Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocyklista zepchnięty z drogi przez samochód osobowy!


Becia

Rekomendowane odpowiedzi

11.07.2012 w Niegowie około godziny 12 zadzwonił do mnie kolega,że miał wypadek.Pojechałam na miejsce zdarzenia i co się okazuje? Sprawcy nie ma,kolega zakrwawiony i obolały.Sprawca zepchnął motocyklistę z drogi przed zakrętem i nawet się nie zatrzymał,żeby sprawdzić czy człowiek żyje!Tak po prostu pojechał dalej,dopiero przypadkowy mężczyzna,który akurat przejeżdżał,zauważył,że w rowie leży rozbity motocykl a kilkanaście metrów dalej motocyklista i udzielił pomocy!Koledze na szczęście nic bardzo poważnego się nie stało,jest mocno potłuczony! Zastanawiam się jakim trzeba być człowiekiem,żeby zrobić coś takiego i odjechać nie udzielając pomocy :( to jest straszne! Na zdjęciach to co zostało z motoru!

post-200217-0-73037600-1342035058_thumb.

post-200217-0-97233600-1342035081_thumb.

post-200217-0-73037600-1342035058_thumb.

post-200217-0-97233600-1342035081_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDROWIA zycze...-byles na badaniach ?????-ten co Cie znalazl....(Tak to prawda kolega mial duzo ,duzo szczescia....tam czesto wyprzedzaja na trzeciego....a POLICJA co robi ?????stoi w krzakach i lapie na radar.....a tam czesto jezdze ciagle ktos mi wymu

11.07.2012 w Niegowie około godziny 12 zadzwonił do mnie kolega,że miał wypadek.Pojechałam na miejsce zdarzenia i co się okazuje? Sprawcy nie ma,kolega zakrwawiony i obolały.Sprawca zepchnął motocyklistę z drogi przed zakrętem i nawet się nie zatrzymał,żeby sprawdzić czy człowiek żyje!Tak po prostu pojechał dalej,dopiero przypadkowy mężczyzna,który akurat przejeżdżał,zauważył,że w rowie leży rozbity motocykl a kilkanaście metrów dalej motocyklista i udzielił pomocy!Koledze na szczęście nic bardzo poważnego się nie stało,jest mocno potłuczony! Zastanawiam się jakim trzeba być człowiekiem,żeby zrobić coś takiego i odjechać nie udzielając pomocy :( to jest straszne! Na zdjęciach to co zostało z motoru!

11.07.2012 w Niegowie około godziny 12 zadzwonił do mnie kolega,że miał wypadek.Pojechałam na miejsce zdarzenia i co się okazuje? Sprawcy nie ma,kolega zakrwawiony i obolały.Sprawca zepchnął motocyklistę z drogi przed zakrętem i nawet się nie zatrzymał,żeby sprawdzić czy człowiek żyje!Tak po prostu pojechał dalej,dopiero przypadkowy mężczyzna,który akurat przejeżdżał,zauważył,że w rowie leży rozbity motocykl a kilkanaście metrów dalej motocyklista i udzielił pomocy!Koledze na szczęście nic bardzo poważnego się nie stało,jest mocno potłuczony! Zastanawiam się jakim trzeba być człowiekiem,żeby zrobić coś takiego i odjechać nie udzielając pomocy :( to jest straszne! Na zdjęciach to co zostało z motoru!

sza....) zycze zdrowia..POZDRAWIAM-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca samochodu w tym momencie nie jest dla mnie człowiekiem.. Już nie mówię o tym, że zepchnął motocykl.. Ale kim trzeba być, żeby nie zatrzymać się i nie spytać się czy motocyklista potrzebuje pomocy.. Tyle dobrze, że tutaj skończyło się na potłuczeniach.. no i szczęście, że ktoś normalny akurat tamtędy przejeżdżał i się zatrzymał, by pomóc.. Koledze życz szybkiego powrotu do zdrowia ode mnie i jak najmniej styczności z takimi kierowcami ! : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli motocyklista pamięta jakieś szczegóły typy jakie auto, kolor itp, to może by jakieś szanse były, jeśli nie pamięta to chyba już gorzej troszke.. A w kamery bym nie wierzyła, bo wtedy kiedy nagranie jest potrzebne to sie okazuje że kamera nie nagrywała, że awaria była, albo że oni nie mogą dać tego nagrania.. : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem laikiem w kwestii prawa, więc niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę, ale jeżeli kolega jest pokiereszowany, to miał miejsce wypadek (nie kolizja). W związku z tym sprawca dopuścił się ucieczki z miejsca wypadku (który sam spowodował) i nieudzielenia obowiązkowej 1-szej pomocy ofierze. To już jest przestępstwo ścigane z urzędu, więc właściciel ewentualnej kamery nie tylko może udostępnić potencjalne nagranie, ale IMO ma taki obowiązek...

