Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowa wita:)


ona :)

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć

Glebą się nie przejmuj bo prędzej czy później każdy ją zalicza :)

Rady ode mnie odnośnie deszczu, który też prędzej czy później Cię dopadnie to zawsze na początku jest najbardziej ślisko jak nie zostanie spłukany kurz, piach, itp. Unikaj pod kołami znaków poziomych i smołopodobnych spoin i łat a już całkowicie nie myśl nawet o hamowaniu na nich! W międzyczasie skup się też na nie wpadnięciu do wyrwy po tarcze hamulcowe :D Nie ustawiaj się też na środku pasa przy czerwonym świetle bo tam przeważnie czają się plamy oleju. O piasku chyba nie ma sensu się rozpisywać. Hamowanie najlepiej na wyprostowanym przednim kole a w łuku/zakręcie z wyczuciem. Przy wyprzedzaniu więcej niż jednego pojazdu obojętnie z której strony i o jakiej porze dnia lub nocy nie zaszkodzi odpalić długich świateł na wypadek jakby się któremuś z wyprzedzanych też zachciało wyprzedzać lub zmienić pas to na pewno szybciej Cię zauważy. Na wsiach (przeważnie) uwaga na psy a w lasach na sarny i inne gady chociaż droga niekiedy taka, że można by polecieć 250, ale kilka dni temu się przekonałem, że jednak dobrze się czasem powstrzymać!

Tak na szybko to tyle...poza tym max koncentracja i ogień na tłoki :D

Ciemna szybka to fajna sprawa, ale głównie na słoneczne dni. Po zmroku porażka! Pisze nawet na niej "daytime use only".

Z kupnem kasku się nie spiesz i nie kupuj pierwszego lepszego. 800zł trochę ogranicza wybór, ale jeśli nie zniechęca Cię kask używany (wnętrze można wyjąć i wyprać) to przejrzyj aukcje pod hasłem Arai i Shoei- lepszych już nie znajdziesz i jest niemożliwe żebyś żałowała takiego zakupu. Np Shoei xr1000 Wczoraj skończyła się aukcja z taki modelem (po jednym sezonie)tylko biało-niebieskim z niebieską lustrzanką za 899. Najlepiej wybierz się pomacać, przymierzyć i porównać z innymi. Z tego co się orientuję to Araia mają w Pitstopie Sosnowiec a Shoeia w Kawalerze K-ce. To kończę już B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak są wzmacniane na kostkach to można się zastanowić...

Ale jak już niskie to wolałbym jakieś chociażby Probikery - jakość nie gorsza, a cena z połowę niższa, bo bez znaczka Kawasaki :)

O, takie na przykład: http://moto.allegro.pl/buty-probiker-active-tanio-kurier-41-najtaniej-i1581515751.html

Ale ja to się na butach nie znam zupełnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ... "lubię to" zawsze jak na Nasze zacne forum zawita płeć Piękna co najmniej 3 strony tematu. Jak ta druga płeć... to trochę mniej :)

... ale nie o to chodzi. Każdy New Foruming zauważy, że jest kilku wariatów posługujących się brawurowo pismem pisanym (Mongo, Danvield - Panowie w pozytywnym znaczeniu słowa)... którzy rozwieją wszelkie frasunki. Ale i także i również jest Pani z Damir Team`u, Która ubierze od stóp do głów i czegóż się tu spodziewać więcej... powodzonka życzę a użytkowników, których wymieniłem proszę o fakturę za udostępnienie Nick-ów Forumowych. PZDR @LL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj zdjecie :)

A jaki kombinezon? bo do skóry dośc "nie teges" mogą wyglądac, nie wiem jak to sie ma w jeździe w deszczu no i z ochrona...ja jakos jestem zwolenniczka plastików np. ja mam Falco Syrius

falco-sirius_2641.jpg

Do tanich nie należą, ale tego typu bucików jest więcej i jakos bardziej do mnie przemawiaja niż materiałówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey.

Jestem Mongusia, Jeżdżę od niedawna na chopperku (który nazwałam Kizia) i byłam już na kilku zlotach.

Kocham jazdę podczas zachodu słońca. Lubię jeździć sama ale czasami czuję potrzebę dzielenia z kimś widoków jakie chłonę oczami i duszą.

Najlepsza romantyczna kolacja, to według mnie kiełbaska z patyka, smażona na leśnym ognisku po całodziennej jeździe.

Pozdrawiam, was ciepło drodzy koledzy, do zobaczenia na trasie :lol:

a zapomniałam ... i koleżanki :)

stones_tits2.jpg

To proste, my jesteśmy wzrokowcy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.