Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam wszystkich,


clifm

Rekomendowane odpowiedzi

mam na imie Marcin jestem z okolic T.Gór ale Bytom to mój drugi dom, przygoda z moto spadła na mnie zupełnie niespodziewanie poprostu wsiadłem na moto i lezało mi w reku jak nic dotąd. Smigam juz jakiś czas udało mi sie juz troszke ponawijać km i zasmakowac i deszczu i słońca  moje pierwsze moto to była  Kawa ER650N miło ja wspominam w zeszłym roku rozstaliśmy sie po udanej i milej przyjaźni a niespodziewanie poznałem moja CB1000R która, bardzo bardzo lubię i jakiś czs zostanie przy mnie! Moja praca to równiez motoryzacja mam to szczescie ze w pracy zawodowo tez czesto jeżdzę motocyklem, naprawiam je odbudowuje moja honda gdy ja kupiłem była paskudna poczwarka zaniedbana i katowana z trudem paląca na 2 cylindry teraz jest barwnym motylem który wie co zlaczy latać.

 

Miło mi ze mogłem dołaczyc do Waszej społeczności

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Clifm

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian nie wykluczam zakupu armatury ha ha, ale  jeszcze nie dzis, jeszcze nie, choć lata jezusowe juz za mną to jednak cierpie na chroniczny brak adrenaliny.  Zastanawiam sie nad MT01 jako drugie moto  i tu jedna noga bede juz w segmencie choperów bo piec pochodzi z czystej krwi surowej armatury jaka jest yamaszka warrior , najbardziej podoba mi sie 160Nm momentu obrotowego bo chyba cos koło tego ma, pomimo niedużej mocy bo tylko 90KM no i ciekawa zabudowa jak dla mnie coś innego i fajnego .

 

Osobiscie lubie ścigi dlaczego nie wiem, poprostu lubie to jak klorem czy kobietą podoba sie juz, o gustach wiadomo nie ..... , ale naked to jest cos co i lubie i mi sie podoba daje cześć  sciga i jest wygodne. A wiem co mówie bo jak wiesz  z Włodziem w jeden dzień w 17h przylecieliśmy na naszych hulejnogach z Constanty nad morzem czarnym pod dom i nie powiem ze byłem zrelaksowany  bo wiadomo umęczeni byliśmy, ale jakby trzeba bylo to bym jeszcze  mogł jechać.

 

Maży mi sie Diavel i wszystko mi sie podoba w nim poza jednym ceną! ale upoluje sobie moze z czasem od klienta jakiegoś. Piec superbike 1198 daje dokładnie to o co chodzi i co wszyscy lubimy i do tego ma jeszcze w sobie spory potencjał sprzęgło pluska sie oleju a wiec jak dla mnie to idealna maszyna trzeba polowac aż sie upoluje cos w dobrwj cenie leko uszkodzone odbudować i latać i sie cieszyć!

 

Ciekaw jestem jak Byś Marian wygladał na plastiku myśle ze nikt Cie nie widział moze zrobimy zamiane kiedys?  tylko co bedzie ja Ci sie spodoba co? hmmm? i juz z plastka zejśc nie bedziesz chciał?

 

Wszystko fajne co nie awaryjne a ponad wszystko fajne co cieszy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.