Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ankieta dla szukaczy 1 motocykla


menhils

moto-akcesoria.pl we Wrocławiu!!  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lokalizacja na północy Wrocławia, przy wylocie na Poznań (krajowa trasa 5), a dokładnie Sułowska 7 jest odpowiednia?

    • Tak
      1
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Wtrące i swoje 5 groszy do tej ambitnej bezsensownej dyskusji. Jestem w podobnej sytuacji co autor wątku i wchodząc tutaj po raz pierwszy myślałem że zobacze motocykle z pojemnością 250-400. Moim oczom ukazały się w większości 6-setki. Nie oddam tutaj swojego głosu, bo uważam że nie mając jeszcze prawa jazdy i nastawiając się na motocykle o tak dużej pojemności to cholerne ryzko. Etapami dojdzie się do wszystkiego nawet magicznych tysiaków, a może swoje życie uratujesz. Po za tym wybór pierwszego motocykla nie należy traktować odgórnie dla każdego. Każdy ma co innego w głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie brakuje w ankiecie np gs'a 500 którego właśnie na 1 moto kupiłem! I nie mając wcześniej doczynienia z motocyklami prócz 250 na kursie powiem ze te 50KM które ma właśnie gs potrafi zaskoczyć? I po krótkiej póki co przejażdżce po osiedlowej drodze mam póki co wielki respekt do wspomnianej mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

ja przy zakupie też rozważałem zakup gs 500 ale po odebraniu prawka mialem okazje przejechać się bandziorem 600 i nie powiem była różnica kolosalna między bandziorem a hondą z kursu . pierwsze co to był strach, 100km/h wydawało sie jak 200 :) ale po kilku przejażdżkach zdecydowalem się na bandziora i nie żałuje. wg.mnie bardzo dobre moto i bez względu na to czy jest to 500, 600 czy 1000 jak sie ma respekt do maszyny i i czysty umysl to każda maszyna dostarczy tyle samo radości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tysiac tysiacem ale ja tej granicy nie mam zamiary przekraczac-wystarczy mi moje 600 w bandziorze i nie widze wiekszego sensu zmiany na cos mocniejszego skoro to jedzie tyle ile powinno :) a i przyspieszenie jest wystarczajace do plynnego poruszania sie

"Tysionc" wbrew pozorom i pali mniej, i mniej skatowany, i wygodniej się jedzie, bo masz z czego pociągnąć. Mówię tu o konkretnej jeździe, a nie podziwianiu widoków przy 130/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja wiem czy tysiac mniej pali. moj ziomek ma fazera 1000 i jemu pali ok 8-9 a mi pali 5-6 ale przyjemnosc jazdy jest niewatpliwie wieksza :)

Hehe, ale przy jakich prędkościach i obrotach silnika ?

Snowman - to tak jak w puszce : mam Mietka 2.8, przy przelotowej 160/170 spali z 9 l/100. Moja małżonka ma Astre 1.4, przy przelotowej 160/170 spali ok. 10 l/100. Przy jeździe po mieście nie ma się co równać, ale każda jazda gdzie jest kawałek trasy - komfort bez porównania przy nieco mniejszych kosztach na rzecz większego silnika. Samej jazdy nie ma co porównywać.

Mówie ci : "tysionc" najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście znam jeden, więc jaki ma sens, żebym na niego głosował w ciemno, nie znając innych... chociaż, może nie zagłosuję na swój, ale wtedy mój głos będzie jeszcze mniej wiarygodny...

Pomocne nie pomocne... ja nie głosuje bo mam inny gust! :) a więc jakby nie moge nikomu pomoc jesli chodzi o moj pierwszy motocykl CBR f4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tysiac tysiacem ale ja tej granicy nie mam zamiary przekraczac-wystarczy mi moje 600 w bandziorze i nie widze wiekszego sensu zmiany na cos mocniejszego skoro to jedzie tyle ile powinno :) a i przyspieszenie jest wystarczajace do plynnego poruszania sie

To jest dobry sposób myślenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Sam wybrałem na pierwsze moto er6n i szczerze polecam !!!!! Niewielki, sprytny motocykl posiadający jednak sporo charakteru.

sama prawda. ja doszłam do tego okrężną drogą ale doszłam . Super motocykl dla nie-oswojonych, miałam HONDĘ CBF600 ale zwyczajnie- nie czułam że nad nim panuję, przewróciłam go 2 razy, siłowałam się z nim i inne wstydliwe przypadki. Kawasaki ER6N jest kapitalny dla dziewczyny - ciągle mi mało . polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co powiecie o Suzuki Bandit 600 jako pierwszy moto? Planuję taki kupić, ale trudno mi znaleźć coś ciekawego w okolicy, a przez pół Polski niezbyt mam zamiar jechać, po to żeby się tylko przejechać. Myślałem też o Kawasaki GPZ 500, ale przeważnie są to angliki i też duża część mi odraza ten model.. Może jakieś rady? Z racji Waszego stażu w tej pasji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.