Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

BikersChoice - VERY FRIENDLY ale pewnie wszyscy i tak znają


slusar_o2

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ja mam odmienne zdanie.Może panowie potrafią sprzedawać ale niestety pani jest cieniutka. W poniedziałek byłem z kolegą w tym sklepie kupić kask i ta śliczna pani niepotrafiła wstać od komputera aby wcisnąć mi jakiś garnek.Kiedy zadałem jej kilka pytań na temat kasków to wydawało mi się że ja mam trochę większą wiedzę na ten temat,chociąż jestem laikiem w tych sprawach.A szkoda bo na kaskach się nieznam i niewieżę że w tym sklepie niebyło kasku za marne 700zł z anti-fogiem.Na Zawiszy Czarnego gość miał trochę większą wiedzę {lub lepiej spredawał} to i u niego kupiłem garnek.Pozdrawiam.

ja tam nie wiem z kim rozmawiałeś ale raczej albo musiałeś być bardzo nie miły albo próbowałeś wmówić sprzedawczyni że są kaski za 700 zł z antyfogiem, dodatkowa blenda no i jeszcze super wentylacja i 5 gwiazdek bezpieczensta... :/ byłem tam ostatnio i potrzebowałem pare rzeczy i mam zupełnie odmienne zdanie, sklep dobrze wyposarzony a dziewczyna bardzo mila i dobrze zorientowana, wytłumaczyła pomoga pokazała. No ale na każde 100 osob znajdzie się jeden maruda któremu się coś nie spodoba bo nie dostanie np. kasku za 500 zł o właściwościach araia za 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam z 4 razy i mam wrażenie, że ta pani robi raczej za kasjerkę. Najlepiej sie zapytac "Pana z brodka". Zna sie na rzeczy.

ja tam nie wiem z kim rozmawiałeś ale raczej albo musiałeś być bardzo nie miły albo próbowałeś wmówić sprzedawczyni że są kaski za 700 zł z antyfogiem, dodatkowa blenda no i jeszcze super wentylacja i 5 gwiazdek bezpieczensta... :/ byłem tam ostatnio i potrzebowałem pare rzeczy i mam zupełnie odmienne zdanie, sklep dobrze wyposarzony a dziewczyna bardzo mila i dobrze zorientowana, wytłumaczyła pomoga pokazała. No ale na każde 100 osob znajdzie się jeden maruda któremu się coś nie spodoba bo nie dostanie np. kasku za 500 zł o właściwościach araia za 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Każdy ma prawo wyrazić opinie na temat sklepu tego czy innego,od tego jest to forum.A więc informuje że zawsze jestem miły dla sprzedawców,przepraszam jeżeli zrobiłem przykrość pani w sklepie i mam nadzieję że jakieś wnioski z tego wyciągnie.Jak pisałem jestem laikiem i kupiłem kask HJC-IS16 za 600zł na Zawiszy Czarnego ponieważ sprzedawca świetnie go zareklamował i to jest podejście do klienta,może nie jest to rewelacja ale za tą cenę wydaje mi się ok ma anti-fog,blendę 2 gwiazdki w testach i to mi wystarcza.A kolega który uważa że nie kupi kasku z anti-fogiem i blendą do 700 zł może sobie podjechać na Zawiszy lub do motocykla czy nawet do świetnego sklepu motohybrid w Zabrzu napewno coś znajdzie.Nie wspomnę już o allegro bo Airohy czy HJC z takim wyposażeniem można za 550 zł kupić.Wkrótce będę rozglądał się za kombinezonem i z pewnością BikerChoice nie ominę a może i ślicznej pani uda się coś mi wcisnąć.Pozdrowienia dla wszystkich na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem z kim rozmawiałeś ale raczej albo musiałeś być bardzo nie miły albo próbowałeś wmówić sprzedawczyni że są kaski za 700 zł z antyfogiem, dodatkowa blenda no i jeszcze super wentylacja i 5 gwiazdek bezpieczensta... :/ byłem tam ostatnio i potrzebowałem pare rzeczy i mam zupełnie odmienne zdanie, sklep dobrze wyposarzony a dziewczyna bardzo mila i dobrze zorientowana, wytłumaczyła pomoga pokazała. No ale na każde 100 osob znajdzie się jeden maruda któremu się coś nie spodoba bo nie dostanie np. kasku za 500 zł o właściwościach araia za 4k

NIe spinaj się bo ci żyłka pęknie. Akurat byłem po żarówki i "pani" nie wiedziała jakie ma i czy będa pasować a drugi raz była tak zajęta buszowaniem po necie , że szwędałem się po sklepie jak widmo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.