Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

shogun_zag

Użytkownicy
 • Posts

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

shogun_zag last won the day on October 2 2019

shogun_zag had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Sosnowiec

Recent Profile Visitors

1,709 profile views

shogun_zag's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

19

Reputation

 1. TUTAJ powinieneś to wkleić ?
 2. Ciekawe, co by ten byk wybrał? Acrapa, czy ... ? Ja bym wziął Acrapa ??? Wiem, że ... zdjęcia, ale ... nie mogłem sie powstrzymać ?
 3. Dobry i nieunikniony temat ? Starość, to rzecz względna i zależna od programu naszego procesora ... co chcesz, to masz, co chcesz, to dostajesz! Chcesz być starym - jesteś ? Chcesz być młodym (???!!!) - jesteś ? A jak otoczenie Cię widzi?! => A kogo to kurna obchodzi?! ? Jak se na dynke założysz kask i ubierzesz kombik, to nikt nie widzi, czy masz 19 czy 91 lat I tego należy się trzymać ???
 4. Czołem drużyna! ? Robiłem porządki w garażu i w jego czeluściach znalazłem oto tę skrzynię - jak na foto. Najgorsze jest to, że nie pamiętam z czego ona jest, a tych sprzętów trochę przewaliłem Zębatki, wałki, wielokliny, wodziki i gwinty wyglądają przyzwoicie. Gdyby ktoś pomógł ją zidentyfikować, to było by super, na pewno komuś pomoże. Oddam za free w dobre ręce ?
 5. Hahaaaa, normalnie geniusze ?
 6. Na moje oko, to szpilka z głowicy z nakrętką Pewnie serwisowałeś moto przed wyjazdem i ... Ci sie połknęło ? Nie ma co gadać, masz stary ciśnienie ? ???
 7. Nie odpowiem Ci, bo ja i wszyscy znajomi w jednym (zimą) czasie zmieniliśmy na Cardo i normalnie ... nie wiem, nie próbowałem
 8. Cardo!!! Bo: jakość i ... technologia. Pamiętaj, że świat nie stoi w miejscu, ani sie nie cofa tylko pędzi do przodu, ku nowemu i za 2-3 lata ... Ponadto jak ktoś lubi bajery, to on ma ich tyle, że ... hohoooo. Zdalnie możesz wszystko ustawiać z kompa/telefonu, łącznie z dodawaniem połączeń znajomych - wchodzi w Twój zasięg i już go masz na głośnikach bez potrzeby strojenia się https://community.cardosystems.com/members/home#settings Ale czy Bold czy Slim ... zależnie od kasku. Ja używam Bold-a, bo z tyłu kasku na potylicy mam wyloty powietrza i nie ma Slim-a gdzie założyć. Ponadto uważam, że Bold wydaje sie być bardziej kompaktowy.
 9. Podobne objawy daje zatkany odpowietrznik zbiornika paliwa, tworzy sie podciśnienie i waha nie chce kapać. Otworzysz wlew paliwa, (wówczas korek robi tak: psssyyyykkkk), wyrównuje ciśnienia i jedziesz dalej. Znowu coś tam ubędzie z zbiornika, podciśnienie, pssssyyyykkkk i .... tak w koło.
 10. A, to OK, nie zwracaj se nim głowy. Pewnie żona mu truje, żeby sprzedał, że się zabije, że jej kochane piniondze ... no to wystawił, ale jak widzisz nie ma chętnych ?
 11. shogun_zag

  Wyjazdy na tor

  Motopark Kraków, jutro 17:30-19:30, wybiera się ktoś? https://www.motoparkkrakow.pl/cnr/04/09/2019
 12. shogun_zag

  Wyjazdy na tor

  @ Hawk Nie wnikałem, ale sądzę, że robił to z miłości do jazdy na moto, widać było pasję do tego, co robił i jak by to nie brzmiało, to cieszy mnie taki stan rzeczy ? @Rokita Nie, nie byłem w Trzyńcu , ale chętnie bym go odwiedził ? Jeśli byś planował tam wyjazd, to daj znaka, chętnie pojadę. Tam się robi przedpłatę i rezerwację miejsca, czy ... z tak marszu, na miejscu płaci?
 13. shogun_zag

  Wyjazdy na tor

  W nawiązaniu do powyższego ... przedstawiam materiał sprawozdawczy ? I właśnie tak moto-policja powinna jeździć! A nie jakieś tam pitu - pitu ... po uliczkach osiedlowych w paradnych strojach - biała koszulka z krótkim rękawkiem
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.