Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tak chciałam sobie załatwić tylko jak weszłam na forum to ktoś napisał że brzydka pogoda ma być itp więc lepiej w sobotę to mowie fajnie sobota... mam wolne jeszcze jak pogoda dopisze to będzie super spotkanko a tu nagle się dowiaduje że jednak spotkanie się odbyło :( buuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chciałam sobie załatwić tylko jak weszłam na forum to ktoś napisał że brzydka pogoda ma być itp więc lepiej w sobotę to mowie fajnie sobota... mam wolne jeszcze jak pogoda dopisze to będzie super spotkanko a tu nagle się dowiaduje że jednak spotkanie się odbyło :( buuuu

Jak masz sobotę wolną to może przyłączysz się do nas lecimy [ spokojnym tempem] do Bielska zobaczyć czy góry jeszcze stoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za propozycje ale niestety muszę odmówić prawdopodobnie mam coś nie halo z kierownicą (strasznie mi lata ) :( znajomy powiedział że chyba łożysko główki ramy mi mogło pójść więc wole to najpierw sprawdzić. Także do końca tego tygodnia jeśli będziecie planować jakiś zlocik to ja przypełzne autkiem :(

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za propozycje ale niestety muszę odmówić prawdopodobnie mam coś nie halo z kierownicą (strasznie mi lata ) :( znajomy powiedział że chyba łożysko główki ramy mi mogło pójść więc wole to najpierw sprawdzić. Także do końca tego tygodnia jeśli będziecie planować jakiś zlocik to ja przypełzne autkiem :(

Pozdrawiam :)

Łożyska główki nie padają z dnia na dzień, jak było ok do tej pory to wystarczy wyregulować luz i gra gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm z tym że ja mogłabym jechać dopiero o 15 bo wcześniej jestem na grilu :/ Pojechałabym puszką najwyżej albo zabrałabym się z kimś autem jeśli jedzie ;) bo bez sensu paroma puszkami jechać jak można jedną :) tylko druga sprawa, jeśli nie pasuje wam ta 15 to może w niedziele z samego rana ciooo :>:>?? bo ja bardzo chciałabym jechać tylko nie mam jak się urwać wcześniej w tą sobote :(((

Co do łożyska to od samego początku nie było ok. Ta kierownica mi tak dziwnie latała ale ja stwierdziłam że skoro to jest V-ka to może ona po prostu podczas jazdy takie wibracje daje i mi się wydaje...a jednak nie :/ wrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do łożyska to od samego początku nie było ok. Ta kierownica mi tak dziwnie latała ale ja stwierdziłam że skoro to jest V-ka to może ona po prostu podczas jazdy takie wibracje daje i mi się wydaje...a jednak nie :/ wrrrr

Dopóki kierownica płynnie chodzi można regulować luz, jak są skoki podczas kręcenia to już łożyska do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.