Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Parking stluczka co teraz... :(


Gość Mr.Cookie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr.Cookie

Jakis dziad trzasnal mi na strzezonym parkingu moto.GSXF 1100

.. ( placilem co miesiac abonament ) wiedza kto, niby kierowca chce sie dogadac...

Ale czy moze isc na calosc i rzeczoznawce wzywac?

Poszlo lusterko, kierunkowkaz, mocowania czachy, klamka sprzgla..

I teraz pytanie mialem lusta z gsxf 600 , zamiast org czy u rzeczoznawcy bedzie to problem?

Czy ogolnie podrapania czachy pluga, wczesniejsze z innej strony rowniez na wycene wplyna?

Czy moze jednakl sie z nim dogadac...

Naszczescie wszystkie czesci mam w domu zapasowe, nie musze kupowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia wynika, że kasa na koncie pojawia się po maksymalnie dwóch tygodniach.

Rzeczoznawca może być już następnego dnia, zostawia formularze i po ich wysłaniu czeka się może tydzień (maks. dwa tygodnie).

Mowa tutaj o dwóch parkingówkach i jednej kolizji mojej narzeczonej. Wszystko u różnych ubezpieczycieli. Nie było problemów żadnych, a kasa godna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Jade z OC sprawcy jednak...

Zobaczymy jak to wyliczam czesci mam po rzeczoznawcy od razu skladam moto..

W czasie ogledzin rzeczoznawcy mozna cos dodac do zniszczen jesli nie zauwaze tego przy wpisaniu przy oswiadczeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczoznawca wyśle Ci mailowo za co i ile dostajesz,a jeśli się z tym nie zgadzasz lub brakuje jakiejś rzeczy,która została uszkodzona,a nie ma jej w wycenie,to zawsze możesz się odwołać i żądać ponownej wyceny.Nigdy nie czekałem dłużej na pieniądze niż miesiąc,a skoro masz swoje tajle na przekładkę,to chyba bardzo Cię nie goni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

zolwik goni mnie ale jedynie z rzeczoznawca... Kasa moze przyjsc za miesiac/poltora jasne ze bedzie fajnie jak szybko przeleci, ale wazniejsze sa dla mnie ogledziny, bym mogl w koncu moto poskladac. Danvield, no wlasnie chyba to moto jest przeklete, jak bylo idealne, nie mialo przygod tak u mnie jak nie jedno to drugie....

Nie wiem moze egzorcyste do niego trzeba albo przeswiecic ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem,ja jakoś nigdy nie miałem żadnych problemów,zawsze przyjechał koleś,kliknął parę fotek,gadka,podpisik i za parę dni żetony były na koncie.Bez obaw,będzie dobrze,a na pewno lepiej na tym wyjdziesz niż jakby Ci sprawca zaproponował dwiesta do łapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

No macie racje, zadzwonilem z prtetensjami dzisiaj, dlaczego nikt nie przyjechal, babka przez telefon powiedziala, ze to nie mozliwe by rzeczoznawca w sobote przyjechal, bo nie pracuja w weekendy , podala nazwisko faceta, no i ze wyjechal na ogledziny dzisiaj, jak nie dojedzie to mu przezkaze i zadzwoni jutro...

Masakra..

Zbieram sie czache odebrac;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem do czynienia właśnie z HDI i było całkiem w porządku. Dużo zależy, czy firma ma swoich rzeczoznawców zatrudnionych, czy ma jakieś umowy ramowe z rzeczoznawcami, którzy przyjmują potem zlecenia na oględziny w swojej okolicy. Pracowników łatwiej wysłać do uszkodzonego samochodu niż rzeczoznawcę współpracującego na innych zasadach.

Ja ciągle uważam, że będzie w porządku.

Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Ok byl rzeczoznawca..

ma dac kosztorys, zadzwonilem do serwisu koszt czesci w serwisie to 4950 zl, zapytalem o zamienniki niestety nie ma . Za jakis czas dowiem sie ile TU wyliczylo, mam nadzieje ze bedzie dobrze wartosc rynkowa motocykla to ok 5.000. Tu wylicza org czesci? Konsultujac sie z serwisem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że oryginalne,ale nie licz na 5 koła,cena części - jakiś % eksploatacji,ale i tak wychodzi się na plusie,no chyba,że faktycznie ktoś wszystko w serwisie kupuje i naprawia,to wtedy chyba lepiej bezgotówkowo załatwić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr.Cookie

Bezgotowkowo odpada, musze moto jezdzic. Zapytalem rzeczoznawce czy moge moto skladac, on powiedzial ze tak ale mam rachunki zbierac jak za malo mi zaproponuja...

Poki co nie kupuje czesci, skladam na starych co zostaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.