Jump to content

Kupno motocykla 600ccm


Recommended Posts

http://tablica.pl/oferta/romet-division-125-nie-nsr-crf-cbf-yzf-CID5-ID4Ii6b.html     na tej maszynie ;)  i też właśnie pytanie bo nawet nie wiem za ile ją wystawić ;) bo jest w b.dobrym stanie nic nie trzeba dokładać ani nic przegląd jeszcze rok itp. Możecie też pomóc albo zrobie oddzielny temat na tą sprawe ;)  /// Własnie tak przeglądałem allegro i tak SRAD mi wpadł w oko i Hornetka/Bandit  ale nie wiem czy to są dobre motocykle ;) 

Link to post
Share on other sites

Bandziora miałem i mi nie podszedł. Jak ktoś na tym forum mądrze napisał - bandziora albo się pokocha albo znienawidzi - ja go po sezonie sprzedałem, ale nowy nabywca Dawid chwali go sobie. Więc określenie "dobry motocykl" jest bardzo względne i subiektywne. Ja wybrałem klimaty turystyczne. Każdy w końcu określi swoje potrzeby i preferencje motocyklowe.

Link to post
Share on other sites

Ja zdecydowanie polecam Horneta (z tych które wymieniłeś). Zdecydowanie lepszy od Bandita - dynamika, prowadzenie. Co do niezawodności nie wiem, ja nie miałem z Hornetem żadnych problemów technicznych, ale Bandity też mają niezłą opinię. Na drugim miejscu Fazer - mnie osobiście podszedł mniej niż Hornet, ale sporo znajomych sobie Fazery bardzo chwali. Ale Fazer (ten nowszy) jest poza Twoim limitem budżetowym, a ten starszy wydaje mi się konstrukcją mniej nowoczesną od Horneta. Tutaj nie będę się wypowiadał autorytatywnie, bo akurat starego Fazera nie znam. Bandita szczerze nie lubię - jeździłem na nim pierwszy raz bezpośrednio po Hornecie, stąd moja opinia że jest zdecydowanie gorszy.

 

Jest jeszcze jeden motocykl, który mógłby się zmieścić w Twoich założeniach - jakiś starszy Ducati Monster. Ja bym wybrał Monstera - z resztą wybrałem dla żony (albo ona wybrała, nie pamiętam już detali ;) ) Ale Ducati to całkiem inna historia, to nie są motocykle dla każdego, nie są typowe, nie każdemu się podobają, wymagają więcej "obsługi" itp. Jeśli zobaczysz i coś poczujesz, idź w tym kierunku - jeśli nie, nie zawracaj sobie głowy.

Link to post
Share on other sites

Bo ogólnie bandzior to kawał dobrego sprzętu, mocny solidny, dynamiczny, przewidywalny. 

Ja jednak zakochałem się w trampku - posiada te same cechy co bandzior (może oprócz tej dynamiki :-)  - jednak dodatkowo jest niesamowicie wygodny i bardzo uniwersalny.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.