Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

No To Mamy Reklame


FABIO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja pierdziele... ludzie! przeciez napisalem ze znam ta droga i nieraz nią jechałem.. Moze i to teren zabudowany bo ta droga przelatuje srodkiem miasta, ale do najblizszych budynkow jest jakies 200 m, droga szeroka jak A4, pas zieleni ma jakies 50 m.... wg mnie powinno byc tam 90 (no ale takie idiotyczne mamy przepisy w Polsce). Pozatym nieraz jadac ta droga, mijała mnie puszka jadac 120 wiec o co chodzi?jedyna osoba ktora na FŚM jezdzi zgodnie z przepisami jest chyba adik93 i ... ale jak juz o kims napisza w gazecie, ze jechal 160 w zabudowanym to najlepiej go za jaja powiesic?to teraz pytanie takie: kto chorzowską i górnośląska pod tunelem jezdzi 70, potem 50 i potem znow 70????faktycxznie jak Buli stwierdził:robi sie preclownia i kółko różańcowe na forum i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiatr zawieje ...szkoda, że nie jechał w tiszyrcie byłoby więcej argumentów co by można go było zbluzgać ...Mam pytanie, czy w naszym post-komunistycznym kraju można kogoś oskarżyć na podstawie pomówienia? "na podstawie filmu utrwalonego przez wideorejestrator, policjanci będą ustalać dane kierującego motorem. W ustaleniach tych bardzo pomocne będą informacje od świadków tego zdarzenia, jak i tych, którzy rozpoznają na zdjęciu, kto jest właścicielem motocykla i kto w tym czasie mógł nim kierował.''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, podniecacie się bzdurą... jutro nikt nie będzie o tym pamietał, a w weekend znowu zginie 70 osób, w większości piesi i kierowcy samochodów .... takie zycie...a prawda jest taka, że jakby go złapali to byście kolegę wyśmiali, że dupa i nie potrafi jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, podniecacie się bzdurą... jutro nikt nie będzie o tym pamietał, a w weekend znowu zginie 70 osób, w większości piesi i kierowcy samochodów .... takie zycie...a prawda jest taka, że jakby go złapali to byście kolegę wyśmiali, że dupa i nie potrafi jeździć
I wreszcie głos rozsądku pzdrkjujik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skomentuję tego co wyczyniał, bo nie raz już się to widziało na własne oczy. Tylko drażni mnie jedna rzecz. Kieruję to do tych co kombinują z tablicami rejestracyjnymi: Skoro macie odwagę zapier..czać ulicami z dużymi prędkościami to i miejcie odwagę ujawnić Waszą rejestrację. Bo jak przychodzi co do czego to jak myszy przed kotem uciekacie d nory z podkulonym ogonem. Teraz pewnie mnie część zlinczuje, jednak nie rozumiem i chyba nie zrozumiem tych wygiętych blach albo jej braku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skomentuję tego co wyczyniał, bo nie raz już się to widziało na własne oczy. Tylko drażni mnie jedna rzecz. Kieruję to do tych co kombinują z tablicami rejestracyjnymi: Skoro macie odwagę zapier..czać ulicami z dużymi prędkościami to i miejcie odwagę ujawnić Waszą rejestrację. Bo jak przychodzi co do czego to jak myszy przed kotem uciekacie d nory z podkulonym ogonem. Teraz pewnie mnie część zlinczuje, jednak nie rozumiem i chyba nie zrozumiem tych wygiętych blach albo jej braku
...."policjant może zabrać blankiet i zgłosić wniosek do sądu grodzkiego o cofniecie uprawnień za byle głupotę, bo wszystko może podciągnąć pod stwarzanie zagrożenia i wg jego oceny prawo jazdy sie komus nie należy, potem to musi tylko wykazać w sądzie, jak jesteś sam a ich jest dwóch to jest słabo, przy świadkach tak nie cwaniakują. Sąd może odrzucić wniosek policjanta, ale zwyczajowo do rozprawy mija około miesiąca od dnia zatrzymania i jako podejrzany przez ten czas masz zatrzymane prawo jazdy. Krótko mówiąc BEZ SENSU>"..teraz rozumiesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoojojoj nie udało sietylko nic nie napisali że w nieoznakowanym nie mogą gonić!!oni też na tych pasach 160 mieli!!!!
dla ścisłości, jeśli w momencie gdy zadupczali 1,60 zł mieli włączone koguty [a sądze, że właśnie tak było] to już byli 'uprzywilejowani'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...."policjant może zabrać blankiet i zgłosić wniosek do sądu grodzkiego o cofniecie uprawnień za byle głupotę, bo wszystko może podciągnąć pod stwarzanie zagrożenia i wg jego oceny prawo jazdy sie komus nie należy, potem to musi tylko wykazać w sądzie, jak jesteś sam a ich jest dwóch to jest słabo, przy świadkach tak nie cwaniakują. Sąd może odrzucić wniosek policjanta, ale zwyczajowo do rozprawy mija około miesiąca od dnia zatrzymania i jako podejrzany przez ten czas masz zatrzymane prawo jazdy. Krótko mówiąc BEZ SENSU>"..teraz rozumiesz?
To jest i tak skrajny przypadek. Jak myślisz kogo zatrzyma patrol : gościa jadącego z blachą z nieco większą prędkością niż obowiązuje czy takiego który ma podgiętą blachę bądź jej wcale nie ma? Samochodem też tak jeżdżą Ci drudzy? Śmieszy mnie to, bo przypomina to zachowanie szczeniaka, sorry ale takie mam zdanie na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest i tak skrajny przypadek. Jak myślisz kogo zatrzyma patrol : gościa jadącego z blachą z nieco większą prędkością niż obowiązuje czy takiego który ma podgiętą blachę bądź jej wcale nie ma? Samochodem też tak jeżdżą Ci drudzy? Śmieszy mnie to, bo przypomina to zachowanie szczeniaka, sorry ale takie mam zdanie na ten temat.
A to jak niemam podgiętej tablicy to moge popierd...ać ile wlezie? Po mojemu to wezmą na celownik i jednego i drugiego,pytanie tylko który klient sie raczy zatrzymać ;) Jakby było tak jak Pati mówisz to nie miał bym tych +8 punktów na koncie po ostatnim spotkaniu z panami z vectry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niestety te 21 punktow to na moto latwo zebrac, wystarczy miec dobra passe, jak to sie ostatnio zdarzalo, czytalismy pare artykulow... i po prawku.A ze go nie zlapali bo pewnie Poldkiem jechali, i jak przy 160 zaczal im odjezdzac to tylko nagranie im zostalo ;)A tak powaznie. kazdy podejmuje ryzyko na wlasna odpowiedzialnosc, i liczy sie z konsekwencjami. Zatrzymac czy nie, z blacha czy nie, zapier*alac czy nie... W koncu dzieci tymi motocyklami nie jezdza. Nie badzmy hipokrytami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś natchniony alkoholem napisałem taki post.....

