Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

przyszedł czas, żenie sie 15.08.2013


beno bandit

Rekomendowane odpowiedzi

wiatam

 

panowie i panie :) przeszedl czas na mnie, zenie sie i zwracam sie z prosba do Was zebyscie zrobili mi korowod z motocykli. do slubu pojade trajka i fajnie by bylo slyszec z tylu ryk maszyn. napewno tego dnia gdzies wybierzecie sie na przejazdzke, wiec mozecie mnie odprowadzic pod oltarz.

 

dla zainteresowanych podam wszystkie dane adresowe i trase z Tychow (stad pochodze) do mnie na wies tj Chrząstowice woj malopolskie

 

cala ta ceremonia :) rozpocznie sie domu moich rodzicow Chrząstowice 118, ok 13.30 wyjazd do kosciola Łączany 79, nastepnie po mszy dojazd do domu weselnego Grand 404, Łączany 404

 

na mapce zazanaczylem miejsca

 

B- dom

C- kosciol

D- dom weselny

 

https://maps.google.pl/maps?saddr=tychy&daddr=Nieznana+droga+to:Nieznana+droga+to:49.983119,19.583398+to:Nieznana+droga&hl=pl&ll=49.979522,19.605414&spn=0.004326,0.011362&sll=49.985517,19.578299&sspn=0.001081,0.00284&geocode=FUnM_AId4jgiASmBgkAC4scWRzGhJrOgckRW2g%3BFQif-gId1DgrAQ%3BFQm5-gIdLLoqAQ%3BFY-u-gIdptEqASm7fHjSE4sWRzEr2J4ypbWiSg%3BFQOx-gIdYOEqAQ&t=h&dirflg=h&mra=dme&mrsp=2&sz=19&via=3&z=17

 

 

panowie niczego nie obiecuje, ale 2 zgrzewki piwa postawie :))

 

lewa w gore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze drugiej takiej blondyneczki i to o 9 lat mlodszej to chyba nie znajde:)

Byle prokuratura na Niej łapy nie trzymała.

 

Organizujesz jakoś dojazd z Tychów na miejsce? Jeżeli nie będę wyjeżdżał (bo żona coś stara się zorganizować) - postaram się podtrzymać Cię w tym ostatnim dniu wolności.

Potem tylko gps na palcu, następnie żona sprzeda Ci sprzęta i kupi sobie buty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote name="syku" post="754483" timestamp="1373990872"]Byle prokuratura na Niej łapy nie trzymała.

 

Organizujesz jakoś dojazd z Tychów na miejsce? Jeżeli nie będę wyjeżdżał (bo żona coś stara się zorganizować) - postaram się podtrzymać Cię w tym ostatnim dniu wolności.

Potem tylko gps na palcu, następnie żona sprzeda Ci sprzęta i kupi sobie buty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie bedzie az tak zle, ale widze ze piszecie na wlasnych przykladach ;) po slubie planuje zmiane na honde bfr800 w vtecu i juz ja prawie przekabacilem :)

Wazne zeby jakas grupa sie zebrala i odprowadzila nas do oltarza...

ha ha ha. No właśnie "prawie" robi dużą różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, wypada święto , więc czemu nie- można zawitać . Jakby ktoś jeszcze z Jastrzebia lub okolic jechał. Potem na Chudów można polecieć.

A pogode zamówiłeś ????

znajac moje szczescie to pewnie bedzie lalo, ale mowia tez ze w dzien matki zielnej zawsze jest ladna pogoda, a gosciu ktory powiezie nas trajka ma dostep do jakiejs wojskowej pogody i jest w stanie przewidziec pogode na kilka dni do przodu, wiec obaczymy jak to bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja brałem ślub mój najlepścieszy kupel syczał---- UCIEKAJ , JESZCZE MOŻESZ!!!!

Żałuje że nie posłuchałem.

 

Ja mu syczałem tak samo. Ostatnio po 3 flaszcze powiedział.:

-Że też Ciebie ku@wa nie posłuchałem.

 

Hehe , Ożeń się , czemu masz mieć lepiej.

 

Samo życie  :D

 

Po jakimś czasie usłyszysz - jedź z kolegami jedź ... ja Cię za rogi przecież trzymać nie będę  :D

lub - jedziesz z kolegami ?! ok tylko pamiętaj że sex jest zawsze o 18 .... czy będziesz czy nie  :D

 

A tak na serio to gratuluję 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.