Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

piotr.mar73

Użytkownicy
 • Posts

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by piotr.mar73

 1. tak tak chodzi o 11.07 niestety granice zamknięte chodzi mi o Bośnie podobno Czarno góra jest już otwarta Albania na pewno także wyjazd w tym roku spali na panewce. Gdzieś wyruszę mam pomysła na Litwe a pózniej polskie mazury spływ kurtynią. Chory ten rok
 2. Ok to bede na pompie o 10.00h ze swoja zupa tylko cicho sza nara nara
 3. Witam mysle o wpadzie w rejony jak w tytule planu szczegulnego nie mam trzy dni planuje na bosni jak ja otworza reszta to czysty sponton w planach jest tez kapiel w morzu zadnych szutrow spanie kwatery prywatne reszta do dogadania tepo wycieczkowe sa wakacje.
 4. Dzieki chlopaki za fajna raje i mile towarzystwo bede sledzil wasze propozycje wypadu i chetnie się podlacze nara nara.
 5. Gołąb ja się jutro wybieram w kieleckie a dokładnie na ruiny zamku krzyzotopur w ujezdzie
 6. Czesc planujecie jutro jakis wypad za miasto chetnie bym dołaczył.
 7. Witam w sobote wybieram sie na na te raje z bunkrami w konwekach zamkiem dworkiem zrodlami tam gdzie byl Wicher ktos chetny ruszam z czestochowy okolo 10godz.
 8. Duży jestem bałem sie że się zaklinuje ale jutro jak więcej mi wystrzeli to po pędze rumaka do kołobrzegu tam jest pogoda do włóczęgi.
 9. Witam ten pałac w przeczowie jest zamkniety wisi taka kłódka szyfrowa byłem dzisiaj można go zobaczyć tylko z zewnątrz ale nie potrafię wrzucic foty kłódki pozdrawiam,
 10. Witam ten pałac w przeczowie jest zamkniety wisi taka kłódka szyfrowa byłem dzisiaj można go zobaczyć tylko z zewnątrz ale nie potrafię wrzucic foty kłódki pozdrawiam,
 11. spotkanie godzina 10 00. Podałem miejsce spotkania a zapomniałem o godzinie.
 12. J Jutro lecimy na chorwacje na dwa moto a pózniej dalej na dół. Spotkanie na lotosie na A 1 pierwsza stacja za przecinką z autostradą A4 jadąc w strone granicy.
 13. Piotrek się nie mam twojego numeru zmieniłem operatora i gdzies się zawieruszył Twój ja mam taki sam pilne.
 14. Dziś zakupiłem literka bandziorka musze go ubrać oraz nabyć tylną opone a starą wysłużoną suzi oddać innemu panu bo w jednej stajni nie przypadły sobie do gustu . W przyszłym tygodniu będe dopiero w piątek zostawiam numer tel 600 252 963 może tak będzie lepiej pogadać o wyprawie .
 15. Twój plan pokrywa się z moim małe korekty odnośnie trasy ale to do ugadania na spotkaniu uwaga nie przepadam za sportowa jazdą raczej rozsadek jak na małego turystyka 650cm.
 16. Co proponujusz Piotrku podaj jakieś szczegóły trase państwa co chcesz zobaczyć jakie tępo itd.
 17. A może tak oczywiście termin się nie zmienił tylko trasa troche zmodernizowana, tj rumunia transalpina pózniej dunaj po stronie rumunskiej i na serpską następnie na dół bułgaria macedonia jezioro ohrydzkie dalej albania sh20 czarnogóra kotor durmitor i do domu trasa na 4200km,
 18. Wątek bałkanów jakoś przycichł a tu już prawie kwiecień.
 19. Najbardziej zainteresowany który założył ten wątek Cavallli milcz mnie też szutry nie bardzo interesują więc może coś się urodzi Piotr mnie do piątku nie bedzie ale przecież za oknami zima obecnie minus osiem.
 20. Wszystko do dogadania w zeszłym roku przejechałem albanie wzdłuż wybrzeża od sarande do ulcinji, z miedzylądowaniem w orikum na sh 20 nie byłem a szkodre ominołem dlatego wspomniałem o albani.
 21. Witam to jest nas trzech mam czas 20 04 05 05 i myslałem o chorwacji czarnogóra może kawalek albani .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.