Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chorzów - ślub


Taalaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;) potrzebuję grupki miłośników dwóch kółek z okolicy Chorzowa;)
Chciałam zrobić mojemu przyszłemu mężowi niespodziankę;)
Mianowicie za 2 tygodnie (już nie całe) mamy ślub;)
Niestety, albo i stety;D większość naszych jeżdżących znajomych będzie na weselu jako goście, byłby ktoś chętny na stworzenie nam eskorty? 
Oprócz samej frajdy, którą będziecie mieć z jeżdżenia, bez połówki się nie obejdzie:)
Pozdrawiam Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koledzy kolegów nie maja?
Ostatnio bardzo w modzie stało sie "najmowanie motocyklistów" których najzwyczajniej w świecie w innym wypadku się opluwa.
Rozumiem gdyby był to slub kogoś z forum, kogo sie choc kojazy- oczywiście że wtedy mozna i nawet wypada jechac.

Jeżeli Twoje konto zostało utworzone tylko w celu powyższego anonsa i nie masz zamiaru wnieśc niczego więcej w zycie forum - zostanie usunięte.
W przeciwnym wypadku zapraszam do powitalni : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy grupke 8znajomych, generalnie wolimy jezdzic sami, nie ukrywam;) ale z pewnoscia nie jeden z was jezdzi na Chudów, jestesmy tam minimum dwa razy w miesiacu;) jedna z naszych suzi powoli przechodzi na emeryture, z pol polski zjezdzila a jest tylko o rok mlodsza ode mnie;) zreszta nie musze sie tlumaczyc;) do powitalni chetnie zawitam, bo ciekawe tematy tu macie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta tych ludzi ktorych poznalam, chwilke porozmawialam wydawali sie milsi od was;)

 

 Na chwile obecną jestes naszym gościem (nie odwrotnie) i obowiązuja Cie zasady współistnienia w społeczeństwie forumowym.

Pozory moga mylić ;)

....do powitalni chetnie zawitam, bo ciekawe tematy tu macie;)

Prosze nie pisac posta pod własnym postem tylko skorzystac z funkcji edycji posta

Zapraszam takze do zaznajomienia sie z regulaminem forum

Zapraszamy - miłego forumowania : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Was jeszcze związek się rozpadnie ;)

Tak juz gdzies chyba byłocccp.gif

DANVIELD ale Ty jesteś zmierzlota ;)

Jedni sa od kochania, inni od przygladania (żeby Ci pierwsi mogli :P

Ode mnie - wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia! :P 

*oj chłopie Ty nie wiesz w co sie pakujesz jak Ci kobita obstawe organizuje:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania,ze nalezy o swoje walczyc;) wtedy nie osiagalne staje sie osiagalne;)Oni jada jutro nad Balaton, do niedzieli, a nas niestety obowiazki gonia, ktorych nie dalo sie przeskoczyc.. az mnie skreca :( accord, oni maja wiecej, to my lubimy sie spotykac do celowo;) a ja wole miec zawsze wszystko pod kontrola;) ale cos czuje,ze dzieki temu postowi, bedziemy sie chyba bardziej integrowac, bo pomimo starych i zmierzlych:D jak juz pisalam ciekawie tu.. gdyby nie eskorta, nie trafilabym do was;) tak sie zastanawiam, czy czasem ludzie nie wola siedziec tu na kompach niz na moto;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taalaa, zaczynasz mądrze gadać :)

chyba zrozumiałaś że nikt nie chce Ci dokuczyć,

nie jesteśmy małpami w cyrku które można wynająć za banana (pół litra).

Na flaszkę mnie stać a na obstawy bardzo chętnie jeżdżę do ludzi których znam i cenię.

Integrujcie się, poznacie nowych ludzi i na pewno nie będziecie tego żałować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i ładnie, tylko jedno zdanie pokazuję sedno sprawy i chęć instrumentalnego wykorzystania motórzystów. " Gdyby nie eskorta nie trafiłabym do was". Czytajcie gdyby nie interes do załatwienia to miałabym was w dupie.. Ale to tylko moje prywatne przemyślenia.. Powodzenia w eskorcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry;) Scorpion, to nie wiedzialabym o istnieniu tego forum;) jestem Ciekawa jak inni na nie natrafiaja;)? A dziś idealna pogoda, zycze udanych przejazdzek;) jezeli jutro dopisze, to moze nas gdzies zobaczycie;) pomiedzy praniem, sprzataniem i nadrabianiem zalegolosci z calego tygodnia:) wtedy z pewnoscia kierunek Jaworzynka:) ale dzis mój w pracy (tak wiem Świeto-ale taka praca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taalaa powiedz, że emerytów nie wynajmujesz to się może accord odczepi, poza tym nie wiem czy miałabyś tyle wódki (hahaha). Swoją drogą Ten Pan tak lubi byleby coś nabazgrać i komuś przykrość zrobić. Dinozaury tak długo nie żyły jak accord jeździ na moto. Danvield nie wiedziałem, że zasiadasz jako mod tego forum, rzeźnia Cię przeprosiła ? Już są cacy ? Szybko zmieniasz poglądy, dałeś się przekupić stołeczkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej prawdziwe. Tak przy okazji dalej czekam na maila z postem, w którym to miałem Cię od ch...i wyzwać. Podać Ci adres mailowy czy na pw prześlesz, bo już się doczekać nie mogę, a trochę wody upłynęło. No chyba, że wyssałeś to sobie z palca albo masz jakieś urojenia. Nie przejmuj się w tym wieku to normalne. Człowiek coś sobie ubzdura, a potem w to wierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.