Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ceny paliw


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyroda nieprzyroda - Milosz ma racje. ja prowadze firme juz ponad 10 lat i stwierdzam, że kiedyś, jako czyjś wyrobnik, widziałem tylko 5% przychodów swojego szefa. Fakt jest też taki, że do roboty się nie przykładałem i interesowało mnie tylko 8 godzin. Dziś jest inaczej, stresu 10x więcej, czasu dla siebie 10x mniej (np. na moto nie jezdzę już tak często jak dawniej), włosów na głowie 30x mniej a te co zostały prawie wszystkie siwe :)... ale nie narzekam na brak gotówki, nie mieszkam już w bloku, nie dzielimy się z żoną 1 seicento i nie robimy zakupów ze strachem, że przy kasie trzeba będzie odłożyć połowe rzeczy z koszyka. Coś za coś, a właśnie wielu ludzi nie chce tego "za coś", bo wolą posiedzieć, ponarzekać i poczekać aż ktoś im poda gotową receptę na sukces. Jest wiele form pozyskania gotówki na start. Albo nawet można spróbować kilka razy, bo przeciez nie zawsze za każdym razem wychodzi.

Mowisz SLAWO, że za 3 lata trzeba wyprzedawać środki trwałe. Co najmniej wątpliwe, nie wiem skąd bierzesz takie przykłady. A nawet jeśli to i dobrze, jak to pozwoli na założenie nowej działaności i dalszy rozwój. Jeżeli są możliwości korzystania z niepłacenia ZUSu albo pozyskania dotacji lub bezzwrotnej pozyczki to przedsiębiorczy człowiek z nich korzysta - dla malkontenta zawsze będzie za "pod górę"

Mam kupę kumpli, którzy robią to z głową np. pracując u kogoś rozwijają swoją firmę, branże sa różne.

Wszystko zalezy od podejścia czlowieka, jeden narzeka że szklanka w połowie pusta a drugi się cieszy, że w połowie pełna.

Co prawda wypowiedź niekoniecznie związana z tematem, ale bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że jakiś czas po tym, jak skończę studia będę mogła o sobie powiedzieć coś podobnego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.