Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam znawcy, aby sprawdzić GSX-R 1000 przed zakupem


Kolczasty

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym kupic Suzuki GSX-R 1000 k1, k2 i szukam osoby na Śląsku która jest fanatykiem i bardzo dobrze się zna, żeby sprawdzić dokładnie motor przed zakupem, oczywiście nie za darmo. Chciałbym pojechać w piątek bo ma być sprzyjająca pogoda, do Dąbrowy Górniczej i Myszkowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. http://allegro.pl/suzuki-gsx-r-1000-k1-polecam-i2184398056.html

2. http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-gsxr-1000-gsx-r-1000-k2-M1405892.html

Jutro bede ogladal... Nie chce kupowac kota w worku dlatego rozmawialem z autoryzowanym serwisem suzuki w Tychach, generalne sprawdzenie kosztuje 200 zl + ich trasnport dostawczym zlotowke za 1 km jesli kupujacy nie bedzie chcial jechac motorem tak daleko, przeszlo 30 km i przeszlo 40 (jesli Myszkow to drugie Suzuki jest w Czestochowie czyli blizej). Zobaczymy jak sprzedajacy sie beda na to zapatrywac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już zdecydowałem, tylko autoryzowany salon suzuki. Jakby oni stwierdzili ze wszystko ok to wzialbym taka k1 albo k2 i tak tylko na jeden sezon. Bo nastepny to juz napewno K7. Poprzedni przejezdzilem na suzuki bandit 600 2003 i mnie znudzil. Czas na 1000 =) Ben10 akurat to jedyne oferty z poblizu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu masz mega porównanie z przebiegiem.

25 tyś z pierwszego linku to jakaś padaczka.ma chyba 125 tyś km a nie 25.

.Poza tym co za wieś jeżdzi bez lusterek ?

We Włoszech to wieśniaki jeżdżą bez.Widać w pl też.Nawet bym na niego kupy nie zrobił.A ta czacha spray'em malowana ?

no thx.

Druga spoko.Ale do zobaczenia na szczegółowo.Na fotach ok.Nie widzę nic niepokojącego,ma pewne że się kiedyś przewróciła ale widać przy malej prędkości.Kierunki na przodzie widzę są zaślepione bo się połamały.

Kurde ja chciałem 12500 zł za moją.Jak bym sie tymi sugerował to bym musiał chcieć więcej a to była by przedsada.

ps. ale moim zdaniem zbytnio się nie sugeruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na na bank cofnięty przebieg, to pewne, wogóle licznik w 1000 k1 na 16 tys obrotow? To chyba licznik z gsxr 600. Drugi przebieg 41 tys... hmmm serwis suzuki musialby stwierdzic czy prawdziwy. Ooo swistak rzeczywiscie nie zwrocilem uwagi ze bez lusterek a drugi bez kierunkow na przodzie, 12500 bym mu nie dal, tylko porzadna negocjacja. Ten 1 jakis kombinowany az mi szkoda wybulac 300 zl do serwisu suzuki zeby stwierdzili ze nie warto kupic... Mam metlik w glowie, ale i tak chyba skocze je obejrzec jutro oba i zobacze co beda mowic sprzedajacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już zdecydowałem, tylko autoryzowany salon suzuki. Jakby oni stwierdzili ze wszystko ok to wzialbym taka k1 albo k2 i tak tylko na jeden sezon. Bo nastepny to juz napewno K7. Poprzedni przejezdzilem na suzuki bandit 600 2003 i mnie znudzil. Czas na 1000 =) Ben10 akurat to jedyne oferty z poblizu ;(

Gdybyś odpuścił litra to 3/4 w tej cenie masz super stan. Jeździłem 3/4 i to naprawdę sympatyczny sprzęt. Jeżeli jesteś już jednak "oblatany" to od litra nic cię nie odciągnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u nich te 3/4 co pisałem. Dwa lata temu. Nie chcę ich reklamować więc tego nie zrobię. W każdym razie ten konkretny motor który wziąłem był w super stanie. Też sprowadzony z Włoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już zdecydowałem, tylko autoryzowany salon suzuki. Jakby oni stwierdzili ze wszystko ok to wzialbym taka k1 albo k2 i tak tylko na jeden sezon. Bo nastepny to juz napewno K7. Poprzedni przejezdzilem na suzuki bandit 600 2003 i mnie znudzil. Czas na 1000 =) Ben10 akurat to jedyne oferty z poblizu ;(

ben wystarczy rzucic okiem na posty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz moj czwarty motor ogolnie. Kolejnosc byla taka: 125, 250, 600 i teraz jest 1000 ;)

Teraz mam to czego chcialem juz od dawna ;) Mam nadzieje ze 1000 K3 mnie nie zawiedzie, narazie jezdzi sie jak marzenie ^^

No technicznie jest bez zarzutu a wizualnie widac mial male upadki. No ale ciezko dorwac 1000 bez 'przygod'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.