Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Katowice i okolice na popularnych "50" ccm


Chriss

Rekomendowane odpowiedzi

goldi to już widzę te dotarcie ... ciągle full manetka i teraz sie wolno zbiera z powodu pewnie spalonego sprzęgła lub szpanu przed kumplami ... Nie sztuką jest szybko jeździć na motorze :) Jak umiesz jeździć to jedź na tor do poznania i pokarz co tam umiesz to ile CI do zawodnikow bedzie brakowac ? 30 / 50 sec ? Taka jest prawda zamiast ścigać się na drogach zajechać raz na tor do poznania i przekonać się czy naprawdę jesteś dobry :) Ale mniejsza z tym to nie ten dział : - ) To jak co z tym 15.06 ? Lecimy gdzieś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja docierałem zgodnie z instrukcja zajęło mi to może przesadziłem nie dwa a 3-4 dni docieranie do 1000 km, spokojna jazda do 6000 obrotów ale mój to 4t nie 2t. Cały czas jeżdżę na tym samym silniku i problemu nie ma dotarty jest dobrze :), a na tor do poznania chętnie pojadę sie podszkolić, choć na kursie dużo mnie już nauczyli to jeszcze sporo przedemną. To może zrobimy sobie spotkanie jazdy technicznej ?? Pojeździmy gdzieś po placu każdy pokaże co umie zweryfikujemy błędy przedyskutujemy niejasności ?? Co wy na to ??

BTW: nigdy na drodzę nie jeźdzę na 100% sowich możliwości bo na to jest miejsce na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldi ok ok kiedyś można się spyknąć ale to w wakacje :) Mierzmy do tego 15.06 ! A mam pomysł moze chudów w tym tygodniu leciał by ktoś ? A tego 15/16/17.06 to nie wiem - nie mam pojęcia więc ponawiam pytanie - Macie jakieś konkrety ? Do prędkości dogadamy się potem ... Ale każdy kto dociera najlepiej by było jak by dotar do tego 15 bo wiadomo 40 się ciągnąć to będzie ciężko a te 60 to już troche idzie hehe :) To pisać i wybierzemy bo to już za tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldi ok ok kiedyś można się spyknąć ale to w wakacje :) Mierzmy do tego 15.06 ! A mam pomysł moze chudów w tym tygodniu leciał by ktoś ? A tego 15/16/17.06 to nie wiem - nie mam pojęcia więc ponawiam pytanie - Macie jakieś konkrety ? Do prędkości dogadamy się potem ... Ale każdy kto dociera najlepiej by było jak by dotar do tego 15 bo wiadomo 40 się ciągnąć to będzie ciężko a te 60 to już troche idzie hehe :) To pisać i wybierzemy bo to już za tydzień :)

ja jadę na Chudów jak będzie ładna pogoda :) właściwie to jestem pratycznie co czwartek ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak z sobota?? Oczywiscie zalezy od pogody ja sterego moto nie sprzedalem wiec mozemy gdzies ew. leciec mysle ze najlepiej bedzie sie zgadac w konkretnym miejscu moze chudów ?? i konkretnej godzinie hmm 8:00?? 9:00? Poczym jak sie zjawia zainteresowani ustalić gdzie lecimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak z sobota?? Oczywiscie zalezy od pogody ja sterego moto nie sprzedalem wiec mozemy gdzies ew. leciec mysle ze najlepiej bedzie sie zgadac w konkretnym miejscu moze chudów ?? i konkretnej godzinie hmm 8:00?? 9:00? Poczym jak sie zjawia zainteresowani ustalić gdzie lecimy :D

Ja tak wczesnie odpadam - kosic musze ok 15-16 moge gdzies leciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.