Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ree jakieś sugestie do mnie...

Ktoś inny ściąga deszcz a ja niestety znajduje się w nieodpowiednim miejscu i o nieodpowiedniej porze -_-

P.s tylko Bastka na nocleg zapraszasz...? :ph34r:

Co do meczu... Mamy "odpowiednie" osoby na stanowiskach jak widac :angry:

Czarna jak sie nie boisz że będziesz kolejne bawić to zapraszam, odstąpię Ci pół łoża :P

Grają już :D o 17 zaczęli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomorzanin, Warszawiak i Ślązak łowili wspólnie ryby. Niestety mieli tylko jedną wędkę, w końcu jednak złowili złotą rybkę.

A złota rybka, jak to mają takowe w zwyczaju spełnia trzy życzenia.

Ponieważ jednak kolegów było trzech, mogła spełnić tylko po jednym ich życzeniu.

Pierwszy był Pomorzanin. "Chciałbym żeby moje Pomorze było piękne i bogate. Żeby przez cały rok była piękna, słoneczna i ciepła pogoda, żeby przyjeżdżali turyści z całego świata. Żeby były palmy, tawerny w stylu śródziemnomorskim, a turyści hojni". Jak rzekł tak się stało, a Pomorze od Międzyzdrojów po Hel wyglądało lepiej niż Costa Brava.

Kolejny był Warszawiak. "A ja chciałbym, żeby w moim mieście powstał wspaniały stadion. Żeby była piękna biało-czerwona fasada, śliczne nowiutkie trybuny, żeby był dach, żeby stanął w miejsce Stadionu Dziesięciolecia. Żeby odbył się tam mecz Polska - Anglia". Słowo ciałem się stało, a rybka w bonusie dorzuciła Euro 2012.

Na koniec Ślązak. - Rybko, opowiedz mi coś o tym stadionie w Warszawie - poprosił "Hanys". - Cóż, jest piękny, wielki, ma 60 tysięcy pojemności, szczelny, nawet mrówka się nie przeciśnie - odpowiedziała rybka.

"To nalej tam rybko wody".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu igrasz z losem jak :D jak tam do Ciebie wpadnę to się na jednym paluszku nie skończy

Xenia to ile paluszków potrzebujesz do w pełni szczęścia ? :D

Co do terminu to wypowiadać sie komu bardziej pasuje impreza Andrzejkowa w piątek 30.11. czy 01.12 sobota.

Mi to obojętne byle ktoś mnie z niedzieli na poniedziałek wsadził do ciężarówki :D jacyś chętni ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenia to ile paluszków potrzebujesz do w pełni szczęścia ? :D

Co do terminu to wypowiadać sie komu bardziej pasuje impreza Andrzejkowa w piątek 30.11. czy 01.12 sobota.

Mi to obojętne byle ktoś mnie z niedzieli na poniedziałek wsadził do ciężarówki :D jacyś chętni ? :P

Jak na pakę to ja cię mogę wepchnąć. Do kabiny po takim spotkaniu to najwcześniej we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.