Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

600rr PC37 POMÓŻCIE!


aqQ

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Bebok. napisał:

Bierzesz waść pod uwagę szerokość felgi? 

Bebok ... oooo to właśnie chodzi ... szerokość felgi. Twój rysunek jest ... prawie dobry, ale troszkę ... zły :P

Dla czego? Bo jak na wąską fele naciągniesz szerokiego lacia, to laciek na swych krawędziach będzie ... jaki? ... wciągnięty do środka, ograniczony szerokością felgi. To jak będą wyglądały krawędzie opony?

Czyli ... przekładając na praktykę ... jeśli z przodu masz fabryczny wymiar opony, a z tyłu szerszego laćka, to nigdy go nie "domkniesz/zamkniesz". Przód będzie zamkniety, a tył ... za Chiny ludowe!!! Szybciej z przodu ranty felgi pozdzierasz, niż dobierzesz sie do krawędzi tylnej opony! Rozumiesz? Po prostu jej krawędzie są "zawinięte" do felgi.

Sprawdziłem organoleptycznie ... kiedyś miałem R1 a z tyłu poprzedni właściciel zafundował mi oponkę "200" :ph34r: Wiem, jak układa się na feldze. TYLE!

 

A teraz chopacy ... idźcie se pojeździć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, shogun_zag said:

Bebok ... oooo to właśnie chodzi ... szerokość felgi. Twój rysunek jest ... prawie dobry, ale troszkę ... zły :P

Nie jest zły, raczej niekompletny, bo napisałem, że brakuje bardziej wypukłego profilu, który chce założyć autor tematu :P I nie jest to mój rysunek, a pierwszy z brzegu znaleziony w googlach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bebok. napisał:

Nie jest zły, raczej niekompletny, bo napisałem, że brakuje bardziej wypukłego profilu ...

Kitujesz jak ... rasowy polityk B) Jak nie jest zły i jest raczej niekompletny, to jest .... jaki? Pisząc brutalnie ... do dupy (sorki). Albo czarne, albo białe, albo jedziesz, albo leżysz, nie ma formy "raczej". Zauważ, że szerokość felgi jest constans, a na rysunki jest "raczej" gumowa :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.