Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowa wita:)


ona :)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dobrych rad dawał nie bede, uwazam że każdego spotykają "inne"

sytuacje na drodze z których każdy z nas wyciąga lepsze lub gorsze konsekwencje :rolleyes:

Gdyby "rady" były pomocne to dział ku przestrodze kipiałby od nich a jest odwrotnie (kronika powypadkowa) eheh:D

Dziewczyno przyodziej dobra skóre i w droge;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.Miałem przyciemnianą szybkę w poprzednim kasku i nocą była jak dla mnie lipa,dodam,ze jeżdżę w okularach.

Co do rad to jest ich tyle ile motocyklistów.Z mojej strony poradzę Ci,żebyś uważała w wietrzne dni jak wjeżdżasz i wyjeżdżasz spomiędzy domów,ponieważ potrafi nieźle człowiekiem pozamiatać,oraz na mijające ciężarówki.

Edit: przypomniało mi się,że jak będziesz zmuszona hamować w pochyleniu motocykla to Cię wyprostuje.

Niby takie banalne przypomnienia,ale człowiek czasem zapomina i potem się dziwi co się dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przypuszczam, że Onej chodzi o sam efekt lustrzanki. We Włoszech spotkałem gościa w integralnym z taki właśnie lustrem. Od środka wizjer nie był czarniawy tylko lekko niebieski. Jeździł w tym w nocy ale to było w mieście więc nie mam bladego pojęcia jak sprawa się ma na drodze nieoświetlonej.

Tak czy siak każde przyciemnienie szybki, jest w nocy odczuwalne.

W moim długodystansowym Cabergu (łobrazek) mam przeźroczysty wizjer i ciemną blendę - to chyba układ optymalny dla jeżdżących z jednym kaskiem. :)

DS01MaB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Kobite która wybrała Kawasaki :) ( strzał w dziesiątkę )

Jezęli potrzebujesz pomocy w wyborze kasku , wal do mnie na pw lub gg.

jezeli potrzeba Ci kasku z blendą to polecam : HJC IS-16 , SHARK S900 Lub CABERG V2R .

Wymieniłam kilka modeli bo mówiąc szczerze ilu uzytkowników tyle opinii jedni nie widzą swiata poza HJC inni zaś tylko w Sharku czują sie komfortowo.

Podstawa to przymierzyć trochę tych kasków i wybrac ten w którym będziesz się czuła najbardziej komfortowo.

Pozdrawiam,

Sylwia

Damir-Team Wodzisław Śląski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.