Skocz do zawartości
Rafmix

Suzuki GSF Bandit - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Już 3 sezon jestem z moim banditem i nadal się kochamy. Małe modyfikacje porobione, oplot, siedzenie, wyświetlacz biegów, żarówka led, jak na razie bezawaryjny. Jak dbasz tak masz.

Wysłane z mojego myPhone H-Smart przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też po zdaniu prawka kupiłem jako pierwsze kogo 1250. Wyłączyłem 6 tyś i powiem fajna maszyna, zero problemów, proste do manewrowania i przyjemność z jazdy.

Jedyny problem to progi zwalniające i ustalona miska... Ale pochytane i raz na miesiąc chociaż godzinna jazda w zimę... Polecam

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co tu mówić o tej maszynie jak dbasz tak masz jak będziesz wszystko robić w terminie to zero problemów nawet masa motocykla to nie problem znajoma jeździ na bandicie i sobie chwali jednym słowy dobry do wszystkiego czy jako wozidło do pracy czy rekreacyjnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam takie pytanko łańcuch ni się skończył tzn napęd jeżdże  GSF 650 z 2008r proponują mi włoski firmy regina za 550zł podobno jest super ale nic nie mogę znaleść informacji lub DID 525 za 630zł    .Co zrobić założyć ten tańszy sprzedawca zapewnia że regina  to dobry produkt,ktoś miał kontakt z tą firmą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mam takie pytanko łańcuch ni się skończył tzn napęd jeżdże  GSF 650 z 2008r proponują mi włoski firmy regina za 550zł podobno jest super ale nic nie mogę znaleść informacji lub DID 525 za 630zł    .Co zrobić założyć ten tańszy sprzedawca zapewnia że regina  to dobry produkt,ktoś miał kontakt z tą firmą.

Miałem kontakt z tym producentem. Napęd skończył się po jednym sezonie.

...i przebiegu 40 tys km :D

Dobra firma. Moto f650gs latane w każdych warunkach po Europie.

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 27.02.2017 o 08:38, pieron2007 napisał:

Też po zdaniu prawka kupiłem jako pierwsze kogo 1250. Wyłączyłem 6 tyś i powiem fajna maszyna, zero problemów, proste do manewrowania i przyjemność z jazdy.

Jedyny problem to progi zwalniające i ustalona miska.. Ale pochytane i raz na miesiąc chociaż godzinna jazda w zimę... Polecam

No troche opierdala ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jutro idę do sklepu potwierdzić zamówienie na tę regine a jak zmienię i troszkę pojeżdżę to napisze coś o tym produkcie, w połowie sezonu już na pewno coś będę wiedział więcej

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

GSX 1250 FA mam problem ze zmianą twardości tylnego amora, a mianowicie nie idzie przekręcić pierścienia bo klucz blokuje mi się

o spodnia osłonę akumulatora, czy trzeba to demontować aby ustawić twardość ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi na pierwsze moto kolega polecił bandita.  Jak na razie jestem  zadowolony w brew  swoim obawą o pojemność i moc  ( 650 ).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 14.05.2018 o 18:53, Nomak napisał:

Mi na pierwsze moto kolega polecił bandita.  Jak na razie jestem  zadowolony w brew  swoim obawą o pojemność i moc  ( 650 ).

650 jest ok 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta