Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Problem ze smarem łańcuchowym


Kivan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień bobry :).

Otóż zwracam się do was z prośbą o polecenie jakiegoś smaru do łańcucha, najlepiej w małym, turystycznym pojemniczku.

Zauważyłem, że mój smar strasznie chlapie- co widać na końcówce lewej owiewki, a czasem i na bucie. Na początku myślałem, że to olej z silnika, ale wysłałem go do mechanika i powiedział, że tam jest wszystko w jak najlepszym porządku. Potem skojarzyłem, że użyłem smaru, który był ciut za gęsty na mój gust- więc czeka mnie czyszczenie i tutaj zwracam się do was z moją prośbą o polecenie najlepiej smaru teflonowego jakiegoś. I możliwe w sprayu. Próbowałem już rożnych, najlepiej wypadł mi K2, ale niestety już go dorwać nie potrafię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie ;).

Mr.Drzewo- dzięki za linka- ide do sklepu :D. Właśnie grubo ponad 2h czyściłem łąńcuch, zębatki, stopkę, owiewkę, wahacz itp bo były że tak powiem.. bardzo brudne ;P.

EDIT:

No to mam smar, a raczej smar w formie pianki - Chain Lube firmy Permatex- z doświadczenia przy konstrukcjach maszyn wiem, że sprawuje się przy wysokich prędkościach obrotowych, w maszynach nie chlapie, zobaczymy jak zniesie motocykl- na opakowaniu przeznaczenie do moto też jest, ale każdy może coś takiego dopisać.

Niestety w sklepie nic innego nie było, a zawsze dobrze wyposażeni byli. Ale ten też wygląda zacnie.

Zobaczymy, dziś po Chudowie obejrzę czystość owiewki.

Edytowane przez Kivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.