Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

przyszedł czas, żenie sie 15.08.2013


beno bandit

Rekomendowane odpowiedzi

ja jeżeli nigdzie nie wyjadę będę :)

wpadaj smialo, im nas wiecej tym wiekszy ryk silnikow na wsi, babki oszaleja :)

hahah tylko ja mam tak z mężem ...."ja muszę sam siedzieć " :P

niezle, maz w domu a ty w siodle, czyli nie zabierasz go na plecy :ph34r:

chlopaki trzeba sie zebrac gdzies w oswiecimiu-najlepiej jakies bp albo orlen i stamtad wybrac sie pod ten kosciol. niech chlopak ma troche motorow skoro taki zapalony motocyklista. niech zona widzi ze po slubie nie odpusci tematu !! :D

cza by poprawic posta i napisac chlopaki i dziewczyny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Beno to  tylko oglądalność- jak potrzebujesz to wiesz jako. Nie mam czasu , rodzina przyjechała , mam kaca , sraczke itp...

 

Jest wtedy swięto i jak nie zabłądzę to będę. Gumy palił nie będę - bo nawet nie umiem- i jeszcze bidy bym narobił. Powarczeć to powarcze. Ale jak mi w moim "dziadku" serducho rozwali to jeszcze flaszunie dajesz-- schleje się z rozpaczy. :D  :D  :D:D  :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Beno to  tylko oglądalność- jak potrzebujesz to wiesz jako. Nie mam czasu , rodzina przyjechała , mam kaca , sraczke itp...

 

Jest wtedy swięto i jak nie zabłądzę to będę. Gumy palił nie będę - bo nawet nie umiem- i jeszcze bidy bym narobił. Powarczeć to powarcze. Ale jak mi w moim "dziadku" serducho rozwali to jeszcze flaszunie dajesz-- schleje się z rozpaczy. :D  :D  :D:D  :D  

i takich ludzi jak najwiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieto jest wtedy wiec wolne jest pewne :)

 

widze ze ogladalnosc wzrasta wiec postawie z radoscia 3 zgrzewki piwa :D

 

z tym wolnym w święto bywa różnie... Trafi mi wyjazd w środę, nie wrócę do piątku i na nic mi się zda to święto. :D

 

 

Nie przygasł, wciąż czekam na odpowiedź czy ktoś z okolic się wybiera ;) Poza tym to jeszcze 2 tygodnie :)

 

Podjedź do Tychów.

Z Tychów chyba wybiera się największa grupa więc może zbiórka gdzieś w okolicy? Np. parking Fiat Auto Poland- będzie po drodze, święto więc FAP nie pracuje i parking będzie pusty. Nie będziemy nikomu przeszkadzać i mamy dużo miejsca. :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze sprawdzę na mapie gdzie to jest i mam punkt orientacyjny gdzie się kierować ;)

 

tu masz około 0.5km długości parkingu. Tak jak pisałem, w święto będzie pusty (może około 10-20 aut będzie). Tuż przy trasie na Oświęcim. Przy pkt. B jest wjazd na DK44 prowadzącą do Oświęcimia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.