Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki chopy za dzisiejsze latanko, dopiero co zjechałem tak że maszynka przechrzczona ;) ponad 300 km. pykło a mieliśmy na herbate tylko jechać :D

Dajcie znać czy wszyscy cali bo wracało sie już niezaciekawie... Endriu, dzięki za rękawiczki, naprawde zdały egzamin :)

aaa... i czekam na podziękowania dla mojej maszynki bo inaczej by nas skasowali chyba :D

P.S. Czekam na foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chopy za dzisiejsze latanko, dopiero co zjechałem tak że maszynka przechrzczona ;) ponad 300 km. pykło a mieliśmy na herbate tylko jechać :D

Dajcie znać czy wszyscy cali bo wracało sie już niezaciekawie... Endriu, dzięki za rękawiczki, naprawde zdały egzamin :)

aaa... i czekam na podziękowania dla mojej maszynki bo inaczej by nas skasowali chyba :D

P.S. Czekam na foty :)

Spoko nie ma zaco ja juz miałem blisko to było ok . No to dziekuje nowej GSXR za to ze sie kontrolka zaswieciła i my zwolnili . A napewno nas mierzyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, niech tylko Grzesiol poda konkrety

a wiec tak:

Impreza 30 lstopada

godz; do ustalenia...

miejsce budynek mdk andaluzja, piwnice stara restauracja cameleon, piekary śł, dojazd autobusem lini 5, (sta), katowice najlepiej 860, 5,

Bytom 185, 24, 85, 99, 104, 24

Wysiadka przystanek: brzozowice lub kamień

browary po 5 zeta, za żarcie tupu zimna płyta, kiełbasa, krupnioki salatki kanapki, jakis bogracz, barszcz itp ok 30 zeta

gorzołka trza by kupic ze 3 flaszki reszta swoja, skombinowałem 4 butle whiski od znajomego dostawcy (bardzo dobrej)

soki po 10 zta za litr, sale mamy do dyspozycji, miejsca na tańce i zabawe wciul, jak ktos chce kimac to niech se śpiwór skombinuje , materace beda wiec w knajpie mozna kimać do woli, ew jak ktos jest bardzo wygodny zapraszam do mnie do dom:-)

ale jo tyz zamierzam w knajpie kimać:-)

sushi we własnym zakresie, catering na ok 20 osób ze sushi to koszt ok 400 zeta...

moga som zrobic jak ktos mo wielkie smaki-)

muza nagrac na cd, pndrivy i wybieramy grajka

Jakies sugestie, smaki, pytania????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tu było ale u nas w trasie wiatr,piździawica,sól na drodze,mokro,ślisko,szron za zimno za daleko za późno.Ja się musiałem napić od razu po powrocie,kto nie pojechał ten ma dobrze pod sufitem a kto był wiadomo.W Zlate Hory policja na nas polowała u nas też fuksem.Jak byś był Accordzik to wiadomo z przodu dzidą i w pepikach by Cie mocno wykroili.Też za Wami tęsknimy ale trza dzwonić.

Serdeczne dzięki Seba Endriu Andrzej za wypad :)

https://picasaweb.google.com/107694250415566817719/ZAteHary02?authkey=Gv1sRgCPiunqW-mK_ZmQE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak:

Impreza 30 lstopada

godz; do ustalenia...

miejsce budynek mdk andaluzja, piwnice stara restauracja cameleon, piekary śł, dojazd autobusem lini 5, (sta), katowice najlepiej 860, 5,

Bytom 185, 24, 85, 99, 104, 24

Wysiadka przystanek: brzozowice lub kamień

browary po 5 zeta, za żarcie tupu zimna płyta, kiełbasa, krupnioki salatki kanapki, jakis bogracz, barszcz itp ok 30 zeta

gorzołka trza by kupic ze 3 flaszki reszta swoja, skombinowałem 4 butle whiski od znajomego dostawcy (bardzo dobrej)

soki po 10 zta za litr, sale mamy do dyspozycji, miejsca na tańce i zabawe wciul, jak ktos chce kimac to niech se śpiwór skombinuje , materace beda wiec w knajpie mozna kimać do woli, ew jak ktos jest bardzo wygodny zapraszam do mnie do dom:-)

ale jo tyz zamierzam w knajpie kimać:-)

sushi we własnym zakresie, catering na ok 20 osób ze sushi to koszt ok 400 zeta...

moga som zrobic jak ktos mo wielkie smaki-)

muza nagrac na cd, pndrivy i wybieramy grajka

Jakies sugestie, smaki, pytania????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te żarełko to trza wcześniej coś podać co bieremy czy na miejscu z karty?

jakby kto potrzebował moge użyczyć spiworka

będzie albo szwedzki stół i wtedy zupy w podgrzewaczach , albo ciepnie nam na stół i zupki dla każdego, jak nam będzie wygodnie:-)

jo mysla żeby byo to kajs z boku i kto bedzie miał ohote to sie bedzie czestować -potem miejsca na stole na tańce nie ma:-)

Ino prosba pisac,kto bedzie od pn 26/11/ żeby mozna wszystko przygotować -wiadomo drzwi dla wszystkich otwarte, ale jakiś koncept trza mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na moto-andrzejki/alko-spot:

1. cathykgb

2. Scorpion85

3. Mr.Drzewo

PS: Tak jak piszę Kasia również jestem za szwedzkim stołem i raczej suchym prowiantem niż zupkami, ale kto jak woli. Żeby lista była w miarę pełna mógłbyś Grzesiu podać numer konta i podać mniej więcej ile zrzucamy się i termin jakiś do zapłaty, żeby przed samą imprezą nie było dużych fluktuacji na liście..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec bedzie szwedzki stół:-)

z tym zbieraniem to wiecie jak jest.... w przeddzień imprezy wolałbym cobyście mi potwierdzili że będziecie i kumpel w pt to wszystko przygotuje na tyle osób (mniejwiecej) ile sie zdeklaruje, wiadomo że nie bedzie wyliczone dla każdego i koniec:-)

1. cathykgb

2. Scorpion85

3. Mr.Drzewo

4. Zirka

5. Grzesiol :-) +2 (kumple nie są na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.