Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie na temat kasków z blendą i jakie polecacie, jak z głośnością przy większych prędkościach. Znalazłem takie ktoś może użytkuje jeden z nich? Proszę o opinie bo zamierzać zmienić kask przed sezonem.

KASK SHARK S900 ANTIX

KASK HJC IS-16 TOURING

KASK AIROH PIT ONE DYNAMIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez szukalem kasku z blenda i po dlugich szperaniach po forach zakupilem AGV s-4 sv matowy za 600zeta ale w inter cars kupisz go za 535 zl http://motoallegro.pl/kask-integralny-agv-s-4-sv-hit-i1973034474.html

do tego ma systemam anti-fog, anti-scratch i 5 gwiazdek w testach sharp i niezle opinie ale jeszcze nie mialem okazji go wyprobowac ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez szukalem kasku z blenda i po dlugich szperaniach po forach zakupilem AGV s-4 sv matowy za 600zeta ale w inter cars kupisz go za 535 zl http://motoallegro.p...1973034474.html

do tego ma systemam anti-fog, anti-scratch i 5 gwiazdek w testach sharp i niezle opinie ale jeszcze nie mialem okazji go wyprobowac ;(

Mam AGV k3 i jest w nim dosyć głośno powyżej 100km/h ciekawe jaki będzie ten s-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ja jeżdżę w Uvex X-ride, co do głośności to ciężko się wypowiadać jeżeli nie jeździłem w niczym innym, co do blendy to sprawdza się, mam oczy wrażliwe na słońce i bez blendy musiałbym chyba jeździć w okularach przeciwsłonecznych, łatwa w opuszczaniu i dźwiganiu, ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście jako drugi kask używam pit one i jestem z niego bardzo zadowolony. Przede wszystkim z tego, że ma blendę i jest lekki.

jak pozamykasz wszystkie wloty powietrza to jest naprawdę cichy. wydaje mi się ze mój xr1100 jest nawet ciut głośniejszy od pit one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hjc is-16 jest trochę głośny przy większych prędkościach,a blenda mogła być ciemniejsza.Wykonanie kasku super jak dla mnie.Nie przeszkadza mi,że blendę "włącza się" na górze głowy

Też jestem posiadaczką tego kasku. Jest w miarę ok. Faktycznie blenda mogłaby być ciemniejsza. Ja też nie widzę problemu w opuszczaniu jej "macając się" po czubku głowy, ale żałuję, że nie mam w nim pinlocka. Co do głośności...średnio to widzę. Na dłuższe trasy jeżdżę na ogół w zatyczkach w uszach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie napisałam jeszcze, że pod wieczór, kiedy słońce jest już nisko i mam je z boku, nieraz mi zaświeci tak ostro, że trochę oślepia. Blenda tutaj jest tak wycięta, że zwęża się na bokach. Pod tym względem lepsza chyba szyba na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.