Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

zakup Suzuki GSR. pomózcie ;)


diter_

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno te z czarnymi ramami są już poprawione i nie maja tendencji do pękania? ;)

a to ciekawe;)

 

cięzarki na kierownicy, klamki, kierunkowskazy z tyłu to nie oryginały - oczywiscie o niczym to nie swiadczy ale mozna sie pozastanawiac;)

poza tym to jak kolega pisał na oko to jeden umarł....

 

pozdr

b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam ten motocykl, byłem ogladac z klientem kilka GSRów, ten był cały malowany i wywrócony na obie strony,
po za tym co wymieniliscie brak cięzarków(tzw odbojników) stopek kierowcy co swiadczy o tym ze mial szlifa.

Po za tym z tego co pamietam modele z czarna rama miały tez czarne golenie przednich amortyzatorów,
wyjatkiem były chyba tylko w srebrnym malowaniu z czarna rama.. srebrne golenie.
Co do pekających ram,
-one same nie pekają, natomiast ramy sa gówniane bo wystarczy miec niefortunnego szlifa i przy główce potrafi peknac.
peknieta rama = motocykl gumowany lub wypadkowa historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni model to GSR i jakoś nie przejmowałem sie rama... jezeli ktoś w drzewo itp nie uderzył, nie stawiał moto nieumiejętnie na gume to jest ok. Ceny niskie bo ludzie szczują tematy o ramach i potem mało chętnych, za to idzie ładny egz kupic w dobrej kasie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam, Motofrajda to super sklep. Kupiłem tam na wiosnę Bandziora - sprawuje się rewelacyjnie. Nie maskują niczego, sprzedają w takim stanie w jakim sprowadzili.

Motochybrid z Zabrza też potwierdził, że maszyny u nich kupione są w idealnym stanie technicznym. Czasami warto zapłacić tych kilka stówek więcej, ale za to mieć pewność że kupuje się maszynę w dobrym stanie.

Kolejny motocykl zapewne też będę u nich kupował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co mogę powiedzieć wszyscy tam  to jedna rodzina właśćiciel od lat  prowadził firmę w itali, język zna perfekcyjnie   a z pasji zajmowal sie motocyklami  i tak zostało mechanike ma w jednym palcu i motocykli nie typowych się nie boi

Motocykle mają bardzo ladne i napewno bezwypadkowe i nie ściemniaja na temat stanu technicznego i tym podobnych.

Sprzedaja duzo motocykli ,dużo serwisów motocyklowych poleca motofrajde .

Z resztą daja gwarancje na prostość ramy  to oczymś świadczy  a jeżeli ktos nie wierzy mozna przyjechać z własnym wynajetym sprzetem do sprawdzania prostosci.

Mila obsługa jak cos to pytajcie o TOMKA  to mój kumpel .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.