Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

wiec ten twoj plecak lezal w lozku krzyzem? na plecach?

hm -ciekawe

Niestety - od może 2 lat ma problemy z bólami kręgosłupa. Od tego czasu nie mogła dłużej siedzieć na krzesełkach bez oparcia. Nie mogę jej zagonić do lekarza (w ostateczności położy się na podłodze lub łóżku - mamy taki utwardzony materac i bierze prochy przeciwbólowe). A swoją drogą - nie znacie jakiegoś zaufanego fizjoterapeuty w okolicach Gliwic?

Kiedyś usłyszałem tekst: Jak po czterdziestce człowieka rano nic nie boli - to znaczy że nie żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuurde :( chętnie bym się wybrała z wami ale mam tyle nauki na jutro że szkoda gadać wrrr....

Pogoda sama się prosi o to żeby caaaałymi dniami latać na rumaku ale czasami są ważniejsze inne priorytety :(

W każdym bądź razie udanej wycieczki życzę :):)

LwG ;)

No szkoda bo by były dwa żółtki na przodzie grupy.Liczymy że to naprawisz w niedziele bo wybieramy się na dni NATO.

Pozdrowienia dla wszystkich bo wczoraj i dzisiaj była dobra ekipa i fajni nowi ludzie.Liczę że jeszcze się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkich nowych chętnych zapraszamy na wtorkowe spotkania :)

można się zgadać na jakiej stacji benzynowej i od razu pruć na Zieloną i Piasek, co Wy na to?

Myślę że jak zaczniemy zamieniać nasze stałe miejsce i gdź. spotkań to za chwilę się to wszystko roz....y

i tyle z tego będzie - nawet jak kiedyś prądu zabraknie czy neta to wszyscy będą wiedzieli gdzie i kiedy przyjechać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc byłem w Pławniowicach o 17ej ,niewiedziałem gdzie jestescie ,postałem koło waszych maszyn jakies 40min ,potem odstapiłem moją suzi mlodej parze bo bardzo chcieli sobie zrobic zdieca . nawet fajnie to wyszlo biała suknia i czarny rumak :D:D pan mlody byl bardzo zadowolony i szczesliwyyyy po uszy nawet chciał mi zapłacic . niech ma na szczescie . Potem musiałem sie zbierac bo wyjazd do pracy. Ale to nastepnym razem sie spotkamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.