Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiol, szybko się regenerujesz. Ja własnie wstałam i nie ma poprawy. Znosi mnie na lewą stronę i właśnie zaczyna mi drętwieć prawa noga, a w głowie mam drugą wojnę światową !

Ta wiśnia na koniec była niepotrzebna! :D

 

Bastuś, w Silesi wszystkie drogi prowadzą do? FONTANY :D:D

 

 

A o sylwku można pomyśleć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas sie zameldować własnie wróciłam po imprezie w domu:) wkońcu można sie położyć jakoś logicznie i może sie jakos wyspać....

Dzięki wszystkim za super zabawe oczywiście Grzesiol wielkie dzięki  za wszystko i spanie:)

Wytańcowałam sie za wszystkie czasy :D

 

No i jak to Zirka napisala wszystkie drogi prowadzą do Fontanny w Silesji:D czyli do mnie.Więc dzięki dzisaij tym co mnie odwiedzili w pracy bo tak ciężkim dniu Zirka, Bastek, Accord :wub:  i zapraszam w najbliższym czasie w odwiedziny

 

Daro zdążylam na styk bo bym jeszcze szybe stłukła na otwarcie ale  też wyglądałam  ciekawie przez pierwszą godzine.... :P

Też czekam na foty B)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że słabo u was z inicjatywą jeśli chodzi o sylwestra, więc rzucam na pierwszy ogień dwie propozycje do rozważenia. Każda za rozsądne pieniądze. Pierwsza to zabawa w City Pub w Katowicach, bawiłem się tam i polecam jak najbardziej, macie link http://www.citypub.pl/events/view/254 Całonocna impreza tylko 125 zł. Druga opcja to Bikers Book w Wojkowicach, całkiem niedaleko od miejsca gdzie były Andrzejki. Impreza kosztuję tam stówę  http://www.bikersbook.pl/photo/1457/tablica/

 

Więc myśleć i konkretnie pisać co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w leśniczówce jest chyba 270 od pary z tego co pamiętam - no ale można we wtorek podjechać i popytać ;>

Inną opcją jest ocean club - przy obwodnicy w TG są spore loże można by coś pochytać, jest bilard, tańce i swawole.

Poza tym absurdem jest szukanie sylwestra 7 grudnia :D miejsca będą tylko tam gdzie jest ch... niefajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.