Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro jak będzie pogoda wybieram się na quadzie do Wisły,a potem jak da Pani jakiś pomysł, to można pojechać gdzie jej się podoba do 150 km   :) Jak jest jakaś Pani chętna rozrywki na quadzie to zapraszam na PW. Wyjazd ok. 10-11. Przelotowa 100-120. Wymagam :

- butów stabilizujących kostkę 

- ochraniaczy - plecy, klatka, łokcie 

- rękawice 

- ochraniacze na kolana

- kask z atestem 

- poniżej 75kg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy okaz nie powiem :P Trzeba na imprezę zabrać do kredensu :P

 

Jeżeli mnie masz na myśli :blush: to dziękuję za to że uważasz mnie za ciekawy okaz.

Sądząc zaś po twoim avatarku to pierwsze wrażenie jest jak najbardziej ok :wub:

Co do imprez, to nie zapominaj ja złożyłem jedynie deklarację że chętnie zabiorę kogoś na dłuższy wyjazd, motocyklowy.

Z naciskiem na >motocyklowy.  Tak więc to sama ew. możesz sobie odpowiedzieć czy chciałabyś w czyms takim brać udział czy też wystarczają ci imprezy w kredensie jak to nazwałaś.

No ale w końcu każdy robi to co lubi i wolna wola :)

 

Sens tego wszystkiego jakoś zgrubsza zaczyna łapać Idealnie_Nieidealna.  Tylko nie bardzo wiem co rozumie pod pojęciem :fantastyczne przeżycia.

  Na pewno nie pisałem że będzie fantastycznie.  Pomijając zresztą rozumienie pojęcia >fantastyczne< należy raczej spodziewać się że może być chwilowo całkiem kijowo.  Będzie po drodze lało, wiało, nie bedzie gdzie się zatrzymać.  Do najbliższej wioski kilka dni z buta a z papierosów będzie kapać woda i akurat w tym lesie gdzie moto wyzioneło ducha, same wilki i niedźwiedzie.

A ze mnie to taki byk że pierwszy lepszy niedźwiedź z brzegu napewno nie uznałby mnie za groźnego przeciwnika :lol:

No i ten chiński to wiadomo że nie jest priorytetem.

Priorytetem jest chęć do wyjazdu i żadna koszulka tego nie zmieni.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie masz na myśli :blush: to dziękuję za to że uważasz mnie za ciekawy okaz.

Sądząc zaś po twoim avatarku to pierwsze wrażenie jest jak najbardziej ok :wub:

Co do imprez, to nie zapominaj ja złożyłem jedynie deklarację że chętnie zabiorę kogoś na dłuższy wyjazd, motocyklowy.

Z naciskiem na >motocyklowy.  Tak więc to sama ew. możesz sobie odpowiedzieć czy chciałabyś w czyms takim brać udział czy też wystarczają ci imprezy w kredensie jak to nazwałaś.

No ale w końcu każdy robi to co lubi i wolna wola :)

 

Sens tego wszystkiego jakoś zgrubsza zaczyna łapać Idealnie_Nieidealna.  Tylko nie bardzo wiem co rozumie pod pojęciem :fantastyczne przeżycia.

  Na pewno nie pisałem że będzie fantastycznie.  Pomijając zresztą rozumienie pojęcia >fantastyczne< należy raczej spodziewać się że może być chwilowo całkiem kijowo.  Będzie po drodze lało, wiało, nie bedzie gdzie się zatrzymać.  Do najbliższej wioski kilka dni z buta a z papierosów będzie kapać woda i akurat w tym lesie gdzie moto wyzioneło ducha, same wilki i niedźwiedzie.

A ze mnie to taki byk że pierwszy lepszy niedźwiedź z brzegu napewno nie uznałby mnie za groźnego przeciwnika :lol:

No i ten chiński to wiadomo że nie jest priorytetem.

Priorytetem jest chęć do wyjazdu i żadna koszulka tego nie zmieni.

:)

CZEŚĆ.

 

 Masz jakieś doświadczenie odnośnie takich wypraw?

To nie jest przejażdżka po alpach.

Piszesz 10-12 tysięcy kilometrów.

Jaki masz zarys tej wyprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ.

 

 Masz jakieś doświadczenie odnośnie takich wypraw?

To nie jest przejażdżka po alpach.

Piszesz 10-12 tysięcy kilometrów.

Jaki masz zarys tej wyprawy?