Hmmm.... kłócicie się o bzdety a FAKT jest jeden !!!! (nie piszę o gazecie ani o Rydzyku)Policja karze nas za wykroczenia (błędy) jakie sami popełniamy i niestety, ale wiedząc o tym jakie mogą być tego skutki. Nie ma co tu sobie gdybać, że ten policjant mnie ukarze tak czy tak. Praca policji polega na pilnowaniu porządku publicznego i za to otrzymują pieniążki. Tak jak każdy z nas za pracę otrzymuje wynagrodzenie. Pomyślcie po co policja ma służbowe motory ?Na pewno nie po to aby ścigać puszki, bo uciekający puszeczką przestępca da se rade z motorkiem i dobrze wiemy jak . Motorki mają z przeznaczeniem dla tych co śmigają na 2oo, a dlaczego ?Niestety ale winni są ci co wolą się nie zatrzymywać. Pewnie wszyscy zaraz mnie zlinczują za to że przecież się zatrzymują i takie tam. Gówno prawda !!! Bowiem ci co się nie zatrzymują wolą zachować to dla siebie. Nasuwa się pytanie dlaczego się nie zatrzymują ?Pewnie powody są błahe :- brak prawka- łykną se ciut więcej niż powinien- nie ma OC- motorek nie zarejestrowany- boi się kolejnego mandatu... itd.Jak widzicie sami działamy na swoją szkodę (nie wszyscy i dobrze o tym wiem). Powiedzcie mi jeszcze czy jesteście przeciwni wlepianiu mandatów tym co łamią przepisy ?moje zdanie na ten temat jest proste:- łamie przepis to poddaję się karze- nie uciekam przed karą- mam HONOR i odwagę ponieść konsekwencje swoich błędówJeszcze jedno, pomimo braku kategorii "A", nie mam wahania aby się zatrzymać i ponieść surową kare za to że łamię przepis.
LUDZIE czym wy chcecie zaimponować uciekając przed... właśnie przed czym ?Boicie się samych siebie ? Nie myślicie wcześniej co robicie ?Moto bez blach... motocyklista nie wiedział że już tym łamie przepis ? Pewnie że wiedział !!! ino brakło mu jaj, rozumu i pewności siebie, aby się zatrzymać A może to złodziej ? i właśnie gwizdnął komuś sprzęt ?No chyba że to ja nie mam odwagi, aby uciekać przed karą jaka mi się należy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.