Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bastuś muszę Cię zmartwić, tatą nie będziesz , bynajmniej nie teraz :D

No powiem Ci że zmartwiłaś mnie jak cholera :D

Bastek weź Ty zacznij się zabezpieczać a nie leć na żywioł bo nie wypłacisz się za te wszystkie alimenty :lol:

Nie chce mówić ile już tego masz...

Czarna płace Ci alementy ? - Płace ! wiec prosze mi tu bez takich bo inne tyle szczęścia co Ty nie mają :D

Teraz mi tu pisze o antykoncepcji a sama z 7-ką dzieciaków chodzi na spacery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna płace Ci alementy ? - Płace ! wiec prosze mi tu bez takich bo inne tyle szczęścia co Ty nie mają :D

Teraz mi tu pisze o antykoncepcji a sama z 7-ką dzieciaków chodzi na spacery...

Płacisz...? Ale chyba nie na moje konto :huh:

A z 7-ką chodzę bo tyle narobiłeś, ja miałam serce to wzięłam je jako rodzinę zastępczą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miała byc tajemnica dla potencjalnej osoby która by mi pożyczyła :D

W KIA to ja już jestem ustawiony do końca życia :P

Scorpion Ty i tak chcesz sie pozbyc 600-tki bo ponoć 600-tki nie jeźdzą :D:D

P.S. Pszczyńskie sie chłodzi ;)

Chciałbym się jej pozbyć, ale w bardziej sprzyjających okolicznościach :D

Co do Pszczyńskiego to ze mną jak z dzieckiem, już coś tam z Czarnuszką wymyślimy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz...? Ale chyba nie na moje konto...

A z 7-ką chodzę bo tyle narobiłeś, ja miałam serce to wzięłam je jako rodzinę zastępczą :D

Jeszcze mi powiedz że wpłacam kase na konto Twojego kochanka, tylko pytanie którego bo tych twoich "Słońc" jest co-niemiara... :o

Oj Czarna, żeby do swoich dzieci sie nie przyznawać i w świat puszczać plotki że jesteś tylko rodziną zastępczą, normalnie bezczelna jesteś :P

W dodatku te bidulki nawet nie mają w czym chodzić, takie mnie pogłoski doszły :lol::lol:

Chciałbym się jej pozbyć, ale w bardziej sprzyjających okolicznościach :D

Co do Pszczyńskiego to ze mną jak z dzieckiem, już coś tam z Czarnuszką wymyślimy

Wydziwiasz wydziwiasz :P

Tylko nie pozwólcie "Czarnuszce" myśleć bo to sie moze źle skończyć :D

PKS juz za niedługo przestanie krążyć tak że korzystajcie z gościnności i zasobów Pszczyńskiego Browaru ;)

Tylko jak już coś tam wymyślicie to nie zapomnijcie o kaskach bo wiecie że jak sie do mnie jedzie to różne cuda sie moga dziać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że szukasz okazji żeby sie napić ale dlaczego czyimś kosztem ? :P

Swoją drogą nie wiedziałem Maryjan że mi tak źle życzysz... :unsure:

P.S. Wiem że jestes ekspertem od spraw okresu/miesiączi itp. ale może poprzestańmy na tym :D

ja jestem za wyzem demograficznym(i przyjemnosciami ;) ).

a jesli chodzi o butelke to wpadnij u mnie zawsze jest cos dobrego sie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pszczyńskiego to ze mną jak z dzieckiem, już coś tam z Czarnuszką wymyślimy :P

Już wiem, kto "na ochotnika został szoferem" :huh:

Jeszcze mi powiedz że wpłacam kase na konto Twojego kochanka, tylko pytanie którego bo tych twoich "Słońc" jest co-niemiara... :o

Wydziwiasz wydziwiasz :P

Tylko nie pozwólcie "Czarnuszce" myśleć bo to sie moze źle skończyć :D

Tylko jak już coś tam wymyślicie to nie zapomnijcie o kaskach bo wiecie że jak sie do mnie jedzie to różne cuda sie moga dziać :D

Słońca są 3 i wszystkie znasz :D

I uważaj żebyś to Ty Bastuś nie miał problemów z myśleniem jak się tam pofatyguje do Ciebie :lol: a o kaskach nikt nie zapomni, chyba czołgiem do Ciebie trzeba będzie jechać...

ja jestem za wyzem demograficznym(i przyjemnosciami ;) ).

Victory nasz kolega Bastek już tak nadrobił niż demograficzny, że chcą wycofać na nowo becikowe bo budżet na minusie już idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victory nasz kolega Bastek już tak nadrobił niż demograficzny, że chcą wycofać na nowo becikowe bo budżet na minusie już idzie

Czarna, Ja i Ty żyjemy z becikowego więc módl sie żeby nie wycofali ;)

Z zaszczytem obejmuje fotel Prezesa LPR-u który został mi nadany, hehe

No i kolejne i chyba już ostatnie odwiedziny za mną :)

Czarna, Scorpion, Drzewo, Annabongo, Accord dzięki za wizyte ;)

Nie wiem dlaczego ale nie moglismy zejść z tematu o lodach ale to pewnie przez Czarną i jej opowieściami :D pewnie były z zycia wzięte :P Chodź Drzewo muszę przyznać był trochę zniesmaczony momentami :P

Scorpion i Drzewo pamiętajcie o soku ananasowym, naprawde bedzie lepszy smak :D

Scorpion wiedz że teraz będziemy czujni wchodząc do sauny bo nidgy nie wiadomo kto podpłynie :D a rozpoznać potem kogoś po czubku głowy jest trudno :P

Czarna wszystko fajnie i wogóle tylko co z dziećmi skoro nie są u mnie ani u Ciebie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci są u swojej rodzonej matki skoro nie chciałeś się zająć <_< ...

