Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rybnik


Idealnie_Nieidealna

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj na forum:)

Myślałaś o suzuki gsxr 750??

 

 

 

Eee za słaby, lepiej S1000RR HP4, wtedy mocy nie zabraknie, przynajmniej przez pierwszy miesiąc :/ :ph34r:

Temat wraca jak bumerang, IMHO wszystkie sporty o pojemności 600 są co najmniej 2x za mocne, dla kobity babyninja i pełnia szczęścia osiągnięta.

No ale niektórzy myślą że lepiej się męczyć 250kg sprzętem z napisem CBR600, ehhh. -_- Później tylko więcej świeczek stawiamy w smutnym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee za słaby, lepiej S1000RR HP4, wtedy mocy nie zabraknie, przynajmniej przez pierwszy miesiąc :/ :ph34r:

Temat wraca jak bumerang, IMHO wszystkie sporty o pojemności 600 są co najmniej 2x za mocne, dla kobity babyninja i pełnia szczęścia osiągnięta.

No ale niektórzy myślą że lepiej się męczyć 250kg sprzętem z napisem CBR600, ehhh. -_- Później tylko więcej świeczek stawiamy w smutnym dziale.

Taaa i po przyjaraniu laćka jechać do aso by wymienili tylną gumę bo nie sądzę żeby zwykły serwis poradzil sobie z tymi czujnikami na tylnym kole...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee za słaby, lepiej S1000RR HP4, wtedy mocy nie zabraknie, przynajmniej przez pierwszy miesiąc :/ :ph34r:

Temat wraca jak bumerang, IMHO wszystkie sporty o pojemności 600 są co najmniej 2x za mocne, dla kobity babyninja i pełnia szczęścia osiągnięta.

No ale niektórzy myślą że lepiej się męczyć 250kg sprzętem z napisem CBR600, ehhh. -_- Później tylko więcej świeczek stawiamy w smutnym dziale.

Ładnie to tak straszyć koleżankę? ;) Taka prawda, że jak siądzie, przymierzy się, przejedzie i stwierdzi że to jest to, to i tak kupi co będzie chciała. Nie można z góry zakładać, że ktoś sobie nie poradzi  z motocyklem bo ...? No właśnie - bo co? Bo ma 600 ccm?

Powodzenia w poszukiwaniu wymarzonej maszyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym akurat się nie zgadzam. 600 dla kobitki jest w sam raz  ^_^  kupiłam 100 konną 600-setke i wiem że na długo mi starczy żeby się bawić i nią cieszyć :lol:  

 

Pozwolę sobie mieć inne zdanie, sportowa 600 na pierwszy motocykl nie jest najlepszym wyborem. Domniemam również że z małą kawą styczności nie było, więc jak chcesz dyskutować co jest lepsze skoro jednej z 2 rzeczy nie znasz??

 

 

Ładnie to tak straszyć koleżankę? ;) Taka prawda, że jak siądzie, przymierzy się, przejedzie i stwierdzi że to jest to, to i tak kupi co będzie chciała. Nie można z góry zakładać, że ktoś sobie nie poradzi  z motocyklem bo ...? No właśnie - bo co? Bo ma 600 ccm?

Powodzenia w poszukiwaniu wymarzonej maszyny  :)

 

Nie, nie dlatego że ma 0,6litra, dlatego że jest ciężkie, nieporęczne i za mocne.

Wyobraź sobie dziecko na za dużym rowerze, ujedzie, tylko po co się męczyć?

 

 

Taaa i po przyjaraniu laćka jechać do aso by wymienili tylną gumę bo nie sądzę żeby zwykły serwis poradzil sobie z tymi czujnikami na tylnym kole...;]

 

 

Oprócz czujnika ABS nic innego tam nie ma, nie różni się niczym taka zmiana od zwykłego japońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milosz akurat 250 mialam okazje sie kulnac szalu nie ma :) (ale co to 20 km kulniete na takiej maszynce, musialabym wiecej by miec lepsze obeznanie jakie to jest do trasy) piro po co kupowac litra jak nie wykorzystuje sie calej mocy?

 

 

A myślisz że 600 wykorzystujesz w 100%??

Może się starzeję, ale jak słyszę że jak ktoś ma olej w głowie i jest ogarnięty to sobie da radę to mi się nóż w kapsie otwiera. Pierdzielenie w bambus ot co. Ale co ja tam mogę wiedzieć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.