Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Po fakcie :(


grzesiek_73

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj 16.09.18r. w Katowicach przy lotnisku Muchowiec odbyło się zakończenie sezonu motocyklowego.

Dowiedziałem się przypadkiem przełączając stacje radiowe, trafiając na Radio Katowice.

I mam wrażenie, że o tej imprezie wiedziało dość mało ludzi.

Podjechaliśmy z ciekawości, myśląc że się "nie dopchamy", a tu miła niespodzianka.

Ludzi jak na koncert Cree i Dżemu (moim zdaniem) mało.

Koncert REWELACJA!!!!!

Szkoda, że nikt z Katowic nie wspomniał o tym wydarzeniu tu na forum :(

http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/katowice-motocyklowe-zakonczenie-2018-lata-w-dolinie-trzech,4795918,art,t,id,tm.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja próbowałem się tam dostać puszką gdzieś około 18-tej i zrezygnowałem/zawróciłem na wysokości ogródków działkowych - taki korek był.

Mniejszy tłok był od drugiej str. tam gdzie plaża piaszczysta, ale tam troche daleko :)

Faktycznie impreza słabo nagłośniona, ale mimo to wydawało mi się że tam rasy było ful :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też usłyszałam o imprezie jadąc puszką u słuchając "Złote przeboje " ,w domku o 19 przesiadłem się na bzyczka i let's go na Katowice . Przyjechałem na licytacje ,a później się zaczęło :) .Suuuper fajny i długi ,bo ponad 1,5 godziny koncert ,3 bisy ... ale se pośpiewałem ;) . Przed koncertem zapowiadali ,że w przyszłym roku z okazji jubla będą imprezy z ich działem ,koncerty znaczy i tu prośba do ludzi z Katowic i nie tylko ,że jak coś wróble zaćwierkają ,to żeby dać znać na forum . Do hacjendy ściągnąłem przed 00 ,jak za starych... ot taki wehikuł :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, powolny napisał:

Do hacjendy ściągnąłem przed 00 ,jak za starych... ot taki wehikuł :) .

To tak jak i my:)

Po koncercie wydawało mi się, że będzie kłopot z wyjazdem, a okazało się, że ludzi do końca koncertu została przysłowiowa "garstka". :unsure:

Sytuacja przypomina mi wychodzenie z kina na początku napisów, a czasem reżyser podaje po napisach "deser"

Kto został na BIS-ach, ten miał "deser":wub:

USZANOWANKO dla Dżemu, za super koncert (choć rączki marzły)  i  Sebastiana Riedela z zespołem Criee. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mnie nie dołuj.... 1 września sprzedałem maszyne i jestem na etapie poszukiwania. Czekam na ceny zimowe i będę celował w TDM 900.

Na marginesie powiem Wam, że taki czas "pomiedzy" i jeszcze tak jak teraz z super motopogodą, to daje w psychike. Jak moto stało w garażu to nie zawsze się chciało, nawet w pogodne dni, a teraz jak nie ma na czym, to ciągle się teskni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, bankus napisał:

1 września sprzedałem maszyne i jestem na etapie poszukiwania. Czekam na ceny zimowe i będę celował w TDM 900.

Wiem,wiem.

W sumie, to masz  szczęście,bo wieczorem strasznie pizgało (przynajmniej nie zmarzłeś, a zawsze trzeba wyciągać pozytywy;))

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Dnia 17.09.2018 o 19:50, bankus napisał:

nawet mnie nie dołuj.... 1 września sprzedałem maszyne i jestem na etapie poszukiwania. Czekam na ceny zimowe i będę celował w TDM 900.

Na marginesie powiem Wam, że taki czas "pomiedzy" i jeszcze tak jak teraz z super motopogodą, to daje w psychike. Jak moto stało w garażu to nie zawsze się chciało, nawet w pogodne dni, a teraz jak nie ma na czym, to ciągle się teskni :(

Drogi kolego. Z calego serca polecam zaopatrzyc sie w dobra odziez na deszcz, chlodne dni, zmienne warunki atmosferyczne, tym samym poszerzysz swoj 'motocyklowy horyzont' i nie bedziesz ograniczony 'motopogoda' jak to nazwales, a Twoj sezon rozciagnie sie w mgnieniu oka z 3-4 do 12 miesiecy :) dzieki temu nie dopadnie Cie tzw zimowa stagnacja bez moznosci jazd motocyklowych, a moznosc ta uczyni Cie szczesliwszym, bo przeciez o endorfiny sie tu rozchodzi :)

Tak wiem, ze to nie sa tanie rzeczy, ale dobra inwestycja ZAWSZE owocuje :)

Pozdrawiam Natalia Cattiva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Natalia Cattiva napisał:

Drogi kolego. Z calego serca polecam zaopatrzyc sie w dobra odziez na deszcz, chlodne dni, zmienne warunki atmosferyczne, tym samym poszerzysz swoj 'motocyklowy horyzont' i nie bedziesz ograniczony 'motopogoda' jak to nazwales, a Twoj sezon rozciagnie sie w mgnieniu oka z 3-4 do 12 miesiecy :) dzieki temu nie dopadnie Cie tzw zimowa stagnacja bez moznosci jazd motocyklowych, a moznosc ta uczyni Cie szczesliwszym, bo przeciez o endorfiny sie tu rozchodzi :)

Tak wiem, ze to nie sa tanie rzeczy, ale dobra inwestycja ZAWSZE owocuje :)

Pozdrawiam Natalia Cattiva

Koleżanka wie, że to temat sprzed roku? Stawiam więc, że powyższy kolega już problemy które napisał dawno zażegnał.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jokeros napisał:

Koleżanka wie, że to temat sprzed roku? Stawiam więc, że powyższy kolega już problemy które napisał dawno zażegnał.

Pozdrawiam.

Kolezanka wie, widziala, czytac potrafi, spokojnie. Byc moze za jakis czas kolega powroci i poczyta, a moze kto inny skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.