 

Doświadczenie mam i nie boję się dłuższych wyjazdów.  Pisząc 10-12 tys. mam na myśli to co mam do przejechania z mojego miejsca zamieszkania.  Dla kogos kto zechce dołączyć w Polsce i pojechać zgodnie z planem to jest to max 8 tys w obie strony.  Miejscem docelowym jest Irbit. Miasto w obwodzie Świerdłowskim.  Chociaż stolica obwodu od kilku lat nazywa się Jekaterinburg.  Irbit dlatego że tam jest fabryka motocykli i zamierzam nakręcić tam ile się da żeby dało się zrobić z tego zgrabny reportaż.  Rosja nie jest dla mnie nowością, byłem już kilka razy.  Wiem czego spodziewać się i z czego mogę się śmiać gdy czasami czytam w różnych miejscach domysły jak to tam jest. Że cię zabiją, okradną, zjedzą niedźwiedzie itp.

:lol:

Oczywiście nieco ostrożności nie zawadzi, ale to tak jak wszędzie.  Nawet w alpach trzeba uważać czasami.

Poza tym dobrze (albo nawet bardzo-dobrze) mówię po rosyjsku, mam tam sporo znajomych i trasa jest taka że spanie po hotelach albo pod namiotem odpada. 

Skoro już umysliłem sobie telepać się tak daleko (ale ja to lubię) to pomyślałem że warto najpierw (albo potem) odbić na północ i wpaść do Petersburga. Wprawdzie już kiedyś byłem, ale mam ochotę ponownie zobaczyć to miasto.   Oczywiście również kwatera u znajomych.

  Jeżeli ktoś zechciałby dołączyć, niekoniecznie jako plecak :)   to można cały plan udoskonalać.  Tutaj na forum to chyba nie ma co za bardzo pisać bo większośc potraktuje to zupełnie jak niepoważny żart, albo jakaś próba bajerowania.

Cały ten wyjazd miałem zrealizować w tym roku.  Ale nie wyszło z wielu powodów, skończyło się na zlocie Hondy NTV a potem na żywioł pojechałem na Ukrainę i  koniec urlopu.  Trzeba było wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to nie ten dział.

Plecaka na taką wyprawę tu się nie szuka.

Rozpocznij temat w wyprawach i opisz konkrety a zostaniesz potraktowany z właściwym respektem :)

Taka przejażdżka to nie przelewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo jebia :D powodzenia :D

 

EXACTLY!!! :)

Jeżeli mnie masz na myśli :blush: to dziękuję za to że uważasz mnie za ciekawy okaz.

Sądząc zaś po twoim avatarku to pierwsze wrażenie jest jak najbardziej ok :wub:

Co do imprez, to nie zapominaj ja złożyłem jedynie deklarację że chętnie zabiorę kogoś na dłuższy wyjazd, motocyklowy.

Z naciskiem na >motocyklowy.  Tak więc to sama ew. możesz sobie odpowiedzieć czy chciałabyś w czyms takim brać udział czy też wystarczają ci imprezy w kredensie jak to nazwałaś.

No ale w końcu każdy robi to co lubi i wolna wola :)

 

Sens tego wszystkiego jakoś zgrubsza zaczyna łapać Idealnie_Nieidealna.  Tylko nie bardzo wiem co rozumie pod pojęciem :fantastyczne przeżycia.

  Na pewno nie pisałem że będzie fantastycznie.  Pomijając zresztą rozumienie pojęcia >fantastyczne< należy raczej spodziewać się że może być chwilowo całkiem kijowo.  Będzie po drodze lało, wiało, nie bedzie gdzie się zatrzymać.  Do najbliższej wioski kilka dni z buta a z papierosów będzie kapać woda i akurat w tym lesie gdzie moto wyzioneło ducha, same wilki i niedźwiedzie.

A ze mnie to taki byk że pierwszy lepszy niedźwiedź z brzegu napewno nie uznałby mnie za groźnego przeciwnika :lol:

No i ten chiński to wiadomo że nie jest priorytetem.

Priorytetem jest chęć do wyjazdu i żadna koszulka tego nie zmieni.

:)

To była metafora?  :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dziewczyny dajcie spokój :)

Może to faktycznie WIELKI SZU  eee  GLOBTROTER :D

FOREST GUMP powiedział

poznać głupiego po czynach jego .. albo słowach

Jeśli wyprawy czynił jak powiada to i zdjęcia ma zaiste nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.