Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hello!


christ0ff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam na imię Krzysiek i pochodzę z Bytomia. Przygodę z dwoma kółkami dopiero zaczynam, gdyż jestem świeżo po zrobieniu prawka na kat. A (nie miałem wcześniej żadnej kategorii na motocykl). Niestety, wcześniej nie mogłem sobie pozwolić na zakup sprzętu o jakim marzyłem. Poruszam się Cebrą 600F4i S i jest to mój pierwszy motocykl. Tak, tak... Pewnie napiszecie, że to nie jest najlepszy pomysł, ale ja - jak zwykle - wiem najlepiej :) Uczę się motocykla i sporo ćwiczę poza drogami publicznymi.

Poza motocyklami interesuję się sportem (siatkówkę i piłkę nożną uprawiam amatorsko) oraz muzyką elektroniczną. To tyle o mnie tak w skrócie.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie. LwG!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.:)

9 minut temu, christ0ff napisał:

Poruszam się Cebrą 600F4i S i jest to mój pierwszy motocykl. Tak, tak... Pewnie napiszecie, że to nie jest najlepszy pomysł, ale ja - jak zwykle - wiem najlepiej :)

To nie jest najlepszy pomysł na pierwszy motocykl:D

No nic... Ale uważaj na moment, w którym będzie Ci się wydawało, że już panujesz nad motocyklem (bo na ogół tak bywa, że właśnie się tylko wydaje)

Powodzenia i uważaj na siebie i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, grzesiek_73 napisał:

Ale uważaj na moment, w którym będzie Ci się wydawało, że już panujesz nad motocyklem (bo na ogół tak bywa, że właśnie się tylko wydaje)

Zapewne jeszcze sporo czasu do tego momentu upłynie. Jestem świadomy jakiego sprzętu dosiadam. Ten sezon chcę przemierzyć i zaliczyć na spokojnie. Zwłaszcza, że trochę wyrzeczeń mnie Hania kosztowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! gdybyś miał ochotę można razem gdzieś polecieć bo jestem z Świon i latam na Sv650 :P jak coś z kumplem planujemy w sobote czy coś koło tego lecieć na Pustynie Błędowksa zwasze możesz sie podpiąć pod nas :D razem zawsze raźniej. Piona i pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2017 o 12:19, christ0ff napisał:

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam na imię Krzysiek i pochodzę z Bytomia. Przygodę z dwoma kółkami dopiero zaczynam, gdyż jestem świeżo po zrobieniu prawka na kat. A (nie miałem wcześniej żadnej kategorii na motocykl). Niestety, wcześniej nie mogłem sobie pozwolić na zakup sprzętu o jakim marzyłem. Poruszam się Cebrą 600F4i S i jest to mój pierwszy motocykl. Tak, tak... Pewnie napiszecie, że to nie jest najlepszy pomysł, ale ja - jak zwykle - wiem najlepiej :) Uczę się motocykla i sporo ćwiczę poza drogami publicznymi.

Poza motocyklami interesuję się sportem (siatkówkę i piłkę nożną uprawiam amatorsko) oraz muzyką elektroniczną. To tyle o mnie tak w skrócie.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie. LwG!

 

Witaj, ja też pomału zaczynam od F4iS.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.