Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chorzów - ślub


Taalaa

Rekomendowane odpowiedzi

Danvield nie wiedziałem, że zasiadasz jako mod tego forum, rzeźnia Cię przeprosiła ? Już są cacy ? Szybko zmieniasz poglądy, dałeś się przekupić stołeczkiem ?

Dla Twojej wiadomości zostałem wybrany przez uzytkowników tego forum, odbyło sie legalne głosowanie i nie ma w tym żadnego haczyka.

- jezeli napisałes j/w wychodzi na to że przespałes pewien okres a Twoje pytanie jest poprostu bezzasadne.

Zauwazyłem że z jakiegos powodu jesteś uszczypliwy i za wszelka cenę szukasz podkładu raczej nie do rozmowy tylko awantury.

Mniemam że wiesz co robisz - w moim odczuciu nie widze celu prowadzenia rozmowy w taki sposób w jaki to robisz.

Jeżeli masz z kimś jakies zatargi - zrób to na PW; chyba że konkretnie zalezy Ci na telenoweli forumowej.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Danvielda:

Może masz i rację, że pewien okres mógł mi umknąć. Zwracam honor i mam nadzieję, że będziesz się nim kierował będąc modem tego forum. Nie szukam zaczepki tylko pamiętam jak w zeszłym roku "wieszałeś psy" na Rzeźni stąd moje zainteresowanie zmianą Twoich poglądów. Z tego co piszesz wynika, że poglądów na ich temat nie zmieniłeś chyba że się mylę.

 Z wyrazami szacunku For You

Fredi

 

Do Accorda:

Nie chodzi tu o zaczepianie kogoś. Jesteś dorosły przynajmniej wiekiem, rozumem ? To zależy od Twojego postępowania. Jeśli masz poparcie tego co powiedziałeś w Jeseniku proszę przedstaw je, jeśli nie masz nie pomawiaj mnie o coś czego nie zrobiłem. Nie mam w zwyczaju używać słów jakie usiłujesz mi przypisać. Poza tym uważam, że dorosły człowiek, skoro drugi wyciąga do niego rękę i przeprasza chociaż nie czuje się winny (zrobiłem to bo tak należy), przyjąłby przeprosiny i uznał sprawę za niebyłą w myśl zasady : lepiej mieć stu przyjaciół niż jednego wroga. Tak postąpiłby człowiek dorosły. Ty jednak nie chcesz takiego załatwienia sprawy. Mówisz: to proste - nie do końca. Mamy wspólnych znajomych i sensownym byłoby nie czuć do siebie urazy skoro pewnie niejednokrotnie się zdarzy wspólny wyjazd. Mam do Ciebie szacunek z racji wieku, lat przejeżdżonych przez Ciebie motocyklem i z racji samego faktu, że obaj możemy nazywać siebie motocyklistami więc pragnę wyjaśnić i zakończyć ten bezsensowny dla mnie rozdział naszej znajomości. Nie chcę mieć w Tobie wroga, nie chcę unikać Twojej osoby, nie chcę omijać Cię witając się ze znajomymi siedzącymi w Twoim towarzystwie, albo nie witać się z nimi, bo siedzą z Tobą przy jednym stoliku - nie widzę sensu. A Ty ?

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.