Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hells Angels MC


Sorier

Rekomendowane odpowiedzi

Cytata krążący po sieci:

"Witam

Hells Angels Mc Poznan informuje i przypomina ,ze wszystkie kluby MC ,Free Grupy ,i pozostale kluby motocyklowe pragnace poruszac sie na terenie poznania jak i przejezdzajace tranzytem w swoich Barwach Klubowych zobowiazane sa poinformowac o takim fakcie HAMC Poznan.Czlonkowie klubow ktorzy nie zastosuja sie do w/w zostana potraktowani jak INTRUZI

Informacja nie dotyczy klubow z poznania.

Richard HAMC POZNAN

Nat Secty HAMC POLAND"

Jak już kiedyś pisałem, robi się coraz ciekawiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu tylko znalazłem

http://www.klubquovadis.pl/forum/viewthread.php?thread_id=167&pid=945

Dodane.

Właśnie dostałem nieoficjalne potwierdzenie z czwartej, a może szóstej ręki, że tak to mniej więcej działa i nie powinno mnie to dziwić.

Są to zasady obowiązujące w całym cywilizowanym świecie - łamiąc je należy się liczyć z konsekwencjami.

Edytowane przez Mongo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego to tak jakbys niepytany chciał wejśc na czyjąś działke i jeszcze sie zdziwisz jak pogryzie Cie pies...

Najpierw chyba nalezy się spytać własciciela posesji o mozliwość wejścia etc.

witam.

przejezdzajac asfaltowa droga przez tychy,bytom,czy bielsko to nie to samo kolego co twoja prywatna ogrodzona dzialka na ktorej mieszkasz z zona dziecmi, masz posadzone drzewka,masz psa,konie,kury itp i to wszystko jest twoja wlasnoscia.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz nie rozumiesz tematu klubów. Wyjasnie w skrócie że kluby maja swoje określone terytorium,

Jakie to jest terytorium i jak wygladaja zasady,

musiałbys pytać kazdego klubu.

Więc potraktuj mój powyższy post jako przenośnie a nie dosłownie :) LWG

p.s. O ile to prawda to napewno nie dotyczy bajkerów bez barw ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego to tak jakbys niepytany chciał wejśc na czyjąś działke i jeszcze sie zdziwisz jak pogryzie Cie pies...

Najpierw chyba nalezy się spytać własciciela posesji o mozliwość wejścia etc.

Widzisz nie rozumiesz tematu klubów. Wyjasnie w skrócie że kluby maja swoje określone terytorium,

Jakie to jest terytorium i jak wygladaja zasady,

musiałbys pytać kazdego klubu.

Czyli w skrócie HAMC są właścicielem Poznania i Tych, i pewnie wkrótce kolejnych miast :) Baaardzo ciekawe ;)

PS. Witamy spowrotem kolegę Danvielda:

Mam propozycje utworzenia nowego forum śląskich motocyklistówi pozostawienie obecnego psom na pożarcie, co wy na to?Stac mnie na utrzymanie serwera. Wróciłby czytelny system oparty na starym FSM, Co wy na to?

I jak się sprawdza nowe forum? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ktorzy sie wsciekaja nie zauwazaja chyba ze tu wyraznie chodzi o barwy na plecach, bez naszywki klubowej nikt ci nie zabrania jazdy po Poznaniu od rana do wieczora, niestety ale barwy wskazuja kto rzadzi na danym terenie, zastanawia mnie dlaczego nikt nie protestuje dlaczego nie mozna wejsc w szaliku druzyny pilkarskiej do pubu wrogiej druzyny i nie dostac po ryju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zastanawia mnie dlaczego nikt nie protestuje dlaczego nie mozna wejsc w szaliku druzyny pilkarskiej do pubu wrogiej druzyny i nie dostac po ryju :D

Jak to nikt nie protestuje? A chodzisz z rodziną, dziećmi i znajomymi na na nasze ligowe mecze? Podejrzewam, że nie. Jak większość społeczeństwa. Bo nikt nie chce dostać za darmo po głowie. I to jest protest. To samo będzie z motocyklistami i imprezami MC. Gdy tylko HAMC i inne podobne kluby zaczną się rządzić, to bardzo szybko tak będzie. Motocykliści bardzo szybko podziela się na tych pro i anty MC. Zresztą to już widać od pewnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ja nie napisalem ze jest zle tylko ze glupota jest manifestowanie swojej przynaleznosci ( a tym sa "plecy") i biadolenie ze ktos nas zle potraktowal, bo to rzecz stara jak swiat ze inny to wrog dlatego zwalaczaja sie wrogie kluby pilkarskie, niemcy tepili zydow, biali w kapturach dreczyli czarnych, skini kopali hipisow a hanysy goroli :D tak mozna wymieniac w nieskonczonosc.

I dlatego wcale nie dziwi mnie ze jakis klub nie zyczy sobie aby na ich terenie nie manifastowac przynaleznosci do innego klubu bez ich zgody, nawet wśród zwierzat stadnych jeden rzadzi a reszta jest ulegla a jesli jakis osobnik mysli inaczej to albo zostaje nowym bossem lub dostaje wpier... i musi odejsc.

W kazdym razie nie wazne co bedziecie pisac i czy sie to wam podoba na calym swiecie tak jest ze sa kluby ktore sie przyjaznia inne sie zwalczaja i konkuruja ze soba a naszywka na plechach znaczy dla nich bardzo duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.