Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

BikersChoice - VERY FRIENDLY ale pewnie wszyscy i tak znają


slusar_o2

Rekomendowane odpowiedzi

To moze jak juz tu jestem to odrazu spytam czy macie jakies zbroje na miejscu, co bym se mogl przymierzyc?
W połowie lutego (może trochę wcześniej) powinien się u nas pojawić praktycznie cały asortyment Knoxa. Jak już pisał kolega - lada dzień zaczynamy mały remoncik, który pozwoli nam znacznie powiększyć asortyment na miejscu. Teraz nie mamy jak tego wszystkiego pomieścić, ale już za chwilę sytuacja powinna się poprawić. :-)Tak więc proszę o jeszcze trochę cierpliwości...Na pewno damy znać jak już Knox dojedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze zeby cos w ogole wyszlo w obieg to musi przejsc jakies testy. Wiec tak czy siak musi byc "bezpieczne". Bardziej mysle, ze cena takich akcesoriow jest wieksza poprzez lepsze wykonanie, marke, reklame i moze minimalnie lepsza jakosc materialow. W koncu buzer za 300 pln tez ma chronic przed "uszkodzeniami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze zeby cos w ogole wyszlo w obieg to musi przejsc jakies testy. Wiec tak czy siak musi byc "bezpieczne". Bardziej mysle, ze cena takich akcesoriow jest wieksza poprzez lepsze wykonanie, marke, reklame i moze minimalnie lepsza jakosc materialow. W koncu buzer za 300 pln tez ma chronic przed "uszkodzeniami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

polecam sklep Bikerschoice, ładne zniżki, fajna dziewczyna sprzedaje, miła, CIERPLIWA, uczciwa i idąca na rękę klientom. ceny sa w miarę ok, mogliby miec troche większy wybór kasków ale zawsze można coś nie coś sprowadzić.

Polecam z całego serca.

W przeciwieństwie do sklepu na Zawiszy Czarnego, koleś sie zachowywał jakby klienci byli złem koniecznym, proponował mi kask co ma w teście Sharp 2 gwiazdki (HJC IS 16), zachęcił do kupna 'zniżką' 20 zł, dałem sobie spokój i nie polecam, można tam przyjść poprzymierzać ale kupić to bym szukał gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

polecam sklep Bikerschoice, ładne zniżki, fajna dziewczyna sprzedaje, miła, CIERPLIWA, uczciwa i idąca na rękę klientom. ceny sa w miarę ok, mogliby miec troche większy wybór kasków ale zawsze można coś nie coś sprowadzić.

Polecam z całego serca.

W przeciwieństwie do sklepu na Zawiszy Czarnego, koleś sie zachowywał jakby klienci byli złem koniecznym, proponował mi kask co ma w teście Sharp 2 gwiazdki (HJC IS 16), zachęcił do kupna 'zniżką' 20 zł, dałem sobie spokój i nie polecam, można tam przyjść poprzymierzać ale kupić to bym szukał gdzie indziej.

