły za 100zł to tak będzie no i spójność informacji ciekawe jak to się ma do rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja chyba kumam o co tam poszło - się spotkali, siedli przy stoliku, "Mordo Ty Moja" powiedzieli... i się pokłócili!..SE'owcy chcieli podwyżki już 1.12.2009, ale chłopaki z GDDK powiedzieli, że się nie zgadzają, chyba, że od 01.03.2010. SE'owcy zaproponowali zatem 01.01.2010 ale widać za mało wódki lub kawy zrobili chłopakom z GDDK bo Ci pewnie nieugięci (lub zbyt trzeźwi... ) byli...No i wszyscy sie wkurzyli, zadyma pewnie była jak sto fajerek, epitety, słówka...Następnie wszyscy napisali, że maja rację, bo z tych tekstów tak wywnioskować można, i czekają co zrobią media, ludzie, no i Ci cholerni motocykliści...Ja już powiedziałem mojemu szefowi, że w piątek nie ma nadgodzin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież napisane było zeby nie pisac ze ktos przyjedzie i bedzie fajnie, albo ze nie przyjedzie bo mu wtedy ciocia obiecała upiec pyszny makowiec itp itd...kto bedzie ten, bedzie bedzie widac zaangazowanie ludzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim co przyjechali (celowo nie podaję cyfry bo żal.pl)przynajmniej ze 500 ulotek rozdaliśmy na 3 stawach.Na pocieszenie dodam że SAM się sam zablokował. o 17:30 cały plac poboru opłat w Mysłowicach był calutki zapełniony autami... Specjalnie wydzielonych pasów dla 2oo nie było.Na przyszłość ! Akcja bez mediów nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wyniosłe zapowiedzi o walce o niższe opłaty i wymagania aby motocykle były traktowane inaczej niz samochody, możemy sobie o dupe rozbic jezeli akcje mają wygladać tak jak dzisiejsza. Ze wzgledu na frekwencje, nawet nie pojechalismy tam zeby wstydu nie robić.7 motocykli, 3 auta to dziesiejsza lista obecnosci. Na dodatek pogoda była wręcz wymarzona jak na obecną pore roku. Dodam, że na ostatniej akcji w wielu rejonach padało, i było ogolnie mgliscie i mokro a przyjechało nas całkiem sporo. Ponadto, głupim pomysłem było niewpisywanie sie na forum kto bedzie a kogo nie bedzie, tak przynajmniej było by widac ile osób w ogole jest zainteresowanych przyjazdem.....Dziekuje kolegom co przybyli za wspolne marznięcie na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wyniosłe zapowiedzi o walce o niższe opłaty i wymagania aby motocykle były traktowane inaczej niz samochody, możemy sobie o dupe rozbic jezeli akcje mają wygladać tak jak dzisiejsza. Ze wzgledu na frekwencje, nawet nie pojechalismy tam zeby wstydu nie robić.7 motocykli, 3 auta to dziesiejsza lista obecnosci. Na dodatek pogoda była wręcz wymarzona jak na obecną pore roku. Dodam, że na ostatniej akcji w wielu rejonach padało, i było ogolnie mgliscie i mokro a przyjechało nas całkiem sporo. Ponadto, głupim pomysłem było niewpisywanie sie na forum kto bedzie a kogo nie bedzie, tak przynajmniej było by widac ile osób w ogole jest zainteresowanych przyjazdem.....Dziekuje kolegom co przybyli za wspolne marznięcie na parkingu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem saprawę w Chrzanowie, i dymałem na bramik z myślą ze dojadę i zobaczę co koledzy kombinują. Była buła na placu poboru, dojechałem pod okienko ~17.30, dałem woreczek z walutą polską [nawet nie ściągnołem rękawiczek], zostały mi odczytane jakies zarzuty których nie słyszałem z zatyczkami w uszach. Moja obecność pod okienkiem przeciągneła się do jakis 15 minut... moje gestykulacje do ochrony aby kierowali auta stojące za mną na inny pas pozostały bez echa... podszedł jakiś Pan i chciał płacić za mnie, a potem góral na bani podbił zrypał Panią w okienku i powiedział mi że oni czekają ale rozumieją problem, a ja jechałęm przecierz do Chrzanowa.Szkoda że koledzy nie podbili tymi 7 moto 3 autami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.