Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

coś pięknego gratulacje dla wszystkich którzy brali udział w tym "przypadkowym" spotkaniu na tzw. "autostradzie" z chęcią bym dołączył gdybym tylko miał motocykl ( może w przyszłym roku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

EXTRA, ludzie extra wyszło....propozycja dla Stalexportu :Motocykliści wnioskują o warunkowe zwolnienie z opłat za przejazd płatną autostradą w okresie 1/2-rocznym - powiedzmy 01.04 - 30.09, w pozostałym okresie roku opłaty moga wynosić tyle samo co za samochód...niech zwolnią nas z opłat przez pół roku, za drugie pół możemy płacić...to koniecznie trzeba powtórzyć ...pozdr. i do zobaczenia za tydzień albo 2aha, następnym razem mogę zamienić grube na bilon, mam w miedziakach jakieś 200 zł, tak zbierałem nie wiem po co jakieś 10 lat - teraz juz wiem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja dla Stalexportu :Motocykliści wnioskują o warunkowe zwolnienie z opłat za przejazd płatną autostradą w okresie 1/2-rocznym - powiedzmy 01.04 - 30.09, w pozostałym okresie roku opłaty moga wynosić tyle samo co za samochód...niech zwolnią nas z opłat przez pół roku, za drugie pół możemy płacić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja na medal. żałuję że nie mogłem być. Na akcję nr 2 melduję się na 100%.Komentarz na stronie autostrady totalne dno, zero itp.Może wartałoby zwrócić uwagę na ten komentarz dziennikarzom którzy byli na miejscu i widzieli jak to wyglądało. Może dopiszą kto tu jest be i kto tu ludziom próbuje mydlić oczy.Może wypadałoby stalexporotwi pokazać naprawdę co to blokada taka z oponami, łańcuchami, bronami, widłami, petardami itp"Ubolewamy, iż doszło do wielokrotnych przypadków łamania przepisów kodeksu drogowego przez blokujących Place Poboru Opłat motocyklistów."A ja się pytam gdzie była policja - Powinni to odszczekać publicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja fajna sprzetow troszke bylo takze wielki + utrudnienia byly . Nie podobalo mi sie tylko zachowanie dojazdu do bramek!!! Zajmowanie obu pasow, zajezdzanie drogi innym uczestnika drogi ktorzy chcieli wyprzedzac!:bash: Po co? Za chwile znowu bedzie nowy temat na forum "UWAGA srebrne bmw o numerze rejestracyjnym ble ble zajechalo mi droge jak wyprzedzalem poboczem korek i dostalem w ryj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem ale ta pani rzecznik jest chyba nie do końca normalna albo mówi to co zarząd na szybko wymyślił:'... opłata za przejazd autostradą nie opiera się tylko i wyłącznie na stopniu zużycia drogi ale również na możliwości skorzystania z infrastruktury drogowej...'Ja sie pytam jakiej infrastruktury? Na odcinku jest jedna stacja paliw. I nic więcej ... aaaa zapomniałbym o tych zajebistych telefonach SOS, z tym że po co one jak każdy dzisiaj ma przynajmniej jeden tel. kom. Ministerstwo twierdzi, że koncesjonariusz ma możliwość skorzystania z opcji boniikaty dla danej grupy, a stalexport twierdzi, że takiej opcji nie ma.Ku*wa kocham ten kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni dojechali. Bylo fajnie. Jak pomontuje filmiki to wkleje.Pod koniec bylo nerwowo bo policja nie pozwalala nam przejechac przez inne bramki. napoczatku byly 3 ale niby kasjerka do domu poszla i zostaly dwie. potem odblokowali ta zamknieta ale nie pozwolili nam zmieniac kas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie Coca-Cola byla to i czas bedzie na Fante, potem Sprite i potem jescze kilka innych napojów...hehheh kurcze sie porobilo.. ktos gdzies moj nr podal i od czwartku mi dzwonili z TV, radia, gazet itp...W piatek rano bedac pod stalexportem dowiedzielismy sie ze mieli nas przyjac ochroniarze i przyjac petycje na dziennik podawczy, ale bylismy w ciezkim szoku, gdy wchodzac do stalexportu powitalo nas ok 20 osob z mediow....Po poludniu rowniez byly media i wazne ze zostalo to naglosnione w taki sposob jaki mialo byc Z calego korku widzialem moze max 3-4 puszkarzy ktorzy jechali po nas miesem.. Pozostała część, z Tirowcami włącznie krzyczala z okien, ze nas popiera!!!i o to tutaj chodzi ....Swietne ze taki spontan sie udal i miejmy nadzieje ze uda sie nam tak jak w UK..A co do wypowiedzi stalexportu, to no comment... Jakby chcieli obnizyc, to by juz dawno obnizyli.. Dzisiaj stracili troche pieniazkow na bramce, Panstwo tez napewno nie bedzie chcialo ich dotowac przez takie straty wiec myslmy ze dojdzie do skutku nasza petycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiałem się trochę, że w tv jak zwykle po nas pojadą. A jednak komentarze były dosyć pozytywne Fajnie, że udało się nam zebrać tak liczną grupą. Nie sądzę jednak, że jednym przejazdem coś wskóramy. Miejmy nadzieję, że następnym razem przyjedzie jeszcze więcej ludzi.Proponuję w dziale Zloty imprezy, obok Chudowa przykleić temat: "Piątkowe spotkania w Chrzanowie" Pozdrawiam i dzięki za przejażdzkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj wieczorem byłem na wycieczce w chrzanowie popieram Digidy, źle wyjasniony widocznie został cel wycieczki,jaki sens w blokowaniu lewego pasa gdy jechalismy z 3stawów do bramek, komu i czemu miało to służyć? może ktoś mi to wyjaśni ? wzbudza to tylko agresje i niechęć do 2kółek a to nie puszkki były celem tej akcji przecież, mielismy pokazac jak dlugo trwa obsluga motocyklistów, i że korzystniej szybciutko puszczać ich za free....czekajacy w korku puszkarze stali sie niestety tylko narzedziem do pokazania tego faktu, a nie naszym celem głównym, tez bym sie wk..wil jakby mi jakis moto 50km/h blokował lewy pas bez powodu !!! jest ktos innego zdania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MZ poznaję, piękny sprzęt.To rozpoczyna się coś nowego.Czwartek Chudów, Piątek wycieczka A4-Chrzanów...Ja to się załapałem na końcówkę, ale ciekawie było na końcu, w Chrzanowie byłem głodny, zawróciłem, dojechałem do domu na kolację.Trzeba walczyć dzielnie i wytrwale a wtedy na pewno się uda.Nikt nie powiedział że będzie łatwe, ale jak się powiedziało a to trzeba powiedzieć b,c,....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.