Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Strzelectwo - ktoś ma ochotę na wspólne strzelanie?


MisterTwister

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj byłem na strzelnicy na Dzierżnie. Super warunki, można pod samą strzelnicą zaparkować samochód albo motocykl. Stanowiska zadaszone, możliwość rozpalenia ogniska. Można kiedyś zorganizować grupowe strzelanie, zrobić jakieś ognicho.

 

 

Kupiłem fajny reaktywny cel:

big_2821_0.jpg?updated_at=1380292092

 

po trafieniu dolnych celów, strzelając w duży górny powodujemy automatyczne opuszczenie trafionych dolnych celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość transportowa mojego karabinka w pokrowcu to zaledwie 105cm - ja mam przy kufrze zrobione takie uchwyty, które umożliwiają przymocowanie bagażu położonego na siedzeniu i dosuniętego do kufra. Po 10cm z każdej strony karabinek będzie wystawał poza obrys kufra - to w sumie niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

No i stało się. Z nadmiaru wolnego zapewne czasu, znowu "ciągnie wilka do lasu". Podjąłem decyzje, by powrócić do zabawy z wykrywaczem. Mój trampek jest idealnym pojazdem, dzięki któremu będę mógł podróżować po bezdrożach, wjechać w jakąś polną drogę, dojechać do ruin starej leśniczówki czy nie istniejącego już młyna. Wybór padł na uniwersalny łatwy w obsłudze wykrywacz Teknetics Eurotec Pro 11DD

eurotekpro__with_11dd_coil_.jpg

I w tym miejscu moje pytanie. Ktoś zna może jakieś fajne opuszczone miejsca w naszej aglomeracji Ślaskie, miejsca, w których nikt nie przegoni gościa machającego jakimś ustrojstwem na lewo i prawo z słuchawkami na uszach? Może gdzieś w Waszych okolicach są miejsca dawnych potyczek, walk. Miejsca, gdzie przewijało się w przeszłości mnóstwo ludzi - jak nie istniejące młyny, karczmy, leśniczówki, opuszczone zabudowania...? Takie miejsca są idealne na ekslorację - jest szansa że tam można znaleźć  coś ciekawego i wartościowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwoliłem sobie odświeżyć temat - latanie z wykrywką czasami podnosi adrenalinę  :)

Na drugim zdjęci dla niewtajemniczonych widać zalegający hełm niemiecki, puszkę z maską p-gaz a pod ty jeszcze wisienka na torcie - kompletna rura z gruszką - z oczywistych względów jej zdjęcia nie zamieszczę  :)

Oprócz tego pokaźna już kolekcja różnorodnych monet 18,19 i 20 wiecznych  :)

Galerię monetek niebawem udostępnię.... Ten złoty sygnecik na zdjęciu, zrekompensował mi prawie w połowie zakup wykrywacza - monetki pokryją drugą połowę  :)

znajdki2_10.10.2014.JPG

he%C5%82m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyzbieram całe złoto to Wam powiem - a tak na poważnie, to ta pasja zmusza do przeszukiwania źródeł, z których dowiadujemy się o tym, co ciekawego działo się naszej okolicy. Aglomeracja Śląska obfituje w miejsca gdzie działo się naprawdę wiele... Mam możliwość pogodzenia pasji motocyklowej z eksploracją - od jakiegoś czasu nie jeżdżę bezmyślnie motocyklem wokół przysłowiowego komina, staram się odwiedzać ciekawe, czasami trudno dostępne miejsca do których wracam z wykrywaczem. Odnalazłem dawno zapomniany młyn wodny i starą karczmę - oczywiście na moim trampku. Mam jeszcze wytypowanych kilka innych miejsc, do których jeszcze w tym roku zamierzam dojechać motorkiem - takim miejscem jest np. opuszczona miejscowość w lasach lublinieckich. Takie "znajdki" to nic rewelacyjnego - mogą się trafić każdemu. W najbliższym czasie na pewno odszukam stary trakt handlowy z Gliwic do Moraw i na pewno niebawem odwiedzę - najpierw motocyklem oczywiście - miejsce zaciekłych potyczek wojsk napoleońskich z moskalami.


Wszystkich zainteresowanych zapraszam do dyskusji i ewentualnych wspólnych wycieczek - nie tylko na motorze - ale i z wykrywką.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.