Tak czy owak życzę koledze szybkiego powrotu do zdrowia a sprawcy - prosto i krótko - żeby jak najszybciej wróciło do niego to co sam zasiał, uderzając ze zdwojoną siłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na której drodze sie to stało.

Sa monitoringi dostepne online

i jeżeli kolega pamieta jakie to było auto mozna 'złapac" sprawce

jeśli chodzi o monitoring to nie ma szans,stało się to na drodze,która prowadzi akurat przez las i wioskę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .Jestem poszkodowanym w tym zdarzeniu ,szczerze to miałem dużo szczęścia ze się wylizałem z tego na dzień dzisiejszy złamany kciuk, dużo siniaków a reszta okaże się dopiero jutro.Bardzo dziękuje osobą które się zatrzymały i udzieliły mi pomocy ,widocznie są na świecie ludzie którym los drugiego człowieka jest nieobojętny . Dziękuję chłopakowi który zorganizował znajomych by pomóc z wyciągnięciem motoru.Niech nad wszystkimi dobrymi ludźmi takimi jak wy Bóg ma piecze i ich chroni a wszystkich piratów niech szlak trafi .Jak ktoś nie umie jeździć to niech se kupi wiaderko i grabki i do piaskownicy się K***A bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszlo do kontaktu z samochodem?

doszło do kontaktu z samochodem ale niestety kolega nie miał możliwości zauważenia marki pojazdu czy nr rejestracyjnego,sami dobrze wiecie,że to są sekundy,jedyne co zauważył to kolor auta,niestety nie jest to w niczym pomocne :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .Jestem poszkodowanym w tym zdarzeniu ,szczerze to miałem dużo szczęścia ze się wylizałem z tego na dzień dzisiejszy złamany kciuk, dużo siniaków a reszta okaże się dopiero jutro.Bardzo dziękuje osobą które się zatrzymały i udzieliły mi pomocy ,widocznie są na świecie ludzie którym los drugiego człowieka jest nieobojętny . Dziękuję chłopakowi który zorganizował znajomych by pomóc z wyciągnięciem motoru.Niech nad wszystkimi dobrymi ludźmi takimi jak wy Bóg ma piecze i ich chroni a wszystkich piratów niech szlak trafi .Jak ktoś nie umie jeździć to niech se kupi wiaderko i grabki i do piaskownicy się K***A bawić.

super,że jesteś ^_^ to teraz odpowiadaj na pytanka sam,możesz powiedzieć więcej niż ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDROWIA zycze...-byles na badaniach ?????-ten co Cie znalazl....(Tak to prawda kolega mial duzo ,duzo szczescia....tam czesto wyprzedzaja na trzeciego....a POLICJA co robi ?????stoi w krzakach i lapie na radar.....a tam czesto jezdze ciagle ktos mi wymu

sza....) zycze zdrowia..POZDRAWIAM-

Dziękuję bardzo za pomoc badania robię na razie nie jest źle ,siniaki potłuczenia i złamany kciuk .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateo normalnie jak do mnie Becia zdzwonila to az sie zapienilem i chcialem sam z chlopakami poszukac gnojka ,no ale wiatru w polu szukac tez nie ma sensu ,byle bym ja na takiego skur... nie trafil,a dwa latka temu mialem podobny przypadek i zlamany kregslup ,to ty masz dożo dóżo szczęścia bracie.Apropo jak nie Beci to na mojej lali też możemy polatac jak odbiore z wrsztatu ;).Trzymaj sie i kuruj szyko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.