A tak dla równowagi

Mój link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

można powiedzieć że od kilku miesięcy dosyć ładnie się wyposażałem w bikerschoice, dawali uczciwe zniżki, kupiłem tam kask, buty, spodnie, kurtke, ochraniacz na plecy, zamek oxforda, kettenspray, rekawice etc. w tym sezonie te zakupy. no i tam taka fajna panna sprzedaje co sie idzie z nią dogadać (a przynajmniej szło). i zatrudnili jakiegoś umiarkowanie bystrego kolesia. dzwonie w sobote i pytam czy maja kufry AWINA, 50 L, mówi , że mają, dogaduje cenę, oboje sie zgadzamy, mówię kolesiowi z bródką (taką śmieszną licealną) że przyjde w poniedziałek i kupie ten kufer. on mowi: serdecznie zapraszam. przychodze w poniedziałek i wita mnie panna ze zdziwieniem bo mowi że kufrów nie ma, ja w takim razie mowie no ale z kimś rozmawiałem i miałem tylko przyjść odebrać , ona na to : nie wiem z kim się umawiałeś. po chwili wyturlał sie z zaplecza ten z bródką i odebrał telefon, panna mówi : musisz poczekać. czekam aż koleś z bródką przestaje gadać. wtedy mi mówi z nieukrywaną szczerością : kufra nie ma i co nam pan zrobi ? (taki mniej wiecej sens komunikatu) po czym odchodzi do nastepnego klienta. wiec zaczynam rozmawiać z panna a ona mowi: nie ze mna musisz w tej sprawie gadać. wtedy mówie wskazując na pana z bródką: ale ten pan ze mna nie chce rozmawiać. pan z bródką sie odwraca: musze klienta obsłużyć. mówię panu z bródką: ja byłem pierwszy. pan z bródką : (myśli - tak tak, myśli), no ok to słucham pana. pytam na kiedy mogą mieć kufry - powiedział ze 30 czerwca , po czym zaczał mi tłumaczyć że on nie bedzie trzymał towaru bo to tak samo jakby ktoś przyszedł i zamówił kurtkę a 30 min pozniej ktos przychodzi i kupuje. no dokładnie - mówię, i tak jest przeciez w kazdym sklepie ze jak ktos prosi o odłożenie to sie odkłada.

w czwartek chce wyjechac na balaton , w sobote moglem kupic na allegro ale pomyslalem dam zarobic bikerchoiceowi, jak dadzą podobną cene to czemu nie. teraz jestem w dupie, na szybko szukam kufra ale cos czuje ze nie znajde.

zróbcie mi tę przysługę i omijajcie ten sklep o ile tylko będziecie mogli.

nie liczą sie z klientem , jednego w tym układzie stracili, mam nadzieje że i część z was tam zrezygnuje z zakupów.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Niestety ja mam odmienne zdanie.W poniedziałek byłem z kolegą w tym sklepie kupić kask i ta śliczna pani niepotrafiła nawet wstać od komputera aby wcisnąć mi jakiś garnek.Kiedy zadałem jej kilka pytań na temat kasków to wydawało mi się że ja mam trochę większą wiedzę na ten temat,chociąż jestem laikiem w tych sprawach.A szkoda bo niewieżę że w tym sklepie niebyło kasku do 700zł z anti-fogiem.Na Zawiszy Czarnego gość miał trochę większą wiedzę to i u niego kupiłem garnek.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja mam odmienne zdanie.Może panowie potrafią sprzedawać ale niestety pani jest cieniutka. W poniedziałek byłem z kolegą w tym sklepie kupić kask i ta śliczna pani niepotrafiła wstać od komputera aby wcisnąć mi jakiś garnek.Kiedy zadałem jej kilka pytań na temat kasków to wydawało mi się że ja mam trochę większą wiedzę na ten temat,chociąż jestem laikiem w tych sprawach.A szkoda bo na kaskach się nieznam i niewieżę że w tym sklepie niebyło kasku za marne 700zł z anti-fogiem.Na Zawiszy Czarnego gość miał trochę większą wiedzę {lub lepiej spredawał} to i u niego kupiłem garnek.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety ja mam odmienne zdanie.W poniedziałek byłem z kolegą w tym sklepie kupić kask i ta śliczna pani niepotrafiła nawet wstać od komputera aby wcisnąć mi jakiś garnek.Kiedy zadałem jej kilka pytań na temat kasków to wydawało mi się że ja mam trochę większą wiedzę na ten temat,chociąż jestem laikiem w tych sprawach.A szkoda bo niewieżę że w tym sklepie niebyło kasku do 700zł z anti-fogiem.Na Zawiszy Czarnego gość miał trochę większą wiedzę to i u niego kupiłem garnek.Pozdrawiam.

Byłem tam z 4 razy i mam wrażenie, że ta pani robi raczej za kasjerkę. Najlepiej sie zapytac "Pana z brodka". Zna sie na rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.