Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tak to się zaczęło


spirit

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze w podstawówce była motorynka i zarażenie zapachem benzyny. Wtedy trzeba było ograniczać jeżdżenie bo benzyna była na kartki. Ciekawe czy są tu tacy którzy pamiętają te czasy?

 

Później były (prawie) same poważne sprawy i prawie zapomniałem o 2 kołach. Ale jak wszyscy wiecie, jak raz się zacznie, to można już tylko odstawić ale pod skórą gdzieś zostaje tęsknota i tak było też ze mną.

 

A było to tak...

Znajomy z pracy (pzdr Andrzeju jeśli tu jesteś), kidyś przy piwie stwierdził, że za parę lat emerytura a na tej emeryturze, to kupi sobie cruisera i będzie jeździł. Rzecz jasna to było tylko takie gadanie ale jakoś podchwyciłem temat i postanowiłem zagrać na ambicjach i powiedziałem:

 

-Andrzej, to najpierw by trzeba prawko zrobić, nie?

-No faktycznie...

-No to może byś zrobił?

-No może...ale samemu jakoś sie nie chce.

-Wiesz co? To ja też zrobię i za rok kupujemy moto

-yyyy...w sumie....OK

 

Andrzejek okazał się skuteczniejszy niż ja i wkrótce miał już prawko a także swego pierwszego choppera.

Teraz to On mnie pilnował, szukał dla mnie maszyny i pewnego dnia zabrał do salony Yamahy.

Tam pokazał mi pięknego Drag Stara 650 lecz w oko wpadł mi jeszcze niezbyt "politycznie poprawny" Fazer.

 

Przejechałem się XVS'em a później FZ6 i...wkrótce stałem się posiadaczem Fazera (ku niepocieszeniu moto-przyjaciela)

 

I tak zostało, cztery lata sobie śmigam Fazerkiem, teraz już czas na zmiany (choć mam wielkie dylematy co wybrać ale wkrótce się opatrzę, dopytam na forum i zobaczymy).

 

 

Witam Was wszystkich. Pewnie z większością już się kiedyś mijaliśmy na śląskich (i nie tylko) drogach.

 

 

Lewa w góre

pzdr

spirit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.