Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sprawy, ważne że smakował :D nawet Czarna była zadowolona z lodzika, że takiego słodkiego to jeszcze nie miała

Nie wiem czy masz na tyle lat żeby tego słuchać, ta Kobieta wstydu nie ma :P

Z tym sokiem to poważnie hehe, niech Bracia później zdadzą relacje jak było Ponoć w Sosnowcu już zostały wszystkie soki ananasowe wykupione :P

No z odwiedzin zrobiła sie wycieczka krajoznawcza ze zdjęciami

Braciom dziękuje ze w drodze powrotnej dane nam było jeszcze pośpiewać ( Nic nie może przecież wiecznie trwać ) :lol:

Jak tak było calą drogę to Czarna współczuje :P

Skąd wiesz że wykupili ten Magiczny Afrodyzjak, u Ciebie też brakuje i przyjechałeś do Sosnowca po niego?

Ja po twojej historii Bastek więcej go nie tkne, bo by mi w gardle stanął jak sobie przypomnę co mówiłeś :wacko:

Która kobieta nie miała wstydu? Ta co staliście w kolejce po lody :D bo jak was wcieło tak 1h wyjęta z życia...

A co do śpiewania do tej pory słyszę te wasze dzieła i przyznam że bezsenność gwarantowana :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że wykupili ten Magiczny Afrodyzjak, u Ciebie też brakuje i przyjechałeś do Sosnowca po niego?

Ja po twojej historii Bastek więcej go nie tkne, bo by mi w gardle stanął jak sobie przypomnę co mówiłeś :wacko:

Która kobieta nie miała wstydu? Ta co staliście w kolejce po lody :D bo jak was wcieło tak 1h wyjęta z życia...

A co do śpiewania do tej pory słyszę te wasze dzieła i przyznam że bezsenność gwarantowana :lol:

W Sosnowcu to ponoć dwóch kolesi grasowało po 22 i wykupili wszystkie soki ananasowe a żeby tego było mało także całe ananasy... My juz ta wiemy kto to był :D

Poza tym Czarna to Ty go raczej nie musisz pić no chyba że sie myle i masz tam jaki "batyskaf" :P

Czarna Ciebie przecież nie sposób zawstydzić tyle juz tego sie naoglądałaś że już Cie nic nie rusza :P

No ewentualnie jeszcze można podpiąć pod to tą Kobiete co szeptała do Scorpiona na parkingu :lol:

Miałaś okazje posłuchać nieodkrytych talentów a rzekł bym nawet że nieoszlifowanych diamentów :D

Kolejna edycja Must Be the Music jest nasza. Cztery razy tak hehe

Dokładnie, Czarna napisze nam tekst o lodach i soku ananasowym i cała edycja nasza :D Tylko bedą musieli to puszczać po 22 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sosnowcu to ponoć dwóch kolesi grasowało po 22 i wykupili wszystkie soki ananasowe a żeby tego było mało także całe ananasy... My juz ta wiemy kto to był :D

Poza tym Czarna to Ty go raczej nie musisz pić no chyba że sie myle i masz tam jaki "batyskaf" :P

Czarna Ciebie przecież nie sposób zawstydzić tyle juz tego sie naoglądałaś że już Cie nic nie rusza :P

No ewentualnie jeszcze można podpiąć pod to tą Kobiete co szeptała do Scorpiona na parkingu :lol:

Miałaś okazje posłuchać nieodkrytych talentów a rzekł bym nawet że nieoszlifowanych diamentów :D

Dokładnie, Czarna napisze nam tekst o lodach i soku ananasowym i cała edycja nasza :D Tylko bedą musieli to puszczać po 22 :D

ja prawię też Cię Bastuś odwiedziłam mam nadzieję że kopniaki były mocne :P tak w prezencie specjalnie dla Ciebie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty już tam nie ściemniaj podnieśli podnieśli teraz głupio ci przyznać ze kopniak był mocny:P i do tego podwójny:P

Nie dość że sie ściany trzymali to jeszcze mnie żeby równowagę utrzymać na jednej nodze... tak to jest jak sie cały czas tyłek tylko wozi :P

Bastek, ​że do kopniaków się nie przyznajesz zrozumiem ale do własnych dzieci to już przegięcie :huh: ..

Annabongo trzeba było wołać mnie jak mieliście takie zabawy pod moja nieobecność, chętnie bym się przyłączyła :lol:

No tak... ja skopać mnie to jesteś Czarna pierwsza a jak prosze o pomoc to cisza... :(

Po dzisiejszym dniu będzie 8-me... chyba zapomniałaś nałożyć czegoś na tel. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając dywagacje o dzieciach i innych alimentach, to się pytam czy ktoś będzie dziś w leśniczówce?

Ree to sa naprawde poważne tematy -_-

Co do leśniczówki to chyba pogoda juz nie ta :P Chociaż ja mam wolne jeszcze wiec mógłbym zrobić przed-andrzejkowy rekonesans :D

Ree, nocleg dalej aktualny ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek, ja nie mówię żeby na moto przylecieć ;) no bo to wiadomo że nie każdy lubi podróżować w deszczu jak CZARNA ;)

Ree jakieś sugestie do mnie...

Ktoś inny ściąga deszcz a ja niestety znajduje się w nieodpowiednim miejscu i o nieodpowiedniej porze -_-

P.s tylko Bastka na nocleg zapraszasz...? :ph34r:

Co do meczu... Mamy "odpowiednie" osoby na stanowiskach jak widac :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.