Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Początki....


Małgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

Gośka, nie bądź taka i szybko daj znać jak poszło. Z tych nerwów już wysprzątałem całe mieszkanie i policzyłem ile jest w opakowaniu białych, a ile brązowych chrupek w Nesquik duo. Nie wytrzymam tego napięcia... Nie mam wyjścia- trzeba się napić !!! hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogu wyluzuj - to dopiero pierwsze zajęcia na kursie !!! Czyli teoria .... Jakbyś zerknął na mój wcześniejszy post to być zobaczył że zmiana planów u mnie i jednak robię prawko kat. A. A pisząc że 18go o 10tej - czas zacząć spełniać marzenia - miałam na myśli - początek kursu na prawko ;-) Do egzaminu jeszcze daleeeeeko!!!!! Ale przynajmniej porządki wiosenne masz już za sobą ;-)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsze posty prześledziłem dokładnie, ale gdy pisałaś o wyłożeniu na teorii to uznałem, że po prostu postanowiłaś zdać teorię przed zajęciami. Znam kilka osób, które tak postąpiły, bo w danym momencie czuły się na tyle mocne z egzaminów.
Nie pierwszy raz nie odgadłem co do końca ma na myśli kobieta- i pewnie nie ostatni:p Nihil novi
Co tam porządki?! Miałem usprawiedliwienie, żeby się napić heheh tak więc i tak jest na plus :D
Niemniej ucz się pilnie i czasem napisz jak idzie, bo jeszcze mam w pamięci jak ja przez to przechodziłem. I pamiętaj, że to co wydaje nam się "daleeeko!!!!!", po czasie wydaje się tylko chwilą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

becker no co ty. To będzie lepsze niż "Klan" i "Pamiętniki z wakacji" razem wzięte. Ta fabuła, nagłe zwroty akcji i kobieta na motocyklu. To może być dzieło na miarę "Mody na sukces". Ekranizacja murowana z największymi gwiazdami Hollywood (mnie pewnie będzie grał Brad Pitt) :D hehehe Coś trzeba robić zanim pogoda pozwoli na porządne rozpoczęcie sezonu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becker nie mam zamiaru pisać o każdych zajęciach z prawka bo mnie nie pogięło - jak będę miała takie parcie to zacznę pisać bloga ;-))) Ale nie zmienia to faktu że samym faktem że się zdecydowałam iść na prawko jestem mega podjarana ;-) Ale jeżeli chodzi o pikantne szczegóły to nie wiem czy coś z tego będzie ;-)))))))))) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becker masz racje że najważniejszy pierwszy krok ;-) Tym bardziej że jako typowa baba nie umiałam się do końca zdecydować aż przyszedł moment że stwierdziłam że co mi tam - robię prawko bo chcę i już ;-))) A jeżeli chodzi o pikanterię to Ty mi tu nie przekręcaj moich wypowiedzi hihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pomysłu,

w tym tygodniu jest jeden termin w Katowicach na teorię z kat. A. Ja postanowiłem przekuć problem w sukces. Po utracie kat. B za punkty w ubiegły poniedziałek 13 marca, w czwartek w Tychach zdawałem teorię na kat. A a w piątek teorię i praktykę na kat. B w charakterze egzaminu sprawdzającego. Mimo 19 lat stażu kierowcy wcale nie było luźno. Ostatecznie w ten poniedziałek odebrałem z depozytu PJ i czekam na uruchomienie jazd.

Trzymam kciuki, będę tu zaglądał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, wiecie co- jak tak w wolnej chwili przeglądam siebie wpisy na tym forum to zastanawiam się czy dobrze zrobiłam idąc na prawko...... W życiu nie siedziałam jako kierowca na moto a tu wypuszczam się na szerokie wody....... Niektórzy piszą że mają prawko od paru lat, ale nie jeździli w tym okresie więc teraz zaczynają od 125...... Może przeceniam swoje możliwości i wiarę w to że będzie ok skoro JA bardzo tego chcę ...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu, umiesz mówić i pisać? Przecież nie urodziłaś się z tymi umiejętnościami.

 

Spełniaj dziewczyno marzenia. Życie jest za krótkie. I jest później, niż nam się wydaje.

 

Powodzenia i wiele radości :)

 

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolba, faktycznie chyba dzisiaj mam gorszy dzień - chora, zakatarzona, liczę minuty do końca roboty,  do tego chyba przesilenie wiosenne.......i potem głupoty przychodzą mi do głowy ;-))) Przestraszyłam się tego kopnięcia w d..... więc już się ustawiam do pionu ;-)))))) Ale muszę powiedzieć że Wasze słowa wsparcia działają !!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dodać od siebie, poszedłem na kurs w prezencie na zbliżającą się 50'kę, z zerowym doświadczeniem nie licząc komarka :)

Na kursie przeszedłem przez 50'kę, 125'kę, potem Suzuki GS 500 a na koniec Gladiusa. Dałem radę to Ty też dasz, nie zrażaj się :)

Jeżeli Gladius będzie dla Ciebie za duży, bo widziałem różne sytuacje na egzaminie, to lepiej od razu kombinować z innym motocyklem na kurs, to jest podobno do zrobienia, motocykl musi spełniać wymagania ale nie musi to być koniecznie Gladius.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek ale chociaż u Ciebie był ten komarek ;-)))) A ja totalne zeeeeeeeeeero!!!! Po wczorajszym krótkim dniu załamki stwierdziłam że mimo wszystko chyba nie jestem tak zupełnie niereformowalna i chłopaki na kursie dadzą radę mnie czegoś nauczyć hahahahahahaha! A w razie czego wezmę dodatkowe jazdy i już ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.