Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że na popołudniu zostałem ja i Cathy. CO by nie było ja na bank lecę w tamten kierunek - Janów, Olsztyn, Bobolice gdzieś tam :) Jak coś to planuję ruszyć 14-14,30 z BP na obwodnicy Tarnowskich Gór. Jak ekipa gdzieś tam będzie to chętnie dojadę :)

Ree możemy się ugadać na 14.30-14.45 na Mac'u/BP ? Być może dołączy do nas parę osób jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieczka byla super,tak pieknie w tym roku jeszcze nie bylo.(olsztyn,lesniow,zarki,ogrodzieniec)

ci ktorzy byli napewno sa zadowoleni,ci ktorzy nie byli maja czego zalowac.

dzieki tym ktorzy byli .(licznik pokazal 118 mil).

brakowalo nam tylko milego towarzystwa kolezanek i kolegow ze spotkan w lesniczowce,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też w doma :)

fakt, pogoda pikna! grupa popołudniowa odwiedziła duchy w Bobolicach i Mirowie

VictoryMP - myślę że następny weekend można już planować ;)

z przyjemnoscia mozemy planowac ale wczesniej lesniczowka.

kathy mam pytanie.

w lublincu bylem mniej wiecej w pazdzierniku na zlocie(msza,parada i knajpa z grilem)dwa razy,koniec sezonu

organizowal to ksiadz motocyklista na placu targowym

wiesz cos na ten temat w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety xdza nie ma już w parafii ponad 2 lata i też od dwóch lat nie ma kto nas wspomóc w organizacji zakończenia sezonu <_<

także pozostaje zakończyć sezon na własny sposób albo spichnąć kilka osób w jakieś fajne miejsce, tudzież dołączyć do organizowanego zakończenia przez jakiś klub :ph34r:

... ano właśnie - można by co pomyśleć w tym temacie co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety xdza nie ma już w parafii ponad 2 lata i też od dwóch lat nie ma kto nas wspomóc w organizacji zakończenia sezonu <_<

także pozostaje zakończyć sezon na własny sposób albo spichnąć kilka osób w jakieś fajne miejsce, tudzież dołączyć do organizowanego zakończenia przez jakiś klub :ph34r:

... ano właśnie - można by co pomyśleć w tym temacie co Wy na to?

jesli pogoda dopisze zawsze jestem chetny. dzieki za informacje bo ten ksiadz fajnie to organizowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystko. Zamek w Bobolicach jest super.

Sorki że się urwaliśmy (mój plecak chyba nie nadaję się na plecaka :) ). Skończyło się na łóżku (i to nie w tej formie o której by można sądzić) - niestety kręgosłup odmówił jej posłuszeństwa.

A swoją drogą trzeba mieć wygar aby za Katarzyną nadążyć - zwłaszcza jak się jest pod koniec stawki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syku - zdrówka dla żony - dobrze ją wymasuj! :lol:

a na życzenie Ree nasze słitaśne focie:

http://imageshack.us...dsc01133at.jpg/

http://imageshack.us...dsc01132ab.jpg/

btw. kto się pisze na wyjazd na następny weekend: http://www.motocykle...wrzesnia-2011r/ ?

a dziś w ramach integracji kto chętny to o 15:00 kierunek Pławniowice, zjazd z A4 na Kędzierzyn-Koźle/Pyskowice (droga nr 40)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystko. Zamek w Bobolicach jest super.

Sorki że się urwaliśmy (mój plecak chyba nie nadaję się na plecaka :) ). Skończyło się na łóżku (i to nie w tej formie o której by można sądzić) - niestety kręgosłup odmówił jej posłuszeństwa.

A swoją drogą trzeba mieć wygar aby za Katarzyną nadążyć - zwłaszcza jak się jest pod koniec stawki :).

wiec ten twoj plecak lezal w lozku krzyzem? na plecach?

hm -ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.