Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Płacenie abonamentu TV!!


Pindollo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem tyle punkt patrzenia zalezy od punktu siedzenia (unfamiliar) - i jak to mowia "czlowiek do luksusu sie szybko przyzwyczaja" wiec pewnie niewiesz lub nie pamietasz jak to jest kiedy nie starcza na podstawowe potrzeby, jescze napisz ze jak benzyna bedzie po 10zl to bedzie najlepiej :lol: ..brak slów. Olivier74 w przeciwienstwie do grekow to placimy praktycznie za wszystko.wiec nie wiem dlaczego ich tu przytoczyles. Ja za abonamentem tez nie jestem bo dlaczego placic za cos na co nie chce patrzec a po drugie abonament place za telewizje cyfrową to 2 x to "chyba tylko w Erze" telewizja publiczna pieniadze powinna miec z reklam.Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo przynajmniej jestesmy numerem 1 na swiecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuj polakom proszę by wszyscy płacili należne składki, a zobaczysz ile kasy pojawi się z szarej strefy. I nagle starczy na wiele (bo pewnie nie na wszystko).

Dzisiaj większość okrada większość i dobrze się z tym jako Polacy czujemy.

Wielka awantura o abonament?

No. To macie rację. I nie płaćcie. Wam będzie lżej i nikt już odpraw nie dostanie. Hehehe.

Zgodzę sie z Unfamiliar bo ma w zasadzie racje, tak być powinno, że płacimy i cieszymy się z tego, że te pieniądze są dobrze wydane. Jednak mieszkamy w takim kraju jak co się nazywa polska. Ile by my nie zapłacili i tak niewiele z tego dla nas jest. Dlatego nie płacimy. A ci co płacą są okradani a właściwie to to jest wyłudzenie, ci prezesi co tyle dostają pewnie się z tych płacących śmieją, ja nie lubię gdy się ktoś ze mnie śmieje.

Komu się nie podoba, niech chodzi na wybory i wybiera mądrych ludzi, miejcie do siebie pretensję kogo wybraliście, oni Was kłamią, a Wy dalej chcecie by Was okłamywano. Psioczą Ci co nic nie robią, poza biciem piany Jeśli się to nie uda, pozostaje się wyprowadzić np do Australii (akurat mają środek lata)

PS Charakteru odbiornika nie mają natomiast urządzenia wielofunkcyjne jak: komputery, telefony komórkowe itp., ponieważ ich głównym przeznaczeniem nie jest odbiór programów radiowych i telewizyjnych. oto link do ustawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezwanie przez ryżego do nie płacenia abonamentu miało na celu wykończenie TVP. Po części się udało TVN i Polsat przejęli widzów i TVP ma najsłabsze wyniki w historii. Chodziło o to aby podzielić tortem zaprzyjaznione prorządowe stacje. Efekt końcowy będzie taki że ze względu na nie rentowność się podzieli i sprzeda.Klasyka. A jest się czym dzielić bo to jedna z największych firm w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem problem lezy po stronie TVP. Co oferuje w chwili obecnej telewizja publiczna? Dla mnie kompletnie NIC. Te balwany przytaczaja argumenty ze na zachodzie sie placi abonament a my jako spoleczenstwo jestesmy ci najgorsi. A co oferuje TVP? Jak jeszcze mialem antene do odbioru analogowego sygnalu to mialem 1, 2 i regionalna 3. Na 3 to mohery moze patrza, na pozostalych 2 kanalach poza wiadomosciami i teleexpresem nie bylo (i nie ma nadal) nic ciekawego. Jakies seriale dla uwstecznionych umyslowo bab.

A na zachodzie placa... bo placa np. z kanaly BBC na ktorych jak czasem ogladam jakis dokument to mnie z butow wypierdala. U nas zobacze kaczynskiego pierdolacego o smolensku!!

Mam n i polsat (tylko dla F1) i place uczciwie bo z tego korzystam. Abonamentu nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiesza mnie teraz reklamy z udzialem niemca i francuza.. chca za wszelka cene obudzic w nas poczucie rywalizacji i tego ze jestesmy gorsi bo nie placimy abonamentu.. ten swiat nieuchronnie dazy do totalitaryzmu i kontroli absolutnej.. teraz ACTA.. co bedzie next? Moze by tak sprawy wziac w swoje rece i przegonic rzad tak jak mialo to miejsce w Islandii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rexio ty pomyliłeś tabletki miałeś brać niebieską a łyknąłeś czerwoną dlatego nie jesteś w stanie opuścić medialnego Matrixu. Dalej łykasz jak pelikan papkę z TV. Ja za Kaczyńskiego inwestowałem,zatrudniałem,żyłem teraz wegetuję.Przykłady ? Proszę bardzo dostałem spadek i nie musiałem płacić podatku od darowizny od własnej matki. 23 tysia. Wykupiłem mieszkanie za ułamek jego wartości zyskałem ok 60 tysia. Do tego roku zyskałem na zmniejszonej składce rentowej ok 5 tysia.

To teraz powiedz mi Rexio co ty dostałeś od PO ?

...ludzie wreszcie odetchnęli, czują się bezpiecznie,lepiej zarabiają,mają perspektywy na przyszłość. Widzę że jeszcze to kupujesz ?

A teraz jak Lis ma zostać prezesem to taki ch... zapłacę im ten abonament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem co ja takiego napisalem ze zeszlo z abonamentu na PO i PIS. Nie lykam zadnej papki z TV bo po prostu nie ogladam nic poza kilkoma programami ktore z polityka nie maja nic wspolnego.

Co ja dostalem od PO? W miare normalnych ludzi ktorych nie musze sie wstydzic na arenie miedzynarodowej bo pis z samoobrona i lpr'em to byl cyrk i burdel jakich malo. Wiem, ze PO swiete nie jest ale wstydu nie ma.

Tylko co to ma do placenia abonamentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rexio ty pomyliłeś tabletki miałeś brać niebieską a łyknąłeś czerwoną dlatego nie jesteś w stanie opuścić medialnego Matrixu. Dalej łykasz jak pelikan papkę z TV. Ja za Kaczyńskiego inwestowałem,zatrudniałem,żyłem teraz wegetuję.Przykłady ? Proszę bardzo dostałem spadek i nie musiałem płacić podatku od darowizny od własnej matki. 23 tysia. Wykupiłem mieszkanie za ułamek jego wartości zyskałem ok 60 tysia. Do tego roku zyskałem na zmniejszonej składce rentowej ok 5 tysia.

To teraz powiedz mi Rexio co ty dostałeś od PO ?

...ludzie wreszcie odetchnęli, czują się bezpiecznie,lepiej zarabiają,mają perspektywy na przyszłość. Widzę że jeszcze to kupujesz ?

A teraz jak Lis ma zostać prezesem to taki ch... zapłacę im ten abonament

to może pójść dalej?

Za komuny mieszkania były tańsze i pracę każdy kto chciał dostał. Suuuper było no nie?

Ale abonament też był. I większość płaciła, hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.