Ja również dziękuje ;)Bracia górą i ten batyskaf :ph34r:

Co jak co ale dawno się tak nie ubawiłam (może z jednym wyjątkiem) ale szczerze to chyba przez miesiąc nie dojdę do siebie, a Bastek Ty chyba już się w tej knajpie nie pokażesz więcej patrząc na rekacje ludzi jak słyszeli pewne teksty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna, Ja i Ty żyjemy z becikowego więc módl sie żeby nie wycofali

Z zaszczytem obejmuje fotel Prezesa LPR-u który został mi nadany, hehe

No i kolejne i chyba już ostatnie odwiedziny za mną

Czarna, Scorpion, Drzewo, Annabongo, Accord dzięki za wizyte

Nie wiem dlaczego ale nie moglismy zejść z tematu o lodach ale to pewnie przez Czarną i jej opowieściami :D pewnie były z zycia wzięte :P Chodź Drzewo muszę przyznać był trochę zniesmaczony momentami :P

Scorpion i Drzewo pamiętajcie o soku ananasowym, naprawde bedzie lepszy smak :D

Scorpion wiedz że teraz będziemy czujni wchodząc do sauny bo nidgy nie wiadomo kto podpłynie :D a rozpoznać potem kogoś po czubku głowy jest trudno :P

Czarna wszystko fajnie i wogóle tylko co z dziećmi skoro nie są u mnie ani u Ciebie... :P

Po dzisiejszym to na pewno ostatnie hahah Dzięki Bastuś za lodzika - mniam, mniam, super smakował i wielowocowy

W ogóle było super i dzięki Czarnuszka, że mogłaś na chwilę się od tych dzieci oderwać i z nami pojechać :P

PS: Zabieram się za picie soku ananasowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie słyszałam całej historii Czarnej ale może kiedyś będzie mi dane:P

Choć na chwile moje krejzole:p miło było was widzieć:D:D

Bastek nie mów że to ostatnie odwiedziny bo pewny nie jesteś licho nie śpi:P

I dzięki dzisiejszej ekipie na wyjazd a szczególnie Accordowi< to zdrówko dziewczynki mam nadzieje było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym to na pewno ostatnie hahah Dzięki Bastuś za lodzika - mniam, mniam, super smakował i wielowocowy

W ogóle było super i dzięki Czarnuszka, że mogłaś na chwilę się od tych dzieci oderwać i z nami pojechać :P

PS: Zabieram się za picie soku ananasowego :D

To coś mnie ominęło widze :blink: pytanie kiedy....?

Bastek Ty jesteś pewien z tym sokiem ananasowym, bo Bracia przyjadą z reklamacjami do Ciebie jak nie będzie tak słodko, jak naobiecywałeś :lol:

Ja również dziękuje za te ładnych kilka godzin, potem to śpiewanie w aucie i te zdjęcia ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci są u swojej rodzonej matki skoro nie chciałeś się zająć...

Co jak co ale dawno się tak nie ubawiłam (może z jednym wyjątkiem) ale szczerze to chyba przez miesiąc nie dojdę do siebie, a Bastek Ty chyba już się w tej knajpie nie pokażesz więcej patrząc na rekacje ludzi jak słyszeli pewne teksty

Czarna to Ty ładnie pijesz skoro juz zapominasz o tym że masz dzieci na utrzymaniu... a poza tym Ty miałaś sie nimi opiekować w ten weekend...

No ludzie troche spoglądali za siebie patrząc na nas co chwile, mam nadzieje że nikt tego nie nagrywał :lol:

Po dzisiejszym to na pewno ostatnie hahah Dzięki Bastuś za lodzika - mniam, mniam, super smakował i wielowocowy

Nie ma sprawy, ważne że smakował :D nawet Czarna była zadowolona z lodzika, że takiego słodkiego to jeszcze nie miała :D

Szkoda że nie słyszałam całej historii Czarnej ale może kiedyś będzie mi dane

Nie wiem czy masz na tyle lat żeby tego słuchać, ta Kobieta wstydu nie ma :P

Bastek Ty jesteś pewien z tym sokiem ananasowym, bo Bracia przyjadą z reklamacjami do Ciebie jak nie będzie tak słodko, jak naobiecywałeś :lol:

Ja również dziękuje za te ładnych kilka godzin, potem to śpiewanie w aucie i te zdjęcia

Z tym sokiem to poważnie hehe, niech Bracia później zdadzą relacje jak było :D Ponoć w Sosnowcu już zostały wszystkie soki ananasowe wykupione :P

No z odwiedzin zrobiła sie wycieczka krajoznawcza ze zdjęciami ;)

Braciom dziękuje ze w drodze powrotnej dane nam było jeszcze pośpiewać ( Nic nie może przecież wiecznie trwać ) :lol:

Jak tak było calą drogę to Czarna współczuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.