Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem podziękować trójcy świętej ze Sosnowca ;)Czarna, Scorpion, Drzewo dziękuje za miłe odwiedziny i poprawę humoru :)

Wielkie dzięki również za środki przeciwbólowe które mi przywieźliście, na pewno z nich skorzystam :D ale nie bójta nic, naraz ich nie wypije :D a słodkości będą na zagrychę :P

Mam nadzieje że szybko sie znowu zobaczymy ale tym razem na moto wy moje Słońca nr 1, 2 ,3 :D

a czekoladki gwałtu zostały... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że szybko sie znowu zobaczymy ale tym razem na moto wy moje Słońca nr 1, 2 ,3 :D

a czekoladki gwałtu zostały... :P

O czekoladkach gwałtu ciiiiii :ph34r: nic nikomu nie mów...

Widziałeś jak Drzewo reagował po nich u Ciebie na łóżku :D dobrze, że nie zostali na noc bo bolałaby Cię ta jedna jedyna część która jeszcze nie boli.

Ale dojazd do Ciebie Bastek to maskara, z przygodami. Do 3 razy sztuka :wacko:

A witaminki żeby Cie postawiły na nogi, słodkości niech Ci idą w biodra a % na poprawe humoru ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna, teraz to ciii :P ale w sumie Ty tylko przyjechałaś przygotowana bo bez majtek :D taka zniecierpliwiona że nawet na te czekoladki po 22 nie chciała czekać :lol:

Drzewo nie wiem o czym tam sobie marzył bo rozłożył sie jak by na coś czekał... :D

Grzałem ile sie dało w pokoju ale już nikt bielizny nie chciał ściągnąć tak że siedzieliśmy jak w saunie :D

Czarna przecież Ty wiesz że jak sie do mnie jedzie to trzeba być przygotowany na wszystko ;)

Scorpion , Drzewo następnym razem wpadajcie na cały dzień to załatwie skrzynke Pszczyńskiego tak jak gadaliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś jutro będzie się bardzo nudziło to zapraszam do Radzionkowa na darmową kiełbasę :) O godzinie 17-tej na Księżej Górze https://plus.google.com/116096987133234372421/about?gl=pl&hl=pl#116096987133234372421/about odbędzie się mecz finałowy turnieju piłkarskiego a przy okazji darmowy grill na, którym motocykliści jedzą aż padną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to, ja sie z kolegami zabiore... :D

Oj nie wiem czy koledzy będą chcieli sie dzielić tym bardziej że Czarna też przybędzie a ona strasznie chleje... :ph34r:

Tak że próbuj próbuj a może ich jakos ubłagasz jak masz dar przekonywania :D ale wole nie wnikać w to co bedziesz musiała Scorpionowi i Drzewo obiecać/dać w zamian :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem czy koledzy będą chcieli sie dzielić tym bardziej że Czarna też przybędzie a ona strasznie chleje... :ph34r:

Tak że próbuj próbuj a może ich jakos ubłagasz jak masz dar przekonywania :D ale wole nie wnikać w to co bedziesz musiała Scorpionowi i Drzewo obiecać/dać w zamian :lol:

Odnośnie odwiedzin chciałoby się zacytować klasyka " A po co " :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie odwiedzin chciałoby się zacytować klasyka " A po co " :lol:

Hahaha to fakt najlepszy tekst Bastka ale co jak co trzeba przyznać powalił wszystkich z nóg :wacko:

Oj nie wiem czy koledzy będą chcieli sie dzielić tym bardziej że Czarna też przybędzie a ona strasznie chleje... :ph34r:

I tak Ciebie nie przebije Bastek...

P.s mam rozumieć, że kupiłeś moją ulubioną flaszkę tylko bez tego drugiego znaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.