Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

No To Mamy Reklame


FABIO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sorki, pożyczyłem moto od babci, i uciekałem mo nie maiłem legitymacji teraz maluja plastiki na czarno-biało-fioletowo i zakładom rejestracja na zabytek musiało być ostro skoro policajty się poddały, z drugiej zaś strony na pasach mogło przechodzić dziecko albo jakiś dziaduszka i by było nie ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby go złapali to filmik byłby dostępny .Na TVN turbo byłby to hit w uwaga pirat .Jednak komuś udaje się uciec to tylko krótka relacja.Nic się nie zmieniło od czasów komuny w mediach.Propaganda sukcesu zawsze będzie.Jednak to ,że motonita stworzył w centrum miasta zagrożenie nie jest godne pochwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, pożyczyłem moto od babci, i uciekałem mo nie maiłem legitymacji teraz maluja plastiki na czarno-biało-fioletowo i zakładom rejestracja na zabytek
adik chyba chciales napisac pozyczylem skuter od kolegi brata z gimnazjum ze starszej klasy, legitymacji gimnazjalnej nie wziales - a byc moze ze legitymacji ministranta??? - teraz wlasnie idziesz spac bo juz za pozno a moze znow ci sie przysni jakis kolejny mondry (heh) post na forum?co do motocyklisty to jechal glowna droga w rzeszowie (poznaje po zdjeciach) ktora jest szeroka jak A4 wiec te 160 momentami to chyba tym bladym 1000Rr na 2jce odkrecal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie jaki jest faktyczy cel takiego (ofen) przynzania sie do porazki przez policje. Sadze ze dzienne im ktos ucieka a tu zaczeli pokazywac ze co? nie dali rady?Sadze ze chodzi o dyskusje spoleczna i przyzwolenie na zakup kolejnych motocykli policyjnych.ps. chyba ze juz go maja a za pare dni pojawi sie artykul ze go w magiczny sposob zidentyfikowali i ze i tak nie werci sie sie uciekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że go złapią i dowalą mu taką karę, że przez kilka lat jedynie stać go będzie na suchy chleb. Drugie zdjęcie pokazuje ludzi na pasach i jego prędkość.....bez komentarza.
nie bronie kolesia, bo sam uwazam ze w zabudowanym powinno sie jezdzic normalnie (pytanie tylko kto motocyklem lub samochodem w ogole jezdzi 50 w zabudowanym????)ale:stawianie na gume przy 90 to nie zaden mega wyczyn (kto potrafi ten wie)160 w zabudowanym to tez nie wyczyn (przeciez ta droga w Rzeszowie to jak autostrada A4, a przedzielona jest pasem zieleni ktory ma chyba z 50 m.koles cisnie 160 na pasy, z ktorych ludzie wlasnie schodzaPowinno sie jezdzic zgodnie z przepisami i na slowacji czy w czechach fajnie to widac, gdy miejscowismigaja po gorskich winklach na maxa, a gdy zjezdzaja z gor i wjezdzaja w zabudowany jada max 60 Nie wybielam kolesia, tylko zastanawiam sie jaki sens mial ten artykul ????? Policja chyba za wszelka cene chce pokazac ze warzywa to wariaci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na widok radiowozu, motocyklista jadąc ulicą podniósł przednie koło w swoim motorze i na tylnym z prędkością sięgającą 90 km/h przejechał kilkadziesiąt metrów.Ogólnie to widac ze droga dosyc szeroka tylko z tymi pasami i ludzmi to troszka bee:( Czy to 1000RR?Tazzman mam motocykl niedlugo wiec gów..umiem jezdzic i wiem ale w 100% sie zgodze nie da sie jezdzic 50 i nie wierze ze ktos smiga te 50 jak jest prosta czy szerzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że to kretynizm. Nie mówię że musi jechać 50 ale to lekka przesada. Mimo wszystko to teren zabudowany, niech ktoś mu wyskoczy to tragedia gotowa. Mam nadzieję że kolesia dopadną. Przez takich wszyscy motocykliści mają opinię dawców itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debil na dwóch kółkach. No i jak nas maja postrzegać?Wybić takich.
A jak się nie da wybić to sami się wybiją.Jeździłem z linką zakładaną na szyję i uwiązaną do kierownicy ale uznałem że to nie jest już lanserskie.Teraz jeżdżę z łańcuchem krowiakiem przydrutowanym do penisa.Taki mój fetysz.Lubię ból.całujękjujik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czytaliscie, ten sam portal artykul okreslony jako "powiazany" -> linkJuz widze jak samozwanczy stroze porzadku lataja po miescie i probuja poprawiac wszystkie zaparkowane maszyny. Szczegolnie w wielu nowych sportach rejestracja jest seryjnie pod skosem lekko ale to nic - pokrzywi sie najwyzej mocowanie, urwie kierunki, moze sie uda nie wywrocic przy tym sprzeta. Jakbym widzial patafiana co mi przy sprzecie majstruje probujac cos "prostowac" to by sie nie skonczylo na pogawedce Jakie akcje nasze, troszczace sie o porzadek publiczny, spoleczenstwo zacznie pozniej wymyslac? Moze wrzucanie kartofli do wydechu bo za glosno chodzi, albo przecinanie linek gazu...?PS: Nie mam podgietej blachy bo mam ladny numer i sie go nie wstydze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze przegial 160 na pasach... ale jak ktos napisal policja miala tyle samo w tym miejscu... zycie.druga sprawa to obrzucanie motonity blotem za to ze uciekl policji, znowu w tematach tego typu czyli link z interii do tematu o motocnicie co sie zatrzymal to odzew byl w przeciwnym kierunku np. 'czemu sie zatrzymal? mogl smialo im uciec!'jaki to ma sens? bo teraz nie rozumie forumowiczow ktorzy zmieniaja opinie zaleznie od sytuacji ja uwazam ze kolo mial mozliwosc to uciekl, policja nie dala rady wiec napisali ze nie chcieli narazac innych uzytkownikow drogi, troche w tym racji... ale i tak by nie dali rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nic, jeszcze lepszą reklame zrobiłem nam wczoraj koleś w rybniku, nie znam dokładnych szczegółów ale pewnie za niedługo jakiś artykuł sie ukarze wiem tyle,srad + NAJEBANY jeździec + brak OC + brak tablic + dzwon w puche masakra debile kur!r!wa
Prosze http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,wiadom...-3266-9012.htmla sorki to nie ten wypadek chyba!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.