Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"Głupota" Matki


Piotrss997

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak mam bardzo głupi problem no przynajmniej tak mi sie wydaję.Moja "ukochana" matka nie pozwala mi zrobić karty motorowerowej bo nie chce mieć w domu dawcy nerek(nienawidzę tego określenia) i nie wiem jak ją przekonać.Mówiłem jej że to przecież wszystko praktycznie zależy od kierowcy a ta dalej swoje... Macie jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj forum, trochę info na temat motocykli w necie, uzbrój się w solidne argumenty i do ataku... musisz na spokojnie porozmawiać z mamą i usiłować ją przekonać, że się myli.

Musisz mieć konkretne i trafne argumenty, tak, aby zrozumiała, że podchodzisz do tego poważnie, odpowiedzialnie i zdajesz sobie sprawę, że jazda na moto jest dość ryzykowna.

Musisz spowodować, żeby w tej kwestii, mama miała do Ciebie zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj.

wydaje mi sie ze zbyt duzo klopotow mama ma z toba,i jestes niesforny.

w twojej wypowiedzi widac ze tylko ty masz racje ,nikt inny a juz napewno nie mama.

mama jest starsza od ciebie o jedno pokolenie i widziala i przezyla troszeczke wiecej od ciebie.

tak jak napisal kolega przedemna-daj jej powody aby uwiezyla w ciebie,zebys ty pokazal jej ze mama moze polegac na tobie

itd,itp. reszta nalezy do ciebie.mozesz tez pokazac mamie gdzie jej miejsce!!! i nie brac pod uwage jej opini!!!

bo po co??>

ty wiesz lepiej.

pozdrawiam-przemysl wszystkie wypowiedzi.

mysle ze jestes juz dojrzaly jak na swoj wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy piszecie ? W wieku o jaki go posądzam on ma słuchać matki i tylko jej. A po temacie jaki tu wkleił sądzę że jest imbecylem i im szybciej ustawicie go do pionu tym lepiej dla niego i jego biednej matki.Bo to jakaś mądra kobieta jest a że jej się trafiło głupie dziecko cóż jak mówi mój mechanik -PRZYRODA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jak ci to muszę tłumaczyć to dyskusja mija się z sensem. Gość wkleił temat; mam głupią matkę bo nie daje mi jezdzić skuterem. A kto lepiej niż jego matka ma wiedzę czy gówniarz jest na to gotowy czy nie .Może ty ? Tak ochoczo go zachęcasz i udzielasz rad gościowi którego wiek oceniam na 12 lat.A jak synek rozwiąże problem przy pomocy siekiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawo, moja ciotka, czyli matka kuzyna, jest tak przewrażliwiona, że pomimo, że gość ma 35 lat i jest zupełnie normalny, to najchętniej przeprowadzałaby go za rączkę przez jezdnię.

W moim domu było podobnie- nie było mowy o jakimś jeżdżącym sprzęcie, poza rowerem.

Jeśli chłopak faktycznie ma nawalone w głowie jak cyganka w tobołku (o czym de facto nie wiemy), wtedy w zupełności się z Tobą zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi spokój:) Pewnie młody kończy podstawówkę i zal mu dupe ściska jak widzi kolegów na skuterach Kingwaya! Jego młodzieńczy bunt w powiązaniu z niedojrzałością emoocjonalna ,pchnęły go do założenia tematu tutaj w poszukiwaniu zrozumienia itd:) Myśle, że ów młody człowiek nie zrozumie pobudek matki, więc daremna jakakolwiek próba pouczania go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.