Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Warsztat naprawczy motocykli


yuditta

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

szukam warsztatu naprawczego w czestochowie(oczywiscie naprawa motocykli) slyszalam ze jest jeden facet na ul.ewy ,ale czy solidny i uczciwy(nie wyciagnie czesci z mojego moto , a wlozy jakis zlom byle by tylko wyjechal a potem ,bujaj sie z g.....)jest tez na traugutta ?czy ktos moze polecic jakis dobry ?chodzi o honde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

nie chodzi mi o rady,typu rozkrec silnik sam bez ksiazki serwisowej,a pozniej siedz trzy dni na forum i czytaj instrukcij innych jak go skrecic...

chodzi mi tylko o jakis porzadny warsztat gdzie zostawie motor a nie odbiore zlomu ...tylko o to ...wiec albo takich w czestochowie nie mam albo albo musze zaprowadzic go gdzies to tzw stodoly skoro nie chcecie lub nie potraficie mi podpowiedziec ..dzieki za info pa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"potocznie o motocyklu"

jak mniemam potocznie to mówią ludzie którzy nie mają o tym zielonego pojęcia a z tego co czytam każdy piszący tutaj uważa się za znawce tematu, więc MOTOCYKL powinien być według mnie nazwą potoczną na tym forum !

Edytowane przez MiloszRR
Jeden krzykacz wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia w temacie, to zawsze można się przyczepić, że ktoś nazywa motocykl motorem...

Co do tematu.

Jak chcesz mieć pewność, że Twój motocykl będzie naprawiony dobrze, to go oddaj do serwisu, a nie do jakiegoś gościa, na jakiejś tam ulicy, o którym coś tam słyszałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola_Su nie" emonicjonizuj" sie tak :P motor czy motocykl ja tam przewaznie mowie motor bo nie chce mi sie tyle literek wypowiadać a kazdy srednio rozgarniety w temacie wie o czym sie do niego rozmawia :lol: ..a to chyba nie jest forum poprawnej polszczyzny p.Miodka?

a odnośnie postu powyżej, zadzwon do ASO i zapytaj czasem tak dużo nie kasują ...a zrobia napewno dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"potocznie o motocyklu"

jak mniemam potocznie to mówią ludzie którzy nie mają o tym zielonego pojęcia a z tego co czytam każdy piszący tutaj uważa się za znawce tematu, więc MOTOCYKL powinien być według mnie nazwą potoczną na tym forum !

W poprawnej polszczyźnie nie istnieje pojęcie standaryzacji wyrażeń potocznych psze Pani. Tak więc zwrot "powinien być według mnie nazwą potoczną na TYM forum" jest raczej strzałem w stopę adwersarza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.