Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak tu było ale u nas w trasie wiatr,piździawica,sól na drodze,mokro,ślisko,szron za zimno za daleko za późno.Ja się musiałem napić od razu po powrocie,kto nie pojechał ten ma dobrze pod sufitem a kto był wiadomo.W Zlate Hory policja na nas polowała u nas też fuksem.Jak byś był Accordzik to wiadomo z przodu dzidą i w pepikach by Cie mocno wykroili.Też za Wami tęsknimy ale trza dzwonić.

Serdeczne dzięki Seba Endriu Andrzej za wypad :)

https://picasaweb.go...CPiunqW-mK_ZmQE

Kurcze co ta moja suzi taka rozebrana na tej drodze . Wyglada jak by mi sie zepsuła

ps ; Bastek co ty tam za tym drzewem szukasz , :P:D

no tak w koncu zimno było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zaś :) chcociaż z drugiej strony to już nie wiem czy chce jeszcze z Toba jeździć Wariatko :ph34r::D

Tylko nie przeginaj jak ostatnio Piracie drogowy bo nie zamierzam znowu przed glinami uciekać :angry:

P.s przy takiej pogodzie to będę jeździła jako Plecak, zawsze jest za kim się schować ;) a tak przemarzałam aż z moto ciężko było zejść brr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do listy Andrzejkowej:

1. cathykgb

2. Scorpion85

3. Mr.Drzewo

4. Zirka

5. Grzesiol :-) +2 (kumple nie są na forum)

6. jo + szona + trocha gorzołki

7. Jula

8. Songo

9.Ben 10

10.Annabongo

Przy czym ja chyba bede mogła przyjechać dopiero ok 22 ale mam nadzieje cos w pracy pokombinować żeby szybciej wyskoczyć ale napewno bede ino mom nadzieja że o tej godznie już nie bedziecie wszyscy pod stolikami:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie jak co tydzień przypominam że dzisiaj wtorkwe spot w leśniczówce więc pisać kto będzie.

Tradycyjnie do zobaczenia 17:15 ;)

Wracając do listy Andrzejkowej:

1. cathykgb

2. Scorpion85

3. Mr.Drzewo

4. Zirka

5. Grzesiol :-) +2 (kumple nie są na forum)

6. jo + szona + trocha gorzołki

7. Jula

8. Songo

9.Ben 10

10.Annabongo

11.mir37

wstępnie się dopiszę do listy tylko musze załatwic wolne w robocie

12. Anushka

13. Oskanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym ja chyba bede mogła przyjechać dopiero ok 22 ale mam nadzieje cos w pracy pokombinować żeby szybciej wyskoczyć ale napewno bede ino mom nadzieja że o tej godznie już nie bedziecie wszyscy pod stolikami:P

miej nadzieja ze ten pub bedzie stał jeszcze xD a okolica nie bedzie ruszona :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.