Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Wy mnie rozbrajacie jak magik. W paru postach piszecie : full ortografia, interpunkcja, wyrazy z kosmosu, a później piszecie normalnie - wtf ? :>

Życie potrafi zaskakiwać.

To jak ze światłem które myśli że jest najszybsze ze wszyskiego.  A wszędzie dokąd dotrze uświadamia sobie że ciemność była tam wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym wy ście chopki strzelali wczoraj, chyba jakaś chemia w tych kulkach musiała być, bo nie zabardzo kojarze, chce gościu jechać to niech jedzie, znajdzie plecaczka to zabieże. A co najciekawsze jak mi coś nie s....oli terminu to też jade do Sowietów a co kto zabroni hehehe :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopóki się żyje to zawsze coś może nas spotkać.  Trzeba brać co daje i nie marudzic za wiele

ROBERT!

 

Nigdy się nie pozna człowieka dopóki się go nie spotka i porozmawia.

To co może nas spotkać - niewiadome.

Najważniesze to próbować TO spotkac wbrew czasem logice.

 

Polubiłem Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie jest ci do smiechu :D

 

Czy ja wiem... Pierwsze punkty od roku, hehe. Autem jeżdżę spokojniej, a to był pierwszy raz co mnie chwycili na quadzie. Do śmiechu było to jak policjant mi powiedział ; " Już myśleliśmy, że kolejny co się do kontroli na quadzie nie zatrzyma " - hehe

 

 

Kij z pieniędzmi, najgorsze są te punkty karne :D

 

Dokładnie. Pieniądze pieniędzmi, ale punkty szybko nie zejdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Pierwsze punkty od roku, hehe. Autem jeżdżę spokojniej, a to był pierwszy raz co mnie chwycili na quadzie. Do śmiechu było to jak policjant mi powiedział ; " Już myśleliśmy, że kolejny co się do kontroli na quadzie nie zatrzyma " - hehe

 

 

 

Dokładnie. Pieniądze pieniędzmi, ale punkty szybko nie zejdą...

Musisz teraz bardziej uważać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie masz na myśli :blush: to dziękuję za to że uważasz mnie za ciekawy okaz.

Sądząc zaś po twoim avatarku to pierwsze wrażenie jest jak najbardziej ok :wub:

Co do imprez, to nie zapominaj ja złożyłem jedynie deklarację że chętnie zabiorę kogoś na dłuższy wyjazd, motocyklowy.

Z naciskiem na >motocyklowy.  Tak więc to sama ew. możesz sobie odpowiedzieć czy chciałabyś w czyms takim brać udział czy też wystarczają ci imprezy w kredensie jak to nazwałaś.

No ale w końcu każdy robi to co lubi i wolna wola :)

 

Sens tego wszystkiego jakoś zgrubsza zaczyna łapać Idealnie_Nieidealna.  Tylko nie bardzo wiem co rozumie pod pojęciem :fantastyczne przeżycia.

  Na pewno nie pisałem że będzie fantastycznie.  Pomijając zresztą rozumienie pojęcia >fantastyczne< należy raczej spodziewać się że może być chwilowo całkiem kijowo.  Będzie po drodze lało, wiało, nie bedzie gdzie się zatrzymać.  Do najbliższej wioski kilka dni z buta a z papierosów będzie kapać woda i akurat w tym lesie gdzie moto wyzioneło ducha, same wilki i niedźwiedzie.

A ze mnie to taki byk że pierwszy lepszy niedźwiedź z brzegu napewno nie uznałby mnie za groźnego przeciwnika :lol:

No i ten chiński to wiadomo że nie jest priorytetem.

Priorytetem jest chęć do wyjazdu i żadna koszulka tego nie zmieni.; p miałam cos innego na myśli ale jak będę chciała sobie polatac to mam własne moto ;)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sezon chyli sie ku końcowi, jako plecak, chcialabym podziękować tym kierowcom którzy mnie zgarneli na tyły jak i tym co wyrazili chęci, jednak czas nie pozwolił na wspólne śmiganie.

Dzięki Chłopaki!;)

PS. W przyszłym roku też można na was liczyć??;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.