Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Po puszczeniu kierownicy lapie shimmy.


Gość Mr.Cookie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jedz na prostowanie ramy, zacznij o opony. Jaki rocznik?? jaki stan? Jezeli stara mogla sie wyząbkować, jak masz jeszcze wątpliwości zagadaj z kimś z forum kto posiada Gsxf1100 zamień koło przejedź sie zobaczysz czy coś sie zmieniło. Podnieś przednie koło wyszarp, zobacz lagi, łożyska, klocki, główke. Powiem ci ze miałem ten sam problem, przeczesałem internet i kazdy odpisywał w takich przypadkach ze przyczyną była przednia guma. Zmieniłem problemu nie ma, moto leci jak po sznurku. Jak zaczniesz bawi sie w prostowanie ram szukanie przyczyn w czymś innym to sezonu ci braknie.

Napisz co i jak zrobileś. Powodzenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedz na prostowanie ramy, zacznij o opony. Jaki rocznik?? jaki stan? Jezeli stara mogla sie wyząbkować, jak masz jeszcze wątpliwości zagadaj z kimś z forum kto posiada Gsxf1100 zamień koło przejedź sie zobaczysz czy coś sie zmieniło. Podnieś przednie koło wyszarp, zobacz lagi, łożyska, klocki, główke. Powiem ci ze miałem ten sam problem, przeczesałem internet i kazdy odpisywał w takich przypadkach ze przyczyną była przednia guma. Zmieniłem problemu nie ma, moto leci jak po sznurku. Jak zaczniesz bawi sie w prostowanie ram szukanie przyczyn w czymś innym to sezonu ci braknie.

Napisz co i jak zrobileś. Powodzenia,

Kolego, przyczyn łapania malej shimmy moze być tysiące. Nie warto sobie tym zawracać głowy. Po prostu wyjdzie w praniu. Szkoda czasu i sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przyczyn łapania malej shimmy moze być tysiące. Nie warto sobie tym zawracać głowy. Po prostu wyjdzie w praniu. Szkoda czasu i sezonu :)

Oby skończył sie dla niego sezon szcześliwie- czego życzę z całego serca.

Nie jest napisane w wątku nic o jego przedniej oponie oprocz ciśnienie OK. Shimmy w najmniej oczekiwanym momencie i konczysz glebą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do opon to sa one z roku 2010, kupione w 2011 na poczatku, przejechane maja 11-12 tys km, Cisnienie ok, Marka pirelli sport demon, co do pomyslu z podmiana kolka, wiesz gdyby ktos mial tutaj takie moto bylo by fajnie, ale chyba jestem jedyny na forum ktory je ma ..Tofik shimmy nie ma przy trzymaniu kirownicy, dopiero po puszczeniu, nawet lekko palcem mozna trzymac i nie wystepuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama, zawieszenie, wszystko OK, mam wydruk. Po zlozeniu ponownie moto zjawisko przestalo wystepowac, podobno krzywo zalozona dolna polka byla, co do opony jest wyzabkowana trzeba wymienic. Moto lata wysmienicie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.